Po posledním teroristickém útoku se vláda USA rozhodne pro speciální opatření. Vytvoří tzv. ODIN, centrální pozorovací systém, který využívá sítě miliónů robotů. Jejich videozáznamy mají sloužit jako důkazní materiál a odhalovat kriminální činnost. Jenže celá síť se jaksi vymkne kontrole a začíná žít svým vlastním životem. Inteligentní ODIN pomalu splétá své sítě a nenápadně získává nadvládu nad lidstvem. Z robotů se stávají plně ozbrojená monstra, která zlikvidují každého, kdo by mohl odhalit jejich tajemství. Lidstvo udělalo obrovskou chybu: dalo robotům inteligenci a právo zabíjet! (oficiální text distributora)

MartinezZ

Poznatek první: Naprosté a absolutní béčko od první vteřiny, bohužel tím nezajímavým způsobem. Poznatek druhý: Toho debila, co rozhodl, že se bude natáčet epilepticky roztřesenou kamerou, pověsit za cosi do průvanu. Poznatek třetí: Naprosto zhovadilá hudba. Poznatek čtvrtý: Nuda s naprosto jasně odhadnutelným průběhem. ()

Tommassi3 odpad!

"Proboha, chlapi !! Prezident nám lže !!" Nic nového pod sluncem ovšem, mí milí Američané !! ;) Béčkový kameraman Richard Clabaugh znovu fušuje do řemesla režisérům a scénáristům, a znovu si tak jen na hodně slušných motivech váže smyčku kolem krku !! Takže rovněž nic nového !! Opravdu zoufale příšerný film, který v důsledku vypadá a pobaví asi jako mechanické prase na chůdách, nezachrání ani formální úlety, ani Danny Trejo.. Ani Troju !! Důsledně bizarní břečka !! Clabaugh dolů !! ()

Terva

CITÁT - Mám tu něco velkýho, ale nevím co to je. Já měl s toho filmu šok. Je to docela blbost. Probuď se Ameriko !!! Snad jediný klad tohoto snímku je, že ve filmu hraje Danny Mechette Trejo, což je však špatná reklama pro něj. CITÁT - Ty to nevidíš na vlastní oči, vidíš to skrze jejich oči........ Mé oči vidí odpad. Věřím, že může být taková budoucnost, ten film je jen prostě špatně natočený. CITÁT - Odin s náma. Zajímavost - V 70 - tý minutě prohlásí president Spojených států, že program Odin se zaplatí sám, protože se zvedl daňový základ.....všichni vesele aplaudují a křičí.... ikdyž jim vlastně právě oznámil, že zvýšil daně......... Bůh žehnej Americe. Danny Trejo si zahrál G - Mana a za to si ode mně vysloužil jednu hvězdu. ()

darkrobyk

Velký bratr tě sleduje! Kombinaci Terminátora a 1984 chybí dostatečný rozpočet, který by vytáhl film z béčkového průměru. Celkově za 3*, jednu přidávám za naléhavou myšlenku o konci lidstva, jelikož si myslím, že pokud nebude rozpoutána celosvětová válka, pak velkou šanci na likvidaci lidstva bude mít člověkem vytvořená technika. Hlavním tématem, kromě hrozby robotů, je svoboda a možnosti jejího omezování. Stroje postupují velmi chytře. Všichni nepohodlní jsou likvidováni, avšak jejich smrti jsou zinscenovány jako nehody, sebevraždy či rozličná neštěstí. Obrazové dokumenty ovládající síť hravě pozmění, a tak důkazy o vině robotů nejsou... Akční scény jsou mizerné, roboti průměrní, herecké výkony neoslní. Přesto mě film nenudil. A v rámci hudebního doprovodu mě potěšili Bad Religion a Dreamkiller. ()

Andersis

No rozhodně, za málo peněz hodně muziky. Triky sice nejsou extra, ale sou docela uspokojivé a nepůsobí nák šíleně uměle jak to bývá zvykem třeba u nových filmů pana Winorskeho. KAmera působí uměle, ale při soubojích je sice chaotická, ale přesto přehledná. Kulisy některých domů sou viditelně umělé. Dany trejo jako třešnička na dortu bohužel jen chvíli. Adrian Paul předvádí standard. Když vypnete mozeček a necháte se unášet dějem filmu, tak je závava zaručena aspon na 50%. ()

• Vo filme sa objavilo celkovo 7 typov robotov (6 druhov “Eyeborgs“ a 1 kamerový robot “Camera-borg“). (fefee)
  • Tvůrci vydali prohlášení, že během natáčení nebylo zabito žádné zvíře a že byl poškozen jen jeden robot. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Severní Karolíně. (Terva)