The Black Hole

Krátkometrážní / Drama / Komedie / Krimi
Velká Británie, 2008, 3 min

Přepracovaný muž stojí u tiskárny. Doufá, že se mu podaří vytisknout to, kvůli čemu tvrdne v práci přes čas. Tiskárna funguje, vyleze z ní však list papíru s podivným černým kruhem, kterému muž nejprve nevěnuje pozornost. Po chvíli však zjistí, že v rukou nemá pouze obyčejný list papíru, ale bránu ke skutečnosti, která mu doteď zůstávala skryta. (Sfinkter)

croxika

Nápad veľmi zaujímavý, avšak v momente kedy prvýkrát hrdina vytiahne pohárik z diery a uvedomí si pointu, so sto percentnou istotou viete, ako bude dej napredovať.. ()

Via

Ups... aneb, když je někdo až moc zvědavý směrem, který nezasluhuje, může se mu věc vymknout z rukou... ()

whimsy

V Yellow Submarine od Beatles bolo Sea of Holes - a nezabudnuteľná hláška: "I`ve got a hole in my pocket." (Ringo) ()

Shinnie

Je to vlasne len jedna myšlienka. Napadne Vás niečo neobyčajné, čo si myslíte, že nikoho iného pred vami ešte nenapadlo, a bez toho aby ste to rozvinuli (mali prostriedy, fantáziu, a odhodlanie) z toho spravíte 3 minútový film. Kľudne by to mohlo trvať aj 20-30 minút a mať to silnejší príbeh. Takto to ostáva len krátkym príbehom s dobrým nápadom a pointou. To oceňujem ale je to trocha škoda. ()

Kalda69

Kdo chce moc, nema nic. A proc me pripada, ze se pomalu s kazdym pouzitim ten papir zvetsuje a proc se to nechova jako normalni cerna dira? Ne vytky stranou, vyborna pointa a proto 4* ()

profeek05

Velmi originální a vtipný kraťas o tom, co následuje, když se člověku naskytnou neobvyklé nové možnosti.. během chvíle jich začne zneužívat a pokud včas nepřestane, skončí pod zámkem. ()