Supervoják SS (TV film)

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

• brasek

V prvom rade ide o tv film, takže netreba očakávať špičkové triky, aj keď v tomto prípade "adobe photoshop" je cítiť až veľmi a miestami pôsobí rušivo. Prostredie v ktorom sa dej odohráva (francúzsky Štrasburg) pôsobí veľmi nedôveryhodne, nepripadá mi to ako prostredie zo 40. rokov. Dej filmu balansuje medzi nudou a čiastočne pozerateľným... chcel som ohodnotiť 2 až 3 hviezdičkami s prižmúrením oka na ten tv film, ale nemecký tank mi pripomína ruskú T-34 (inak pekne hrdzavú)... však mohla byť ukoristená na ruskom fronte, ale čo by potom robila vo Francúzsku? Naivní nemeckí vojaci sa dajú postrieľať jedna radosť a na všetko sa pozerajú ako teľatá. Bohužiaľ čo je veľa, to je veľa... Koniec filmu sa mení na totálnu až neuveriteľnú kravinu. Pre mňa je to len jedna hviezdička a len preto, že ide o už spomínaný tv film.(3.1.2010)

Pro mě dost dobrý film, ve stylu Wolfensteina, počítačové hry z 90tých let. Děj je od začátku napínavý a kamera není roztřesená jak to u těchle nízkorozpočtových filmů chodí. Efekty jsou všechny počítačové, třeba ten nálet byl jako ze Stalkera, nebo ty tanky jako z Mortyra 2. Zpracování toho Supervojáka se celkem dá, občas mi bylo k smíchu, že když byl v záběru jak střílí tak ten jeho kulomen jenom trošku zasvítil a lidi kolem popadali, dále byl dost těžkopádný a pomalý, sice téměř nezničitlný. Filmu hodně prospívá charizmatický herec z Hvězdné Brány ( Jonas Quinn ) aka Corin Nemec, v roli amerického kapitána. Dále se mi tu líbilo, že to nebylo atelieorové, ale dost se to odehrávalo v lesích, v rozmlácených barácích. Filmu bych akorát podotkl jednu nepřesnost, ty paneláky za které se vojáci schovali nemohli být ze 2 SV, protože tato konstrukce se objevila až po roce 1960, ale i tak jsem se nadmíru bavil, ale ty hlášky těch vojáků byly hrozný, ja banda dementů ze zvláštní školy. " Na světě není žádnej problém, kterej by nevyřešila pořádná porce výbušnin " To to zas mele, ten debilní Amik?"(18.2.2010)

• MM_Ramone

Mám rád filmovú horrorovú tvorbu a interesujem sa i o dejiny druhej svetovej vojny. Preto som sa odhodlal pozrieť si tento film. Napriek jeho veľmi nízkemu hodnoteniu som si hovoril, že kombinácia horroru a Tretej ríše bude pre mňa zaujímavá. Nazdával som sa, že ma to bude baviť. No nebavilo. Je to velice slabo spracované. Celý film pôsobí hrozne lacným dojmom. Autori tohto snímku sa pustili do projektu na ktorý nemali dostatok peňazí a ani skúseností. *(15.1.2015)

• mutace

Tento film by měl být postaven mimo zákon a jeho tvůrci popraveni. Ještě bych si rozmyslel, jestli bych ušetřil jejich rodiny. Při sledování tohoto kusu, mi akutně hrozilo, že se zadusím vlastními zvratky. Hádám, že můj měsíční příjem přesahuje rozpočet tohoto filmu. Tomu odpovídá úplně všecho. Příšerný příběh s nepromyšlenými zápletkami. Ubohé efekty. Hrdinové, jejichž tupost nebyla slučitelná se životem.(2.1.2010)

• LeePriest

Tohle měl být vtip? Nebo všechny ty retardy, pardon, tedy hlavní hrdiny, stupidní nezvládnutou akci, směšné monstrum a ostatní nesmysly mysleli vážně? Amatérská nepovedenost po všech směrech, velký kandidát na odpad! Když nepřimhouřím jedno oko, ale zavřu obě, tak za zajímavý nápad, který mě zaujal a za to, že jsem se aspoň párkrát téhle hovadině usmál s bídou jedna *(28.2.2014)

• - Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)