poster

Kamarád Timmy (TV seriál)

 • Velká Británie

  Timmy Time

 • Slovensko

  Náš Timmy

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2009, 80x10 min

 • Wishkah
  *****

  řekněme si pravdu a dejme si ruku na srdce. Kamarád Timmy není pořad cílený na diváky od deseti výš, ale na děti předškolního věku, takže je těžké se na to dívat dospělýma očima. Ale pokud bych se na to díval z pohledu rodiče, tak bych Timmyho příhody pouštěl dětem klidně dokola. Mezi těmi moderními pořady pro děti je Timmyho pořad jeden z nejlepších. Není tam žádné zbytečné experimentování se vzhledem postav, žádné psychologické poučky. Stejně jako v Shaun je animace perfektní, je tam jednoduchý a příjemný humor a drobné ponaučení na závěr. Vedle takových stupidit jako jsou Teletubies, Pokémon nebo Digimon je Timmy krásnou ukázkou dětského pořadu. Bééééééééé(18.4.2010)

 • blondboss
  **

  Timmy Time je taká "večerníčkovská" verzia seriálu o ovečke Shaun a zároveň vlastný spin-off seriál o najmenšej ovečke v stáde. Zatiaľ čo Shaun skutočne trefne niekedy pobaví, Timmy je vyslovene záležitosť pre veľmi malé a presne cieľové publikum, a teda u mňa to samozrejme nemohlo zabodovať. A navyše dúfam, že békanie mojich detí mi bude menej vadiť ako to Timmyho :) Pre deti ale fajn. 35 %(17.11.2016)

 • Nosdrolomo
  ****

  Zajímavý seriál cílený tak na děti předškolního věku. Shaunův dospělácký nadhled a vtip zde rozhodně nehledejte. Jediné co najdete je v každém dílu mravní ponaučení a neuvěřitelně dlouhou úvodní znělku (1min.). Ačkoliv když o tom tak přemýšlím, tak ani některým "dospělákům" by trochu toho mravního ponaučení od Timmyho a jeho kamarádů ze školky neškodilo. (btw. kachna s potápěčskými brýlemi a prase ve svetru rulezzz :-) )(8.2.2010)

 • Djkoma
  **

  Timmy, jedna malá ovečka z vynikajícího seriálu Shaun The Sheep a její vlastní spin-off. Cílové publikum je rozhodně hodně mladé a ostatní radši ať zůstanou u zmíněného Shauna:). Děti asi budou mít z blbinek a samých "mládať" různých zvířátek radost, ale trochu je z toho cítit už jen zbytečná snaha vytěžit ze známé značky nějakou korunu navíc... Mé srdce zůstává Shaunovo, tady je to už opravdu příliš hloupé a málo vtipné.(4.2.2010)

 • Londi
  ***

  Příběhy jsou pěkné a moc hezky animované, ale má to celé jednu velkou chybu: vůbec se tam nemluví. Z těch zvířecích zvuků a skřeků, které postavičky vydávají, se toho dítě moc nenaučí a já si myslím, že když už by mělo malé dítě sledovat televizi, tak ať si z toho aspoň něco vezme. No, aspoň v tom není žádné násilí.Takže hezké, ale zbytečné.(20.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace