Nekecej a pádluj 2: Volání divočiny

• USA Without a Paddle: Nature's Calling (více)

Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather, která bývala Benovou školní láskou. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách.  Umírající stará dáma v domově pro seniory požádá dva nejlepší kamarády z dětství Zacha a Bena (Oliver James a Kristopher Turner), aby našli její sedm let nezvěstnou vnučku Heather. Podle fotografie se však ukáže, že ztracená dívka, která odešla do lesů, aby chránila životní prostředí, je Benovou školní láskou. A když se ke dvojici přidá její britský bratranec Nigel (Rik Young), dobrodružství může začít. Stopa vede do divokých hvozdů, odkud se nikdo živý nevrátil, a navíc je jim kdosi v patách. (oficiální text distributora)

fujarik

Co to proboha bylo?? S prvním dílem to má společný akorát vybrakovaný děj!!! Téměř tytéž scény najdete i zde, ale s jinými herci! Tento film byl snad natočen jen za účelem výdělku. Kdyby divák nečekal dobré pokračovaní jedničky, tak tento film ani nezhlédne! Podle mě je to podvod na diváka a ještě k tomu pořádně nudný! ()

icone odpad!

Hodina a pol času svojho života, ktorú už nikdy nevrátim späť. Až príliš podobné Nekecaj a pádluj jednotke. Otrepané, otrepané, otrepané. Veľmi nepodarená komédia, ktorá ma pobavila možno raz. Už keď som uvidela tie šialené veveričky, vedela som, že to bude hrozné fiasko. Ale ku koncu filmu, to už prekonalo všetky hranice. Z tohto filmu mi bolo trápne aj za režiséra. ()

MorraEddie

Trošku mě zmátl název. Naivně jsem si myslel,že to bude mít něco společného s prvním dílem. Bohužel to se nestalo. A i Přesto všechno to byl rozhodně zábavný film,který mi utekl jako voda. Jedno shlédnutí mi stačilo a příště už raději něco jiného. ()

WhiteFloyd

Komedie u který jsem se snad ani jednou nezasmál. Bože to byla blbost, obvzlášť armáda inteligentních veverek. Hodně špatný pokračování celkem dobrý jedničky. ()

Penguin10

Jedním slovem – strašné. Vtipy se opakovaly jako v jedničce, všechno bylo tak strašně očekávané, mělo to i stejnou dějovou linii. Jediným vtipným momentem byly scénky se zvířátky, ale jinak to bylo 87 minut utrpení. ()

easer07

Oproti vtipné a bláznivé jedničce nastupuje o pět let později trapná a nezajímavá dvojka. Ti herci tam mohli zůstat, jde tam v podstatě o to samé, akorát v jiném podání, čekal jsem lepší kvalitku teda. ()

PetrGadi

Nevím, do jaké míry měly být postavy idioti a kde začíná idiocie scénáristy. V raftu je díra, takže do něj teče voda??? Raft se blíží k vodopádu, takže je nutné přestat pádlovat a začít vylévat vodu? Možná měla být ve filmu původně pramice:o)) Já vím, je to pitomý sequel, který je určený pro dvd, ale i tak. A "zápletka"? Lepší bych vymyslel během 5 minut. ()

Grid odpad!

Jednička mne napoprvé dokázala v mnohém rozesmát. Nebyla geniální, ale je to dobrý film na večer, při kterém jsem se nenudil. Tohoto braku mi stačilo vidět 10 minut. Naprostá kopie prvního dílu. To musel tvořit naprostý diletant (jak jinak, než v americké produkci). Nucené úsměvy, bóoože. Něco jako když RedDwarf přetočili také Amíci. ()

Pythonator

V porovnání s prvním dílem to značně zaostává někde hodně vzadu. Vtipy pro měšťáky, kteří neumějí rozdělat oheň a v lese by chcípli. Dva debilové, kteří si na raft místo jídla vezmou sud piva a poté znečišťují přírodu nejdříve sudem a pak samotným raftem. Taky se mi zdálo, že nechali v lese spacáky a celé tábořiště, když už nevím před čím utíkali. No prostě lesní bordeláři. FIlm je pro ekologa hotové utrpení a Oregon musí být plný sudů s pivem a roztrhaných raftů, jestli tam podobní měšťáci jezdí často. Dvě hvězdičky dávám jen za jednu jedinou perfektní scénu s Halem Gorem a teorii o veverčích prdech. Zbytek filmu je spíše za jedna, ale ten (h)Al Gore mě dostal. ()

Csoki

Celkem jsem se bavila, nezdalo se mi to tak zly, jak pisou ostatni. Chvilema mi to sice prislo nudny, ale pak jsem se zase bavila, takze se to vyrovnava. Pro me je to dobry prumer. ()

JARDAHONDA

Pokračování dalšího dílu se dle mého názoru moc nezdařilo.. Ani ryba ani rak, zkrátka = nemastné - neslané.. slabý scénář, jiné herecké obsazení.. Velký propad dolů.. 50 % jen proto, že jsem milovníkem přírody ()

mpet odpad!

Naprosto trapné pokračování, které nemělo být nikdy natočeno. Hold první díl vynesl nějakých 40 miliónů dolarů, což je asi dostatečný důvod proč rychle spatlat další díl. Absolutně debilní děj, efekty, které stojí za prd, nic moc herecké výkony (tedy pokud tohle je ještě herectví),..... a mohl bych pokračovat dál. Moje hodnocení: jednoznačně ODPAD !!!! ()

Sidli

Takže, tohle se vůbec nedá nazývat pokračováním prvního dílu, je to jen o dost horší remake prvního dílu. Téměř stejný děj jako v prvním díle, zdrhaj před chlápkama, utečou jim na strom.... a spousta věcí stejných jako v prvnim díle. Špatný film to není, ale na jedničku nemá. (Tento film má u mě 60%) ()

Kacenaa211

Celkem jsem se u toho nasmála, ale jinak to kvalitou stoji celkem za prd. Není to zrovna film, který bych si vybrala na večer :) ()