Je mladá, je krásná, a přece...!
Vic je atraktivní, inteligentní mladá žena..., a přesto je stále panna. Pořád ji totiž něco nevychází - špatné místo, špatný čas, ale především špatný muž. Jednoho dne však potká toho pravého, sympatického Nika, kterému se také zalíbí. Je tu však ještě její "problém", se kterým si bude muset nějak poradit. (H.C.E.)

MarleyCZ

Naprostá nuda, slovo komedie do tohoto filmu snad ani nepatří neboť film má v sobě na nejvíš čtyři humorné scénky, které nejsou nikterak zajímavé. Čekal jsem, že to bude nějaká napodobenina americké komedie 40 let panic, ale to jsem se hluboce spletl. Skoro žádný děj, naprosto hrozné herecké obsazení. 20% ()

MáŠa

Ale jo, ušlo to, nějaký ten vtípeček v tom je. Jen nevim, jestli by takováhle žába byla fakt ještě ve 29 panna. Trošku mi nesedl závěr, kdy se všechno tak nějak radikálně změní, aniž by tomu ze začátku něco nasvědšovalo. Náznaky tam sice byly, ale prostě po celou dobu děje se nestalo nic tak zásadního, abych si tam tu změnu dokázal představit. A jednání protějšků? Pohodička, jako by se nic nedělo... To já bych byl nasraný, jako že fakt jo. ()

Snake.Charmer odpad!

"Pravá" německá romantika jak od Ingy Lindström říznutá trapasy a sexuálními eskapádami alá Holky to chtěj taky. Zkrátka to nejhorší z německého filmu v jednom balení. Trošku mě děsí zjištění, že bych scénáře podobného ražení mohl psát z fleku i já. Už 5 minut po začátku filmu jsem měl neotřesitelné jasno v tom, kdo se ujme deflorace té hlavní gertrudy a i další předpovědi, týkající se vývoje děje, byly tak přesné, že by mi je záviděla i věštkyně Sibyla. ()

Stanley

Tento sympatický a přitom vlastně obyčejný snímek nečekaně disponuje jakousi odlehčenou přitažlivostí. Přináší i určité užitečné poselství varující nás do života před vytvářením unáhlených závěrů a před zaslepeností k vlastním citům. Poměrně překvapivé závěrečné rozuzlení umí i ospalého diváka vytrhnout z případné letargie, i když to tvůrci vzali příliš hopem a vyhrocená situace vyznívá poněkud nedůvěryhodně. Jenže právě i takové věci se někdy na světě dějí - láska nezná pravidla. ()

ecceHOMMO

...jediné čo mi vadilo bolo nelogické konanie hlavnej hrdinky ( či už to akým spôsobom si doniesla domov "nafúknutého pandrláka", či útek od nahnevanej manželky chlapíka - kde ťažko predpokladať, že by sa neskôr nebola zastavila a obliekla sa a nie utekala celú cestu domov len v spodnej bielizni ako to bolo tu......a samotná pointa prečo bola panna...hmm..aj to mi prišlo moc presladené...a neviem či to bol dôvod ktorý by bol v skutočnosti možný....)....ale tvorcom filmu asi o takéto dačo nešlo ...chceli len pobaviť...a nie sa zamyslieť nad touto vecou ....a pobavenie bolo pre mňa len ľahko priemerné....... ()