Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Televizní zábavný pořad, kde tři soutěžící hádají písmena pořekadla nebo pranostiky, získávají za to body, které mohou navýšit otáčením kolotoče, nebo naopak zbankrotovat. Na konci si vítěz vylosuje obálku s výhrou. (vilusinska)

Recenze (233)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Slovní spojení Poulíček - Kolotoč mi i po mnoha letech působí nepříjemnosti při zažívání, ale alespoň jednou hvězdou musím ocenit Poulíčkovu rozvahu s jakou se pokoušel ukočírovat soutěžení chtivé důchodce, jejichž touha zvítězit byla nepřímo úměrná jejich opotřebovanému paměťovému koeficientu. Hluboký obdiv. Já bych nedokázal odmoderovat ani pilotní díl, aniž bych násilně nezačal důchodovou reformu. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Svého času značně oblíbená a populární soutěž převážně u středního a staršího publika. Díval jsem se na ní občas i já s mamkou a docela jsem se u toho zasmáli. Je bez debat že do té doby ještě ne moc známému sporťákovi Poulíčkovi zvýšila popularitu, sám se nálepky "kolotočáře" dodnes pořádně nezbavil...Po jeho odchodu a následné pokračování s Gondíky to byl už jen slabý odvar. "Posuňte to o dvě a jestli tam bude bankrot tak vás přerazím"! Vzpomínáte na legračně zmatenou a prchlivou paní Svatavu? Nebo na jinou paní, která ráda skifi namísto scifi? :) "Prosil bych F jako Fčela" ... :D! ()

Reklama

H34D odpad!

všechny recenze uživatele

Staromilská soutěž pro důchodce a nezaměstnané, kteří chtějí luštit křížovky před kamerou. Ke každému písmenku se říká slovo jak u blbých a soutěžící si je stejně nepamatují... Jako 10-12 letý a hloupý kluk jsem viděl pár dílů s prapodivným zjevem, i když vcelku stravitelným moderátorem - Poulíčkem, dožít se Gondíků, tak vyskočím z kůže. Nakonec ale tak jako tak dávám odpad, do řiti s kolesotočem! 1/10 ()

ORIN odpad!

všechny recenze uživatele

"Točí paní Mladava a je to bohužel STOP." - "C jako Cecílie." - "Paní Mladavo, máte STOP, žádné písmenko neříkáte, pokračuje pan Bohouš." - "Kolo se stále točí a zastavuje se naaa... 1000 bodů, jaké to bude písmenko?" - "D jako dýha." - "Bohužel pane Bohouši, D už tam máme, pokračuje pan Neklan. Panu Neklanovi je 81 let, je důchodce a podle jeho slov má ještě to nejlepší před sebou, určitě to platí v naší soutěži, protože si vytočil 2000 bodů. Pane Neklane soustřeďte se a řekněte nám písmenko." - "D jako dýně." - "D už tu opravdu máme, bohužel, pokračuje paní Máňa." ...A já jdu skočit z okna. ()

Dadel odpad!

všechny recenze uživatele

"Ták, točí paní Květa, ááá, má štěstí, pět set bodů, tak jaké písmenko, paní Květo?" "A jako Alena", "Bohužel, A už bylo, paní Květo. Točí paní Vlasta, to už začíná být hodně napínavé! Sto bodů. Máte rozmyšlené písmenko, paní Vlasto?" "E jako Ema", "Bohužel, E už bylo, paní Vlasto. Je to velice napínavé, blížíme se k finále. Točte znovu, paní Květo. Jen připomínám, paní Květě je 54 let, má tři děti a má ráda ruční práce...Ááá, BANKROT, to je ale smůla paní Květo"... ()

Galerie (10)

Zajímavosti (4)

  • První studio Kolotoče mělo design poutě z 30. let. V roce 1999 dostal kolotoč nový design a soutěžící netočili kolotočem, ale „zařízením“, které rozpohybovalo kolotoč na plátně. Poslední design kolotoče byl moderní a připomínal americké studio. (Kmotr76)
  • Za správné zodpovězení tajenky vyhrál soutěžící nejprve 3000, potom 5000 korun. V první řadě pořadu si soutěžící, který získal nejvíce bodů, mohl odnést ceny jako nádobí a elektroniku, ve druhé řadě si odnesli jen peníze za správně zodpovězenou tajenku. Ve třetí řadě soutěžící, který získal nejvíce bodů, na konci pořadu točil kolotočem, ten měl pod hrací částí „okénko“, kde byly možnosti výhry. Nejvyšší výhra se skrývala za Jackpotem. Další možnosti výhry byly mezi 10 000 - 20 000 korun. (Zdroj Wikipedia.cz)
  • Kolotoč je česká verze anglického pořadu Wheel of Fortune. (Kmotr76)

Reklama

Reklama