Uprostřed nicoty

Middle of Nowhere

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

Nevím nevím... Tohle je taková ta mírně nadprůměrná záležitost, která neurazí, ale ani si ji nebudete nijak dlouho pamatovat. Vyjma hereckéhpo výkonu Susan Sarandom.Ta role jí opravdu sedla, a já jí v tom filmu opravdu neměl rád. Jinak jak jsem psal, klasika...tráva, "milostný trojúhelník" problémy v rodinách a pod. Za mě 70%(20.8.2012)

• Rockerman

Nevím,ale zdá se mi že ten film je strašně špatný.Nejhorší jsou dialogy!!!To se opravdu mladí lidé v Americe baví takovýmto způsobem.Samé koktání,neúpřimnost,pokrytectví a když už se někdo vymáčkne,pak se zas stokrát omlouvá,že to tak nemyslel.Vím tento způsob dialogů je téměř v každém americkém filmu,jenže tady toho bylo už příliš.Někdy to bylo až k nevydržení!!!A ten děj? Velebený otec se zabije ,kvůli nevěrné manželce a nechá dvě malé dcery zrovna jí napospas.No to je mi hrdina!!!Tento film je podle mého názoru odpad,protože podobná témata řeší daleko lepší filmy.(21.7.2010)

Obyčajný film o obyčajných starostiach dospievania, len možno až príliš obyčajne natočený. Nejaký ten autorský vklad zo strany režiséra, umocňujúci náladu snímku či prehlbujúci niektorú z inak plnokrvných postáv by sa veru pridal, bolo by to chrumkavejšie. Ale na Stockwella (naposledy pakovina Turistas) nečakaný výkon. Najsvetlejším okamžikom, jedinou pridanou hodnotou, zostáva potvrdenie hereckých kvalít Antona Yelchina, ktorého snáď čaká ešte množstvo kvalitných rolí a kariéra Herca, nie hviezdičky na pár použití. Nebyť jeho výkonu, bolo by to o poznanie menej pútavé a nie až také autentické, uveriteľné a milé. Nešlo mu nedržať palce, nedalo sa si to s ním neprežiť. [70%](5.8.2010)

"Není žádný nahoře a dole. Je jen svoboda a past." .. Hrozně sympatickej film o přátelství, dospívání, rodinných vztazích, svobodě, lásce, ... jen člověk nesmí zůstat moc na povrchu, aby všechny myšlenky objevil. A Anton Yelchin mě baví, moc mě bavííí...! Jeho postava Doriana v sestrách Grace a Taylor zanechala dle mýho obrovskou stopu... A ve mně taky.(12.11.2012)

„Máme dvě pračky, ale do jedné neteče voda a z druhé neodtéká!“ Jakoby tenhle nemalý problém domácnosti ilustroval tyhle milostné, přátelské i rodinné vztahy. Ona potřebuje peníze na studium, on je lehce roztěkaný dealer marihuany. Oba sžírá neveselá minulost. Ona svolí, že mu bude dělat řidiče, scénárista navíc přidá další netriviální postavičky a na mix romantiky, dramatu i komedie je zaděláno. Je přitom soudný a uvěřitelný, jeho komické i dramatické podtóny nevyznívají do prázdna, čemuž úspěšně pomáhají i dobře zvolení herci (pro Evu Amurri to rozhodně není první film, kde hraje se svou skutečnou matkou Susan Sarandon). Problém se naťukne, děj začne plynout, bez zásadních odboček a ostřejších zatáček. Což je vlastně i škoda. Nicméně i tak milá jednohubka.(21.11.2014)

• - Představitelka Grace Eva Amurri je dcerou Susan Sarandon, která zde hraje její matku, i ve skutečném životě. (monolog)