poster

Street Dreams

Drama

USA, 2009

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flamik
  *

  Puberťák co nedělá nic jinýho než skate, kašle na školu, doma se hádá.. Dopředu jasný jak to skončí, zbytečný mi přišly části kdy se nejezdilo na skatu, a lidi se většinou hádali...Celý to bylo podtrženo frajerkou do který se hlavní postava zamiluje, jejíž cíl života bylo vozit mladšího bráchu po skateparcích.(11.8.2012)

 • oje
  ***

  Ze sportovního hlediska jde o jedinečnou podívanou a ryzí poklad, ve kterém skateboarding předvádí v plné kráse největší současná hvězda branže. Jako film to ale už tak zářivé není. Pocit frustrace a soucit s postavou, ke které se všichni otáčejí zády, není zdaleka tak silný, jaký by měl být, a celková emoční stránka filmu je na drama slaboučká. Konflikty charakterům nevěříte, trable hrdiny vás míjejí obloukem a dějová linie je přinejlepším jedna z jednodušších. Po sportovní stránce tak jde o jedinečnou věc, běžný divák však neuvidí víc, než jen lacině poslepované klišé, proložené líbivými sportovními záběry.(10.1.2012)

 • Astu.
  ***

  Doba, kdy skate byl v punku je dávno pryč, dnes, kdy jsou nejznámější skateboardinsti jako Paul Rodriguez a Ryan Sheckler pomalu slavnější než filmové hvězdy a kdy se celá scéna točí jenom okolo peněz, ztrácí skateboarding pomalu svoje kouzlo. Už to není undergroundová záležitost pár kámošů, dostal se do toho byznys jako do každého jiného sportu. _____ Film má skvělý soundtrack, i skejťáci hrají solidně, pár skutečně silných scén tam je (odchod z domova), ale pohádka o tom, jak chudý Paul Rodriguez skrz rozmazlenýho skrčka Ryana Shecklera ke štěstí přišel, mě moc nebere. 7/10 __________ http://www.youtube.com/watch?v=UEZ8xWskQmE&feature=related(28.11.2010)

 • Freyn
  ***

  Paul Rodriguez, Ryan Sheckler, Rob Dyrdek. Tihle týpci předpovídají film, plný nadupaného skateboardingu. Co se týče příběhu, hereckých výkonů však nikoliv. Po zhlédnutí, jsem byl ale příjemně překvapen. Skeťáci to odehráli vskutku dobře, příběh mě samozřejmě zklamal ale to jsem čekal. Pro mě jsou Street Dreams, hned po Legendách z Dogtownu nejlepší film se skate tématikou, který se dosud natočil. Abyste si ale něco nemysleli, tak zas tak odvázaný nejsem. Rodriguezovi jdou jenom scénz kde se vzteká, jinak hraje hůř než Zac Efron. Ryan Sheckler hraje velmi vyštajlovaného parchanta a tato role mu sedí (i když v ní řekne asi 20 vět), kdo mě překvapil byl Rob Dyrdek, který záporáka odehrál opravdu obstojně, a pro mě je to nejlepší herec-skejťák (samozřejmě až po božském Tondovi Hókovi). Co se týče dobrých scén tak určitě útěk z domova a....to je asi tak všechno. Dávám jednu hvězdičku plus za soundtrack, který opravdu potěšil. 60%(23.11.2010)

 • MartinKoho.
  *****

  Jde možná o první skejtovej film, kterej dělali skejťáci pro skejťáky. Parádní uvolněná atmosféra popisující příběh talentovaného skatera. Jelikož jezdím na skejtu už osmím rokem, tak na něco jako je tohle jsem čekal už opravdu moc dlouho. A stálo to za to! Pokud ale na skejtu nejezdíte, myslím si, že se nudit stejně nebudete a dobře se pobavíte. Super práce a moc si vážím toho, že Rob Dyrdek do tohoto filmu objetoval svoje peníze a čas.(24.9.2011)

 • - Představitel hlavní role Paul Rodriguez se ve skutečnosti v roce 2009 závodu v Tampa Bay skutečně zúčastnil. Ne však výběru pro amatéry, ale pro profesionály. V kvalitně obsazeném a prestižním závodě nakonec obsadil druhé místo. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace