Uprostřed nicoty

Middle of Nowhere

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 92 min

Takový těžko hodnotitelný film,nemůžu říct,že se mi líbil,ale nemůžu ani říct,že se mi nelíbil.Viděl jsem solidní herecké výkony ve snímku s ne zrovna originalitou ohromujícím scénářem,film si tak líně plynul a občas mě něčím na chvilku zaujal,aby mě následně znovu zalil vlnou lhostejnosti.Přišlo by mi nefér udělit jen dvě hvězdičky,ale stejně tak nemůžu dát víc než tři-průměrné hodnocení za průměrný film.(12.8.2016)

Obyčajný film o obyčajných starostiach dospievania, len možno až príliš obyčajne natočený. Nejaký ten autorský vklad zo strany režiséra, umocňujúci náladu snímku či prehlbujúci niektorú z inak plnokrvných postáv by sa veru pridal, bolo by to chrumkavejšie. Ale na Stockwella (naposledy pakovina Turistas) nečakaný výkon. Najsvetlejším okamžikom, jedinou pridanou hodnotou, zostáva potvrdenie hereckých kvalít Antona Yelchina, ktorého snáď čaká ešte množstvo kvalitných rolí a kariéra Herca, nie hviezdičky na pár použití. Nebyť jeho výkonu, bolo by to o poznanie menej pútavé a nie až také autentické, uveriteľné a milé. Nešlo mu nedržať palce, nedalo sa si to s ním neprežiť. [70%](5.8.2010)

Eva Amurri mi svyma vypoulenyma ocima lezla na nervy a ani nemam pocit, ze by podedila mamincin herecky talent. Ale nastesti mi vsechno vynahradil Anton Yelchin, kluk tak talentovany, az to bere dech. Byl zase tak sladce bezbranny, ze ve mne spustily vsechny ochranitelske pudy, a mel tak nevinoucky kukuc, ze i prodavani travy se zdalo uplne v poradku :).(25.6.2010)

• honajz

Asi jsem viděl jiný film. O nějakých postavách jako vytržených z reálného života nemůže být snad ani řeč. Celé je to pohádkově laděné. On nezdárný synek z bohaté rodiny, ona Popelka. Setkají se v aquaparku a pak spolu jezdí autem a prožívají různé příhody, aby on nakonec mohl ukázat, jakej je charakter. Jejich rodiče jsou každý po svém dementi - jedno jestli bohatej pošuk, nebo nákupů a slev chtivá "chudá" máma. Strašně z toho čiší ta snaha o nezávislý film, ta snaha vykřikovat, podívejte, jak charakterní postavy tady předvádím. Ale pro mě je to prostě jen a jen pohádka s otevřeným koncem. Možná pro druhý díl, druhého léta. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/uprostred-nicoty.html(3.7.2010)

Nadhery americky nezavisly film, skvela bola hlavne mlada sexica Eva Amurri, ktora sa zoznamila s akymsi chlapikom. Rezia Johna Stockwella /Turistas 2006/ bola na urovni, vysoko ocenujem fakt, ze prevladaju obycajne dialogy, u ktorych na prvy pohlad o nic nejde - len potom vysvitne ze sa traja mladi ludia musia vysporidat s neprijemnymi pravdami svojich bliznych a naviac este treba dat zmysel zivota mladym zacinajucim ludom : 77 %(29.8.2020)

• - Představitelka Grace Eva Amurri je dcerou Susan Sarandon, která zde hraje její matku, i ve skutečném životě. (monolog)