Všichni ostatní (festivalový název)

• Německo

Scénografie:

Silke Fischer

Kostýmy:

Gitti Fuchs

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,406,976(7.6.2010)

Tohle jsem opravdu mohl. I když ten film skoro o ničem není, něčem závažném nebo dramatickém, a většinu času si jen on a ona povídají, hádají, milují, žijí spolu, tak mě to bavilo a věřil jsem jim to. 85 %(12.7.2009)

• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(7.6.2009)

Velmi příjemně natočená realita jednoho vztahu. Na první pohled by se mohlo zdát, že ti dva nemohou spolu být ani náhodou. Ale je mezi nimi něco, co někteří z nás možná ani nepoznají....(30.7.2009)

Čtyři mně nepříjemní herci v německém artu. Ve chvíli, kdy se z rádia ozvalo "Ich hab dich lieb", na zlomek vteřiny jsem nevěděla, zda nejde o nadsázku, ale nakonec se to proměnilo v emočně pravdivou scénu. Zcela určitě prožitá realita, ale když tak nad tím přemýšlím, raději bych celý den poslouchala Herberta Grönemeyera, který tedy vážně není moje krevní skupina, ale asi je upřímný, než bych se znova mučila dvě hodiny detailními záběry trapného páru. Ale už možná chápu, proč je Birgit Minichmayrová doma a v Německu ceněná herečka. Nikdy více.(6.1.2013)