Záměna

• Belgie

• Nizozemsko

Romantický / Komedie

USA, 2010, 101 min

Docela originální nápad, dobré obsazení, velice správně vyprofilované charaktery, uvěřitelný příběh. Příjemné pokoukání, kdy se člověk může odreagovat, ale po konci filmu má i o čem přemýšlet. Aniston boduje mnohem lépe než v případě také letošního velice chladného a roztahaného "Bounty Huntera". Kdo čeká nějaké převratné věci v tomto žánru, tak se nedočká, ale těžko říct, jestli se ještě něčeho převratného dočkat vůbec lze... (spíš to je jen kupa řečí o klišé, ale kde NEJSOU????) 8/10 [11.12.2010_Palace Cinemas_Letňany](11.12.2010)

Nemám rád Jennifer Aniston, ale v tomhle filmu mi ani tolik nevadila. Důvodem byl hlavně Jason Bateman, který byl v tomhle snímku spolu se svým synem výborný. Také on už mě dokázal zklamat, ale v tomhle případě jsem se dobře bavil. Kdyby tam byla jiná herečka než Aniston, bavil bych se stejně. Pro mě to celkem svědčí o jejích kvalitách. Film ale pobavil a někdy bych si ho klidně dal znovu.(25.2.2014)

• Hortenzia

ja len cim dalej, tym viac uvazujem, ake moralne posolstvo si ma clovek odniest z tohto filmu a jemu podobnych...co tam po tom, ze si styridsat rokov neschopna si najst chlapa, ktory by s tebou vydrzal, ved sa mozes nechat umelo oplodnit...alebo to nevadi, ze si vlastnou blbostou zapricinil, ze si otcom dietata svojej najlepsej kamaratky, ved osud to nejako zariadi...len tak dalej, po eat,pray,love dalsia chutovecka(9.12.2010)

• Pavlínka9

Je to takový nemastný, neslaný...A v tomto případě to pro mě nezachránila ani Jennifer Aniston. Všichni mi v tomto filmu - včetně jí, přijdou takový "pomalý" :D Nevím jak to přesně popsat :D Ale prostě né že by to byla vysloveně nuda, ale mělo se to prostě řešit trochu jinak....Téma, které jsem ještě neviděla - to je jako super nápad, což tu padlo již víckrát, jelikož zaměnit sperma, to se jen tak nevidí :D Pravda :) Ale dát do filmu celkově víc, tak je to lepší. Neurazilo, ale ani extra nepobavilo..Škoda. A vím, že jsem to viděla tak 3roky zpět a měla jsem z toho velice podobné dojmy....(27.7.2014)

• StanislachKo

Od filmov tohto razenia sa nikdy nedajú čakať zázraky. Ale chce to až donebavolajúcu lenivosť a lemplizmus, aby vzniklo v rámci všeobecnej priemernosti romantických komédií niečo až tak podpremierné. Stačilo by dodržovať "osvedčené" postupy a mohlo to dopadnúť aspoň priemerne. Tu sa na to v zásade kašlalo, nacpali sa krásni herci, roztomilé dieťa, komický šéf, srdcervúce romantické pesničky počas nekonečných prestojov v metre a čupením do blba... A začalo sa variť z vody... A nie, čaj z toho nevznikol!(10.9.2012)