Jewel Pet - Zvířátka z drahokamu (TV seriál)

• Japonsko

Jewelpet

• Japonsko

ジュエルペット

Animovaný / Fantasy

Japonsko, 2009, 52x25 min

• Terezinka198

Mé nejhorší obavy se naplnily.. myslím si, že nic horšího, než je tohle, mě rozhodně už nepřekvapí. Ale nikdy neříkej "nikdy"!(30.1.2016)

• Ydrosten

Jediné co je na tom hodnotitelné, je opět vizuální stránka věci. Japonské anime je prostě nádherné právě v takové kreslené podobě. Při hlídání bratrových dvojčat ( pětiletých ) jsem viděl asi 7 dílů. Z mrákot mně probrala až sprcha studenou vodu, kterou jsem dobrovolně podstoupil, vědom si toho že to bude menší utrpení než tyhle slátaniny pro opravdu ale opravdu nemyslící děti, bez špetky rozumových buněk, které ještě nemněly příležitost začít se nějak projevovat. Srovnal bych to z Teletubies ( nebo jak se ti vypatlanci jmenujou )(13.10.2014)

• Manarit

Anime spíš pro menší děti, i když to asi nebyl záměr. I jako fanoušek žánru jsem prve nevěřila tomu, co vidím :D Velice přeslazené anime plné roztomilých malých zvířátek s kouzelnou mocí :D V zásadě je většina dílů o tom samém, ale pokud ráno nemáte co dělat, díky klasické anime grafice je to odpočinek ke snídani :D Děj se sice posouvá, ale velmi naivně. Zkrátka anime, kde i zlo je hodné, nikdo není zlý a nikde není nepořádek :D(2.9.2012)

• Subjektiv

Prostředí jako dortíček, (mahou) holky jako z marcipánu, chundelatí plyšáčci jak z cukrové vaty, lesknoucí se bonbónky - noční můra všech diabetiků a lidí s vkusem. Nehodnotím, 2 díly z 52 je přeci jen málo na zodpovědný verdikt, ale dojem se velmi blíží odpadu.(14.9.2009)