Bunny a býk

Robin Gutch

Mark Everson

Scénografie:

Gary Williamson

Tak za prvé, zpracování je jednoduše fantastické a hlavně nepůsobí samoúčelně. Co už mě ale potěšilo o poznání méně, je veskrze průměrný příběh. Od pánů Fieldinga, Ayoadea a Barratta jsem se toho taky moc nedočkal (ani k tomu ostatně neměli příliš prostoru), ale rozhodně jsou jejich epizodní roličky silným lákadlem pro všechny fajnšmekry a obdivovatele britského humoru. Škoda, že je ho tak málo a že obsazení zůstalo někde na půli cesty nevyužito - těmhle šoumenům by jednoduše slušel nabitější příběh (ať už z dějového či hláškujícího hlediska; naštěstí to aspoň zčásti zachraňuje dokonalá forma). 65%(16.4.2010)

Každý z nás potrebuje priateľa na veci, pre ktoré sa sám neodváži. Niekto má priateľa ako Conchita a niekto ako Bunny, bez nich by sme v živote nedokázali ani veľké guľové. A tak si to nie je pre škodu občas pripomenúť filmom ako tento. Skvelé momenty, gagy a výkony v netradičnej british roadtrip movie od nezabudnuteľných MIghty Boosh. Oplatí sa vidieť, hlavne ak máte po krk tradičných amerických klišé o priateľstve a bla bla...(28.11.2012)

Velmi působivé melancholické vyprávění značně kopírující u Gondryho i Andersona, s příjemnými hereckými výkony, fajn hudbou a ÚŽASNÝM vizuálem, kterému bohužel UKRUTNĚ škodí cokoliv souvisejícího s postavou Attily, soulože se psy a pití jejich mléka. V takovou chvíli jde humornost filmu VÝRAZNĚ dolů, střídá ji jen nevkusný humus. Cameo Richarda Ayoadea je ovšem geniální!!!(5.9.2010)

Sympatický bizar, který mě nadchnul svou poetikou à la Michel Gondry (podoba s NAUKOU O SNECH je nepřehlédnutelná). Ačkoli je celý film prodchnutý posmutnělou melancholií, místy je neuvěřitelně vtipný (pokud vám tedy tento stylu humoru sedne) a nečekaně inteligentní. Seriál Mighty Boosh neznám, ale po zhlédnutí tohoto filmu soudím, že by se mi mohl líbit. Pro mě osobně velice příjemné filmové překvapení.(12.6.2015)

Jediný styčný body s Mighty Boosh jsou scény s Barrattem a Fieldingem, jinak žádnou spojitost nevidim. Tohle je o hodně vážnější a temnější. Skvělej psychedelickej roadtrip! A i když to tak na první pohled asi nevypadá, tak Barratt je o hodně větší magor než jeho kolega. Od tý doby co jsem se na to podíval mi celkem normální slovní spojení "mlíko z krávy" přijde vtipný jako prase.(24.1.2012)