Scooby-Doo: Začátek

(TV film)
  • USA The Scooby-Doo! Mystery Begins (více)

Co pojí nejlepší kamarády? V případě Daphne, Velmy, Freda, Shaggyho a Shaggyho odvážného štěněte Scooby-Dooa jsou to záhady! Celovečerní hraný Scooby-Doo: Začátek nás zavádí do doby, kdy se čtyři dospívající slídilové (plus jeden psí detektiv) setkali poprvé. Byli tehdy neprávem obviněni z nastrojení duchařského žertíku a vyloučeni z Coolsvilleské střední. Spojili se, aby očistili své jméno a vyřešili tu nadpřirozenou záhadu... a vydali se tak rovnou vstříc neutuchající legraci a dobrodružství. Speciální zábava, speciální přátelé a extra-speciální efekty dělají z tohoto příběhu na téma “jak to všechno začalo” (počínaje setkáním chlapce a psa až po první výpravu v karavanu Mystery Machine) zatraceně báječnou podívanou! (oficiální text distributora)

TheBlizard odpad!

Za co? Pane bože, za co?! K tomuto "počinu" se ani nedá přiřadit označení film, poněvadž by to pro to slovo byla urážka! Ale, jsem na sebe pyšný, na tento paskvil jsem se vydržel dívat celých deset minut! ...zabte ty, kteří tomuto dali vzniknout ()

bratr_jezek

Snaha se přiživit na známém animáku víc než jasná. Tentokrát herci moc neodpovídají kreslené předloze, film nectí kreslenou předlohu (v kreslených epizodách nejde o lov opravdových duchů, ale jen podvodníků, kteří si na duchy hrají) a humor se zde vyskytuje jen ve chvíli, kdy se dávají dohromady Scooby a Shaggy. ()