Haunting of Sorority Row, The

Mathias Herndl

Roger Mattiussi

Scénografie:

Grant Pearse

Sice žádný převratný horor to není, ale moje srdíčko poskočilo štěstím, že se můžu po dlouhé době zase podívat na něco klasického. Po všech těch pokusech a experimentech, už se mi hnusí koukat na nové horory. Čtveřice dívek z univerzitního spolku nabírají nové členky, které musí projít zkouškou. Po nehodě první a smrti druhé začínají vyplouvat na povrch staré hříchy. 75%(17.6.2012)

• Jimmi

Nie velmi originalny snimok...takychto filmov som videl uz celkom dost:) Ale nebolo to az take zle aj ked miestami dost predvidatelne ako som uz spomenul. Herci a herecky na kanadsky video film celkom slusni a na jedno pozretie v uprsany stredajsi vecer docela vhodne. Jedna vec ma vsak dost zarazala a to ta ze preco boli v sesterstve iba 3 clenky ked do toho domu by sa zmestilo niekolko dost pocetnych rodin....asi neboli penaze na zaplatenie dalsich "sestier":)(26.12.2009)

• petero

Vraždy na Sorority Row tentoraz mysteriózne a nie veľmi šťastne.(4.12.2009)

Béčkový až céčkový horor, jenž mě ale neurazil ani nenudil, takže se na to dalo hodinu a půl dívat a občas se trošku bát. Scénář je však totálně provařený a podobnou zápletku jsme všichni něsčetněkrát viděli.(16.12.2011)

• ricci.s

Hlúpučká a naivná teenagerská duchárinka pre násťročných. Viac netreba dodávať.(4.10.2010)