Reklama

Reklama

Po posledním teroristickém útoku se vláda USA rozhodne pro speciální opatření. Vytvoří tzv. ODIN, centrální pozorovací systém, který využívá sítě miliónů robotů. Jejich videozáznamy mají sloužit jako důkazní materiál a odhalovat kriminální činnost. Jenže celá síť se jaksi vymkne kontrole a začíná žít svým vlastním životem. Inteligentní ODIN pomalu splétá své sítě a nenápadně získává nadvládu nad lidstvem. Z robotů se stávají plně ozbrojená monstra, která zlikvidují každého, kdo by mohl odhalit jejich tajemství. Lidstvo udělalo obrovskou chybu: dalo robotům inteligenci a právo zabíjet! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (57)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Mám tu něco velkýho, ale nevím co to je. Já měl s toho filmu šok. Je to docela blbost. Probuď se Ameriko !!! Snad jediný klad tohoto snímku je, že ve filmu hraje Danny Mechette Trejo, což je však špatná reklama pro něj. CITÁT - Ty to nevidíš na vlastní oči, vidíš to skrze jejich oči........ Mé oči vidí odpad. Věřím, že může být taková budoucnost, ten film je jen prostě špatně natočený. CITÁT - Odin s náma. Zajímavost - V 70 - tý minutě prohlásí president Spojených států, že program Odin se zaplatí sám, protože se zvedl daňový základ.....všichni vesele aplaudují a křičí.... ikdyž jim vlastně právě oznámil, že zvýšil daně......... Bůh žehnej Americe. Danny Trejo si zahrál G - Mana a za to si ode mně vysloužil jednu hvězdu. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Velký bratr tě sleduje! Kombinaci Terminátora a 1984 chybí dostatečný rozpočet, který by vytáhl film z béčkového průměru. Celkově za 3*, jednu přidávám za naléhavou myšlenku o konci lidstva, jelikož si myslím, že pokud nebude rozpoutána celosvětová válka, pak velkou šanci na likvidaci lidstva bude mít člověkem vytvořená technika. Hlavním tématem, kromě hrozby robotů, je svoboda a možnosti jejího omezování. Stroje postupují velmi chytře. Všichni nepohodlní jsou likvidováni, avšak jejich smrti jsou zinscenovány jako nehody, sebevraždy či rozličná neštěstí. Obrazové dokumenty ovládající síť hravě pozmění, a tak důkazy o vině robotů nejsou... Akční scény jsou mizerné, roboti průměrní, herecké výkony neoslní. Přesto mě film nenudil. A v rámci hudebního doprovodu mě potěšili Bad Religion a Dreamkiller. ()

Reklama

Kalda69 

všechny recenze uživatele

Skoda, puvodne skvele rozjety film zabiji vlastni koncepce robotu (dejove). Kdyby zustalo u konspiracni teorie a ovladani lidi skrz vladni organizaci, tak by mohlo jit o krasnou utopickou scifi podobiznu Orwellova 1984, ale ve vysledku celou puvodni myslenku potapeji prave tupi strilejici roboti na konci, kteri neumeji ani poradne zamirit :o( Diky nametu a i pres nizkorozpoctovost tohoto projektu pekne roboty davam 3* ()

Tommassi3 odpad!

všechny recenze uživatele

"Proboha, chlapi !! Prezident nám lže !!" Nic nového pod sluncem ovšem, mí milí Američané !! ;) Béčkový kameraman Richard Clabaugh znovu fušuje do řemesla režisérům a scénáristům, a znovu si tak jen na hodně slušných motivech váže smyčku kolem krku !! Takže rovněž nic nového !! Opravdu zoufale příšerný film, který v důsledku vypadá a pobaví asi jako mechanické prase na chůdách, nezachrání ani formální úlety, ani Danny Trejo.. Ani Troju !! Důsledně bizarní břečka !! Clabaugh dolů !! ()

survik1 

všechny recenze uživatele

S počátku jsem si myslel, jestli se nekoukám na kino rip. Tak roztřesenou kameru jsem dlouho neviděl. Herce výkony průměrné, efekty naprosto nulové. Dokud se k robotům nepřidali na konci ti dva velcí, v akční scéně která sama degradovala celý film, dalo se jim věřit. Ti dva to však zabili. Dvě hvězdičky a jsem zvědav na druhý díl, se kterým se podle konce určitě počítá. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo v Severní Karolíně. (Terva)
  • Vo filme sa objavilo celkovo 7 typov robotov (6 druhov “Eyeborgs“ a 1 kamerový robot “Camera-borg“). (fefee)
  • Tvůrci vydali prohlášení, že během natáčení nebylo zabito žádné zvíře a že byl poškozen jen jeden robot. (Terva)

Reklama

Reklama