Jeden z vrcholů americké komedie - alespoň podle mě! Myrna Loy a William Powell jsou skvělý pár. A když jim nahrávají Spencer Tracy a Jean Harlow, je se na co těšit! "I thought that was rather clever of me." "Yes, I thought you thought so."(20.5.2006)

Pár výbuchů smíchu jsem absolvoval, jinak "standardně" humorně laděná veselohra. Nezapomenu na "grotesku" na rybách, tradičně skvělého Powella a bezprostřední (jako vždy) Myrnu Loy. # [viděno: TV, sluchátka, EN sub] # příběh 7 | hudba 7 | humor 5 | akce 1 | napětí 1 | pustil bych si znovu 7(16.7.2012)

Príbeh sa nevymyká z klasických romantických príbehov tých čias, má skvelé obsadenie, dobré dialógy, jednoduchú zápletku a šťastný koniec.(13.1.2013)

Jeden z najzabávnejších klasických filmov, aký som videla. No a Myrna Loy a William Powell tvorili úžasný pár.:)(19.5.2008)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Nejlepší film(17.6.2004)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie, ve městě Sonora. (Terva)

• - Smutným dodatkem ke komedii je, že Jean Harlow, která zde hrála Gladys,byla o rok později pohřbena v šatech, které nosila v tomto filmu. (Zdroj: Cinema 9/2015). (Terva)

• - Do role pana Allenburyho (Walter Connolly) byl původně obsazen Lionel Barrymore. (IQ Tiqe)