5 proti 5

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2007, 40 min

Moderátor Andrej Bičan v súťažnej relácii, kde sa proti sebe stretávajú vždy dva súťažné týmy, každý zložený z piatich rodinných príslušníkov. Týmy sa snažia uhádnuť najpravdepodobnejšie odpovede stovky respondentov na rôzne otázky, ktoré im boli položené. (lilina133)

Aljak

Formát a pointa tejto relácie sa mi vždy celkom pozdávali. Dá sa na to pozerať a odpovede na niektoré otázky sú naozaj veľmi nápadité, že napokon dokážu vyvolať dokonca úsmev alebo smiech. A keby Bičan ubral zo svojho do neba siahajúceho hyper excentrizmu, tak by to bolo len a len prospešné. Bohužiaľ, Andrejko to nehorázne preháňa a napokon ten jeho prejav je skôr na škodu ako úžitok. ()

wodnar

Pre mňa výborná súťaž, ak mám čas, pozerám vždy. Moderovanie Andreja Bičana skvelé, toto je relácia, ktorá mu naozaj pristane a môže sa dokonale a slobodne realizovať. Hoci niektoré odpovede niekedy vyznievajú dosť nejednoznačne, je to zábava triafať sa a porovnávať do toho, čo povedali Slováci a čo by som povedal ja. ()

Vesecký

Výjimečně zábavný pořad s vynikajícím Andrejem Bičanem, pohotovým moderátorem sršícím neobyčejným vtipem. V Česku sice existovala verze tohoto pořadu, ale nemohly se díky této osobnosti se slovenskou ani v nejmenším srovnávat. Denně je to v tomto nehezkém režimu balzám na duši. Na současnou českou televizní zábavu se nedá dívat. Stokrát tleskám! ()

Skuby47

Tato slovenská verze soutěžního pořadu je podle mne o třídu lepší než býval její český protějšek. Má totiž skvělého moderátora - celý pořad stojí a padá s Andrejem Bičanem. Bez zajímavosti nejsou ani odpovědi dotazovaných účastníků průzkumu. Pokud to jde, snažím se občas strávit půlhodinku před televizním zpravodajstvím s tímto pitvořícím se a vtipným chlapíkem. ()

tančísvlky

Tento program má síce dobrý koncept, len ho kazí svojou prítomnosťou arogantný Andrej Bičan. Jeho nafúkanosť nepozná hraníc a nie nadarmo sa hovorí menej je niekedy viac. Jednoducho na verejno právnu televíziu ani omylom. On sám sa zaškatulkoval medzi "blba" už dávno a je logickým vyustením , že sa toho už nikdy nezbaví. Je na rovnakej intelektuálnej úrovni ako Peter Marcin , ale to je ešte väčší ... ()