Skupina lidí se nachází na lodi uprostřed bermudského trojúhelníku. Když se dostane časovou branou do hluboké minulosti, naráží až na svět plný dinosaurů. Tito lidé ale nejsou na ostrově jediní a tak se zde setkají s pilotem letadla z druhé světové války nebo s posádkou německé ponorky. Jejich snahou je dostat se z ostrova, kde jsou kvůli prehistorickým zvířatům v ohrožení. Musí se jim nějak podařit vyrobit si pohonné látky a to, zda jejich počínání bude mít úspěch, záleží jen na štěstí. (Terva)

Pitryx odpad!

Triky na úrovni amatéra, herci při natáčení hlasitě chrápající a střelený děj, pokud vůbec jaký. K usnutí dobré, podruhé už ne. 201206168328/0 ()

Pan.Antonin

Předlohu E.R. Burroughse neznám a ani jsem nevěděl, že tento další z Asylumáckejch dinosauřích pokusů má knižní podklad, zvlášť když ho TV Soukupov uvedla pod názvem Dinosauři útočí. Proto nebudu hodnotit, jak moc se od slavného Sci-Fi příběhu tento film odklání. Začátek filmu se tvůrcům povedl, postupem času však šla kvalita dolu, nicméně zachraňuje to zajímavý závěr. Samozřejmě nečekejte žádné kvalitní hollywoodské triky, je to sice lepší než třeba Raptor Island, ale stále je tu znát nízký rozpočet. Proto je tedy nízké i moje hodnocení. ()

woody.birch

Na průměrnou produkci od The Asylum je to docela slušná úroveň ;-). Kdyby to měl být jen "obyčejný dobrodružný film na sobotní odpoledne", tak bych tomu dal i o hvězdičku víc. Jiné filmy kromě hvězdného obsazení a speciálních efektů nemají o moc víc co nabídnout. Jenže tohle je další zprznění (existuje ještě nejméně jedno výstižnější slovo) knihy od E.R.Burroughse. Probůh! Proč se všichni pokoušejí původní náměty podle E.R.B. vylepšovat? ()

panShimi

Hodnocení zdejších "filmařů" naprosto mimo. Tak špatný to zase nebylo. Má to dobrou zápletku. Triky jsou sice laciný, ale což... Na oddych úplně v pohodě. ()