poster

Potápěč

 • USA

  Cayman Went

Rodinný / Drama

USA, 2009, 89 min

 • Sawk
  ***

  Škoda, že vše, dokonce i kvalitu, mění peníze. Tady by to totiž chtělo peněz daleko víc. Být většího rozpočtu a lepších herců, běhá nám po připlácených kanálech od Upc velice příjemné drama z krásného, přímořského prostředí. Ačkoliv tyto kanály (Film +, FilmBox, HBO, Axn a podobné) dávají povětšinou roku naprosté hovno, a tak se člověk přidrží Novácké Růžové zahrady, či trapných, Primáckých Cest domů, i zde je občas potřeba zabrousit. Výjimečně se tu dá najít i něco nového a svým způsobem celkem originálního. Zajímavý kousek. {65%}(18.10.2015)

 • RoyBatty444
  **

  Pekné podmorské zábery (nie však veľa), jednoduchá zápletka (nie hlúpa ale opozeraná), pár vtipných scén. To bolo to lepšie zatiaľ čo slabé výkony žiadne zvraty a predvídateľnosť z toho robia veľmi slabí film. milé ale ...(13.6.2010)

 • Master19
  *

  No je to hloupé, až to bolí. Krásné záběry na přírodu a zvířata film neudělají, těch jsou na animal planet nebo national geographics metráky. Hlavní "hrdina" Michael Lombardi je nesympatický a není divu, že je až na čtvrtém místě mezi herci. Je mnoho lepších filmů o uvědomění si důležitosti přírody oproti komerci. Prakticky skoro všechny...(13.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace