Bývalému trénerovi bola daná šanca na návrat tým, že bol požiadaný rozbehnúť a trénovať dievčenský basketbalový tím na miestnej strednej škole. (Ba-nny)

atmen

Na film jsem se díval jen proto, že v něm hraje můj oživlý sen, symbol absolutní krásy - E. Roberts. Totiž námět, kdy nějaký sportovní tým, který je hooodně slabý a během pár měsíců se stane postrachem všech, mě neskutečně dráždí. Sám hraji fotbal v nejnižší možné třídě a čekám již deset let, kdy se tento filmařský zázrak stane i u nás, ale to ne, jsme stále marní, dokonce naši věrní fans by řekli, že ještě marnější... E. Roberts je zde "jen členkou týmu" a vše se točí kolem trenéra, který nakonec celou komedii táhne nekorektníma hláškama, které mě donutí nakonec přiznat, že i tak obehraný námět se dá natočit vtipně. ()

jura-roy

Zvláštní a netradiční podání "looser týmu", který vystoupá do nebeských výšin. Klid, který hledám v dívčím školním basketu, spolehlivě rozvrací Sam Rockwell (perfektrně ztvárněná postava), a proto není WS jen sladkou teen komedií. Vyvážená míchanice dospívajících děvčat, mrzutého debila s epickým knírkem, stárnoucí lesbičky a sportu... ()

Lilien

život nieje len o výhre. V živote, v športe je aj veľa prehier,ale život ide ďalej a treba sa z nich poučiť a nájsť si v živote zmyslel a postaviť sa na nohy i keď to ide s človekom dole. Rockwellova postava trénera ktorý bol na strednej ušpešný basketbalista mal pred sebou budúcnosť no prišla do toho žena,dieťa rozvod. Neskor nikam nevedúca práca problémy s dospievajúcou dcérou. No v nájde svoj zmysle ako tréner dievčenského basketbalového mužstva, ktoré privedie až do finále. Sympaticky výkon v nie ani tak komédii, ale v celom podarenej dráme ()

RobbieM@N

Relativně dobře zvládnutý film, od sympatických hereček, solidní režie a scénáře až k samozřejmě velice výraznému Rockwellovi, který ať hraje cokoli, dokáže do role zapadnout vždycky na 100%. ()

ian.draco

Klasický sportovně rodinný film, tak trochu jinak a jemně maloměšťácky. Film si dělá legraci z mexičanů, indianopolisanů, černochů a v neposlední řadě bělochů, pro které basketbal není. Snímek také nekompromisně nastavuje zrcadlo zkaženosti imperialismu a západu (rozpadlé rodiny, alkoholismus, chudoba, povrchní vztahy z garáže a mnohé jiné). Okrajově se též dotýká citlivých témat sexuální orientace a rozdílu ve věku partnerů. Celkově lze říci, že Trenér a jeho tým je téměř extra třída a u mě to má za 4*. ()

tortna

konfrontácia životom -spacifikovaného- chlapa s bandou mladých báb, z ktorých má vykresať víťazný tím. svieži film, ktorý pracuje so vzájomným (ne)pochopením dospelého resp mužského a ženského sveta. Inak štandardná konštrukcia víťazstva po správne koučovanom úsilí. Výborné. ()