Fanboy a Chum Chum (TV seriál)

Fanboy and Chum Chum

Animovaný

USA, 2009

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

• honajz2

Radši Pokémona než tuhle ________.(18.3.2013)

• adamulefa

Odporný hnusný seriálový odpad, pri ktorom je Pokémon alebo Digimon úžasný a geniálny počin hodný Emmy. Ach, kde sú len tie časy našej mladosti, keď seriály pre deti stáli aspoň za niečo?(4.7.2011)

Všechny odpady naprosto chápu, ale při dnešních Henry Dagerech a 100 věcech před střední, mi tenhle seriál vlastně chybí. + Školník Bobíček mě několikrát fakt odrovnal.(19.10.2016)

• Kletus

Odpolední odreagovačka, ale vlastně je to blbost :-)(17.2.2011)

K seriálu není moc co říct, je to celkově zábavná a absurdní blbinka, ale nic výjmečného.(21.10.2016)

• Devils_PIMP

What the hell, is that. Tak to jsem dal o mnoho lepsim zalezitostem ohodnoceni odpadu. Tohle je odpad nad vsechny odpady sveta... to se neda ani nazvat odpadem... to je neco nizsiho... neznama forma zivota, kteremu se prezdiva serial. /sledovano v nemeckem jazyce(3.3.2011)

• DDavidson

Oh shit, tohle je odpad všech odpadů. Kde jsou ty seriály mého dětství z kanálu Fox Kids? Tohle není odpad, nýbrž celá skládka odpadů nejhorších druhů, jež je poskládana do jednoho největšího bordelu.(9.5.2012)