poster

Vzpoura strojů

 • USA

  Eyeborgs

Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 99 min

 • Kalda69
  ***

  Skoda, puvodne skvele rozjety film zabiji vlastni koncepce robotu (dejove). Kdyby zustalo u konspiracni teorie a ovladani lidi skrz vladni organizaci, tak by mohlo jit o krasnou utopickou scifi podobiznu Orwellova 1984, ale ve vysledku celou puvodni myslenku potapeji prave tupi strilejici roboti na konci, kteri neumeji ani poradne zamirit :o( Diky nametu a i pres nizkorozpoctovost tohoto projektu pekne roboty davam 3*(1.2.2011)

 • MartinezZ
  *

  Poznatek první: Naprosté a absolutní béčko od první vteřiny, bohužel tím nezajímavým způsobem. Poznatek druhý: Toho debila, co rozhodl, že se bude natáčet epilepticky roztřesenou kamerou, pověsit za cosi do průvanu. Poznatek třetí: Naprosto zhovadilá hudba. Poznatek čtvrtý: Nuda s naprosto jasně odhadnutelným průběhem.(25.5.2011)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Proboha, chlapi !! Prezident nám lže !!" Nic nového pod sluncem ovšem, mí milí Američané !! ;) Béčkový kameraman Richard Clabaugh znovu fušuje do řemesla režisérům a scénáristům, a znovu si tak jen na hodně slušných motivech váže smyčku kolem krku !! Takže rovněž nic nového !! Opravdu zoufale příšerný film, který v důsledku vypadá a pobaví asi jako mechanické prase na chůdách, nezachrání ani formální úlety, ani Danny Trejo.. Ani Troju !! Důsledně bizarní břečka !! Clabaugh dolů !!(28.3.2017)

 • survik1
  **

  S počátku jsem si myslel, jestli se nekoukám na kino rip. Tak roztřesenou kameru jsem dlouho neviděl. Herce výkony průměrné, efekty naprosto nulové. Dokud se k robotům nepřidali na konci ti dva velcí, v akční scéně která sama degradovala celý film, dalo se jim věřit. Ti dva to však zabili. Dvě hvězdičky a jsem zvědav na druhý díl, se kterým se podle konce určitě počítá.(16.8.2011)

 • vegetol.mp
  ****

  Podle plakátu to vypadá jako infantilní debilita, ve stylu Povstání strojů Jima Wynorskiho, ale skutečnost je naštěstí jiná. Eyeborgs jsou velmi decentně udělanou nízkorozpočtovou sci-fi (rozpočet 4 miliony dolarů), která docela zajímavě a chytlavě rozvíjí dnes tak přetřásané téma bezpečí, kvůli kterému se lidé vzdají i svého soukromí. Triky jsou povedené, tempo solidní a Adrian Paul v hlavní roli charismatický. Jasně, Minority Report to není, ale v rámci nízkorozpočtových filmů, je to počin, který si někdo pečlivě napsal a natočil a vůbec to neodfláknul. Solidní, příjemně paranoidní zábava.(23.7.2010)

 • - Vo filme sa objavilo celkovo 7 typov robotov (6 druhov “Eyeborgs“ a 1 kamerový robot “Camera-borg“). (fefee)

 • - Tvůrci vydali prohlášení, že během natáčení nebylo zabito žádné zvíře a že byl poškozen jen jeden robot. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Severní Karolíně. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace