Reklama

Reklama

Kamarád Timmy

(seriál)
  • Česko Kamarád Timmy ve školce (více)
Animovaný / Rodinný / Komedie
Velká Británie, (2009–2012), 13 h 44 min (Minutáž: 10–22 min)

Série(3) / Epizody(80)

Obsahy(1)

Seriál Kamarád Timmy, který byl natočen pro malé kluky, holky i zvířátka ve věku od 2 do 5 let, kombinuje studiové vysílání s jednoduchými a zajímavými animacemi určenými předškolním dětem. Timmův pestrobarevný svět je originální, vtipný a plný radosti. Příběhy, které mají své osobité kouzlo, malé diváky nadchnou, pobaví, ale i poučí. (TV JimJam)

(více)

Recenze (41)

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Školkové prostředí je samozřejmě voda na můj mlýn, ale vlastně je to i to jediné, co seriálu můžu vyčíst. Přílišná infantilnost, která bohužel ubírá na vtipnosti oproti Ovečce Shaun. Nicméně ten, kdo se chce mile pobavit a s úsměvem si po dni odpočinout, musí jednoznačně sáhnout po pár dílech Kamaráda Timmyho. 90% ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Timmy, jedna malá ovečka z vynikajícího seriálu Shaun The Sheep a její vlastní spin-off. Cílové publikum je rozhodně hodně mladé a ostatní radši ať zůstanou u zmíněného Shauna:). Děti asi budou mít z blbinek a samých "mládať" různých zvířátek radost, ale trochu je z toho cítit už jen zbytečná snaha vytěžit ze známé značky nějakou korunu navíc... Mé srdce zůstává Shaunovo, tady je to už opravdu příliš hloupé a málo vtipné. ()

Reklama

Nosdrolomo 

všechny recenze uživatele

Zajímavý seriál cílený tak na děti předškolního věku. Shaunův dospělácký nadhled a vtip zde rozhodně nehledejte. Jediné co najdete je v každém dílu mravní ponaučení a neuvěřitelně dlouhou úvodní znělku (1min.). Ačkoliv když o tom tak přemýšlím, tak ani některým "dospělákům" by trochu toho mravního ponaučení od Timmyho a jeho kamarádů ze školky neškodilo. (btw. kachna s potápěčskými brýlemi a prase ve svetru rulezzz :-) ) ()

Lindiště 

všechny recenze uživatele

Další odnož s "parkovskými" postavičkami. Sice je tento seriál určen pro děti, ale neznamená to, že i dospělí se u toho nemůžou pobavit (aspoň JÁ teda můžu). Jsem ráda, že toto vzniklo, protože z celého stáda (viz Shaun the sheep), je Timmy jednoznačně nejroztomilejší. I když oproti svému předchůdci to není taková psina (určeno cílovými skupinami), má to své kouzlo a ve srovnání s jinými seriály a pořady pro děti určitě vyniká. ()

Saishi 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že někteří uživatelé očekávají v Timmy Time bůhvijaká intelektuální témata zaměřená přinejmenším na podstatu fenomenologie. Proboha, je to pro děti školkou povinné, aby věděli, že v tom nejsou sami a vzali si ponaučení z Timmyho chování :) Mimochodem, scéna, v níž Timmymu paní učitelka vzala vláček a nutila ho jít spinkat mi trhala srdce a připomněla všechny ty školkové "útrapy". ()

Galerie (80)

Reklama

Reklama