Reklama

Reklama

Koi Mere Dil Mein Hai

  • Indie Koi Mere Dil Mein Hai (více)

Obsahy(1)

Raj (Priyanshu) je rozmazlený syn bombajského milionáře Vikrama Malhotry (Kadar Khan). Rád žije na plné obrátky. Jeho matka (Reema Lagoo) se obává o budoucnost svého syna, a proto ho nechá zasnoubit se Simran (Diya Mirza). Simran je dcerou bohatého N.R.I (Sadashiv Amrapurkar) a studuje v Dubaji. Simran sama je také od přírody divoká a jediné, co jí zajímá, jsou zábava a večírky. V Dubaji se Simran seznámí s muzikantem Sameerem (Rakesh Bapat), který přijel se svou skupinou vystupovat po klubech. Sameerova okouzlující povaha a nevinnost Simran zcela omráčí a do Sameera se bezhlavě zamiluje. Raj se mezitím spřátelí s Ashou (Neha), která doučuje jeho mladší sestru Soniu. Ashina jednoduchost a přímost Raje dokonale očarují a dovedou k přesvědčení, že Asha je pro něj ta pravá žena. Příběh milostného čtyřúhelníku se rozvíjí mezi čtveřicí hlavních protagonistů. Zajímavé obrátky nabírá, když do děje vstoupí jejich rodiče. Lehká komedie plná hudby a komediálních zápletek. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (7)

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Bára miluje Káju, já zase miluji jí, Kája je blázen Kláry, Klára o Pepovi sní... Zase jednou se mi tahle písnička hodí do komentáře. Jablkoň je ovšem i s tím otočením ve své písničce hotov za tři minuty, v Koi Mere Dil Mein Hai musíme trpět dvě hodiny. Než k oněm prozřením, kdo koho vlastně má mít rád, aby se to párovalo a zároveň necyklilo, film dospěje, předvede několik s milostným soužením nesouvisejících pokusů o vtip a taneční scény plné bezmála pornografického natřásání se dvou amorálních hrdinů a jejich sekundantů. Zkažená dvojka v závěru dospěje skrze lásku k těžko uvěřitelné nápravě, všichni si najdou toho pravého a velké firmy budou nejspíš fúzovat. "Věř lásce!" "Nic nás nerozdělí!" Fujtajxl. ()

Jossie 

všechny recenze uživatele

Kdyby nebylo toho okatého přehrávání hlavních herců, šla bych klidně s hodnocením výš, protože zápletka nebyla špatná: oni se nechtějí, chtějí někoho jiného, kdo vlastně patří k sobě, pak se zase chtějí, ale už je pozdě a celé to obsahuje docela fajn vtipné scénky. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Naše láska je silnější než ta jejich." Když on a ona z vyšší třídy chtějí ji a jeho ze střední třídy, tak je jejich láska silnější. Minimálně materiálně. To dá rozum. Zejména ten indický. Ten, který chápe telenovelu s tanci a zpěvy mnohem víc než já. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Chudinká zápletka klasického čtyřúhelníku by tak tak vystačila na stopáž přímočaré reklamy a zde je prezentována v délce přes dvě hodiny. Budiž. Sice to není vyloženě to nejhorší, co se vám může stát, ale indické filmy umí kouzlit mnohem lépe. Zde je hlavní potíž v neúměrně pravidelném střídání klipů střihu MTV a nijakém dění předsvatebního ruchu. Dialogy si nezadají s perlami socrealistických promluv mezi milenci a herecké výkony se mohou směle kořit s Tak jde časem i Pobřežní hlídkou. Prezentaci filmu jako takového opět nepomáhá ani po všech stránkách odpadní řešení Mediaway, skvostné jsou už jen ty foneticky přepisované titulky. Kdepak je dnes Aše a Rádžovi asi konec? Snad se nikdy nedostanou do kolektivního povědomí jako Manuelino dvojče s tváří rozmašírovanou lodním šroubem. Přesto mi to stojí za to, abych minimálně vyčlenila tyto neblahé vzpomínky a raději se přiučím něco o koloritu jiné kultury. Taková svatba v červené je zážitkem sama o sobě. ()

petaspur 

všechny recenze uživatele

Sameer a Asha jsou mladí nemajetní lidé, jež Amor neomylně směřuje ke svazku manželskému. Jenže Sammera si jako kořist vyhlédla nezkrotná milionářská dcerka Simran a o Ashu si vybral dědic nemalých hmotných statků Raj. Mladí a neklidní boháči využívají svého vlivu a peněz k rozeštvání páru, aniž si uvědomí, že by je nejvíc bavilo společně se protančit, probumbat a prointrikovat životem. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

První bollywoodský film, který jsem kdy viděla, a upřímně si nejsem jistá, jak ho hodnotit. Zápletka byla sice slušná, ale v podání Indů extrémně natahaná do celých 140 minut, kdy minimálně polovinu stopáže protančili a prozpívali. Abych vše uvedla na pravou míru, Indům tančení a zpívání ve filmech jde, jak je vidět, na jedničku, ale s tím ostatním je trochu problém. Herecké výkony jsou na úrovni telenovel a i scénář působí dost nepřesvědčivě a toporně. Rozhodně by to chtělo zkušenost ještě s jiným filmem z Bollywoodu - pevně doufám, že všechny na tak slabé úrovni nejsou. ~(2,0)~ ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Klasickú Indiu mám rada, ale toto bolo nejaké nemastné neslané, ťahalo sa to, žiadne oživenie v deji, piesne slabé, nechytľavé, pomalé až depresívne. Celému filmu, jednoducho chýbala živosť a život. Nepomohli tomu ani dosť zlé titulky na DVD ( nepresné preklady, poskracované texty do hodne minimalistickej podoby a nepreložené piesne.... Vydavateľ DVD série Bollywoodske trháky mohol vybrať aj obeľa lepšie filmy z tvorby Indickej kinematografie. Toto je tak silno nereprezentatívna vzorka, že určite nikoho na Indiu nemôže nalákať, škoda.... asi boli lacné, ani sa nedivím ()

Reklama

Reklama