Černé ovce (TV pořad)

• Československo

Černé ovce, sem tam bílá

Publicistický

Československo, 1992, 13-28 min

• Jarsey

Dala jsme si odpolední maraton s Černými ovcemi. A můj dojem? Že to je pořad o lidské hlouposti. Než něco podepíšu, přečtu si to. Nekupuju nic pod nátlakem, kožená bunda za 700Kč nemůže být kvalitní! atd, atd, atd... Takže na pobavení dobré, ale čekat od toho něco vážného nejde, protože do většiny těch problémů se lidi dostanou sami a pak si na tu svoji hloupost ještě zavolají televizi.(21.4.2020)

Miluju části, kde se testujou výrobky a služby - od hranolků v restauraci, přes pračky až po cestovní kanceláře. Něco takovyho se, když nepočítám časopis dTest, málokde dozvíte. A zrzatej, fousatej Štancel tomu dodává ty správny grády... Naopak nesnáším ty kecy, kde si někdo pořád na něco stěžuje. 65 %(2.4.2012)

Takže i černé ovce, nám spadly do neuvěřitelně trapného formátu. Stejně jako u " kolegů " se z pořadu o 5 reportážích které na něco upozorňovaly, stal pořad o 2 reportážích, které defacto nic neřeknou. A ten vysílací čas ! // Pondělí : 2 minireportáže. // Úterý : 2 minireportáže. // Středa : 2 minireportáže. Čtvrtek : 1 reportáž + souhrn toho co jsme mohly vydět v Pondělí, v Úterý, a ve Středu. Reportáže mají minimální informativní hodnotu - tak jako samozřejmě že mě mrzí že paní K.M. z Brna, měla smůlu a naletěla podvodníkovy, ale abych jako radu přijal fakt, že si příště má ( máme ) dávat větší pozor, je trochu prazvláštní a nic neříkající plkanec. :::::::: Stejně jako u podobných pořadů, se z formátu cca 25 minutového pořadu ( opravdu to před 3 - 4 lety bylo mnohem delší ) stal formát o 6 - 7 minutách ( těch 13 minut uvedených v informacích, je zavádějících, protože tak 3 minuty tam melou nějaké nacvičené scénky, 3 minuty vysvětlují pravidla soutěží ) Jediné co na tomto pořadu vyniká, jsou testy všeho možného. Jinak ostatní reportáže nestojí za větší zmínku než ty v jakýchkoliv zprávách ( na jaké koliv TV stanici ) Takže Já osobně hodnotím pouze testovací reportáže.(12.12.2013)

Krátký publicistický pořad ve stylu občanského juda s velmi dobrýma a kvalitníma spotřebitelskýma testama na jakékoliv zboží. Kauzy mě vůbec nezajímají ale už hodněkrát jsem se zastavil nad tímto pořadem abych se juknul jaké víno, med, pračka, kolo, televize je nejlepší u nás na trhu, co do kvality týče:))(11.4.2009)

Pořad, který je na jednu stranu u nás velmi potřeba, na druhou stranu jsou tu někdy lidé s tak banálními problémy, že člověk zírá, jak s tím může jít někdo do TV (např. ten pes, co nebyl rasa jakou si majitelka představovala, ale když ji prodavač řekl před kamerou, že jí vrátí peníze jen, když mu psa vrátí, tak holka cukla :-))) to jsem se nasmál) No nic. 65% = 3/5(18.7.2010)