poster

Den D (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2008, 39x42 min

Režie:

Vladimír Forst
 • Kingjiri
  ****

  Jedna z mála reality show, který vysílá Česká televize a díky bohu za to, že si vybírá aspoň serióznější formáty. Občas jenom ve Dni D koukám, na co češi nepřijdou nebo s čím a jak tam občas lidi dokážou přijít. Jedinou vážnější výtku bych měl k investorům, který občas maj na zájemce o investici prakticky nesplnitelný požadavky. Třeba rozsáhlej průzkum trhu, kterej jedinec těžko provede. A pokud ho přece jen udělá, samozřejmě na malym okruhu respondentů, je mu řečeno, že to neni dostatečný. Taky těžko investoři ze zájemců o investici dostanou přesnější čísla o tom, jakej budou mít obrat za X let, když ještě business vůbec nezačali. Ale pořád jde o nejspíš nejlepší reality show, která v Česku běží.(15.5.2011)

 • Nach
  ****

  Skutečně zajímavý a originální pořad, který má pro snaživce nějaký přínos. Velice rád sleduji odvahu některých jedinců, kteří na poli podnikání přicházejí s nápady, na které by nepřišla ani J.K.Rowlingová s kouzelnickou hůlkou zapíchnutou v nose. Výběr investorů je skutečně pestrobarevný a názor každého z nich stojí za vyslechnutí (a někdy i pobaví). 75%(30.5.2012)

 • Djkoma
  ****

  Netradiční a (ne)zajímavé nápady proti pětici velmi věcných a upřímných investorů, kteří nic neprotahují. Prakticky každá poznámka investorů je přesně mířený úder do domečku z karet nabízejícího, který často odchází buď velmi naštván nebo alespoň zklamán. Krom toho je Den D přehlídkou českých zručných ručiček, které tvoří neskutečné věci jako kolo s pákovým pohonem (nevím, jak to přesně vynálezce nazval) nebo láká vtipálky s jejich dokonalými podprsenkami z jistého anglického seriálu (fanoušci IT crowd vědí...). Přestože je Den D pořadem na tradičním světovém schématu působí v českém prostředí velmi dobře a díky slavné vynalézavosti českého národy jistě přinese hromadu zajímavých nápadů a vynálezů, které by často jinak divák neviděl (a některé by ho ani jinak nepobavily:)).(19.4.2009)

 • maxxxim
  *****

  Konečne niečo z TV produkcie čo nesie prvky reality a je zábavné aj bez podpory obscénnosti, krvilačnosti, či stupidity. Invencie uchádzačov o investičnú podporu kontra neoblomní investori, to je to, o čo tu beží. Výsledok je buď neľútostné vysmiatie , alebo trenice medzi investormi, ktorí prejavia záujem. Za originálny nápad, pohodovo strávených 42 minút, niekedy aj vtipné vyústenia udeľujem plný počet. Komerčné televízie by si mali zobrať príklad, ako sa robí zábavný a pritom reálny formát.(27.5.2009)

 • Caszidy
  ***

  Opravdu povedený nápad. Problémem může být to, že investoři nejsou žádní "kovaní" showmani, či herci a tudíž řekněme s výjimkou Tomia Okamury působí nemastně, neslaně. V pořadu se samozřejmě střídají zajímavé nápady s naprosto zbytečnými, či záměrně úsměvnými(např. Solar dovdoP), zarážející je však velice častá mizerná připravenost účinkujících na prezentování svého nápadu.(12.5.2011)

 • - V divácké anketě byl za největší propadák zvolen projekt 'Tajemství nesmrtelnosti'. (skrblik007)

 • - Pětice investorů investovala ve 3. řadě do devíti projektů celkem 13 954 143 Kč. (skrblik007)

 • - Ve 3. sérii navštívila doupě VIP osobnost - Petr Novotný, jehož hlavním zaměstnáním je, jak sám říká, podnikání. Požadoval tři miliony korun za 15 % podíl. Peníze nezískal. (skrblik007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace