La Meute

The Pack

Horor / Thriller / Sci-Fi

Francie / Belgie, 2010, 90 min

Podozrivým sa Mi snímok zdal byť , keď si Émilie nechala odšoférovať auto , náhodne odchyteným stopárom a to rovno do baru , plného " ruraux / nicodéme / figures. Tam stopár " sublimuje " a pri vyčkávaní si ju odchytí pochybná partička vedená ozajstným sádlom de france , v ženskom podaní ( kuchynské jatky pobavili ) . Nabehne povinný odber krvi , krátka výpomoc ohodená koženkou zo sekáča a aj dávno videné , ničím inovatívne torture , pretože zombie cast potrebuje žrádlo. Žiadna mohutná filmárčina , skôr taký PVC nevydarený pokus o zombie pripomienku , s (ne)príjemnou atmosférou. ( zrovnávka s Xavierom a Jeho, o pár rokov starším a blatom ohodeným madnessnímkom , je nechcene náhodná ). Keďže pár momentov som odchytila a bodíkov mám dosť - posielam 3.(6.3.2011)

• verbal

Někteří žabožroutí scénáristé a režiséři v jedné osobě by měli přestat čichat lepidlo. Neprodleně! Ale možná, že mu teď děsně křivdím! Třeba je Franck Richard jen retardovaný syn majitele filmového studia, kterému dal papá nádherný dárek k narozeninám a umožnil mu vizualizovat jeho ementálové noční poluce! Na Festivalu slaboduchého diváka něco takového určitě získá i Zlatého Dawna, tak proč to nakonec nemrsknout do distribuce, že ano.....(27.3.2011)

Horror začínal jako jiné horrory. Holka jede sama v autě. Cestou narazí na hnusáky motorkáře. Přibere i stopaře a zastaví v zapadákově v hospodě. Stopař jde na WC a už se nevrátí. Holce je to divné a tak to jde prozkoumat. Pokud čekáte úchylné kanibali, nebo oběti, kterým jsou odebírány orgány, tak jste na omylu. Tady totiž "zem" potřebuje krev..... Dávám 60% a to zejména za jednu scénu, která mne uchvátila. Jedna obět měla velkou díru v hlavě. Bylo potřeba, aby z této díry tekla krev. Jenže netekla. A tak bylo mláceno po zátylku, až se krev spustila. Zvuky a pohyby podobné těm, když máme kečup v plastové láhvi a chceme ho dostat ze dna. Taky boucháme až vystříkne :-)(12.3.2011)

• Gilmour93

Francouzský masakr buranskou matrónou a latexovými bubáky.. Sama myšlenka přesunu od hixploitationu ke krmení kvičících zmutovaných havířů bez sklonů k metrosexualitě je zajímavým bodem, ovšem co je to platné, když její realizace působí i přes přátelskou stopáž zmateně a křečovitě. Laugier a Bustillo už jistě mají na sezení anonymních sadistů nachystanou pro pana režiséra židli..(11.10.2018)

Charlotte cestuje krajinou. Jedného dňa zoberie stopára nakoľko sa chce cítiť bezpečnejšie. Zastavia sa v malej reštike, kde si chce mladý muž odskočiť na toaletu. Viac sa však neukáže. Charlotte z miesta odchádza, no v noci sa vracia nakoľko chce svoju novú známosť nájsť. To však nemala robiť. Nie je totiž všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Galský kohút a jeho zvrátenosti. To je proste niečo úplne iné, ako diela z poza oceánu. Originalita tomuto hororu nechýba. Všetko je to však na priemernej úrovni. Príjemnú zábavu.(29.1.2013)