Supervoják SS (TV film)

Za hranicí smrti

S.S. Doomtrooper

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2006, 90 min

ano efekty byly trochu slabsi, ale i tak to bylo cele uchazejici, a bud ty dialogy byly obcas blbe a nemalou zasluhu na tom ma urcite i dabing. A jak uz tady padlo kulisy rozbite tovarny mi nesedely, nemecky tank a-la sovetsky T-34 a sovetske samopaly PPSH nekdo by se nad tim mel zamyslet :-) Zvesit rozpocet => lepsi efekty, upravit scenar a lehce to prodlouzit a mohla by to byt parada :-)(28.6.2011)

• Thomassi

Tak tohle je rozpoluplné. Na jedné straně mi to dost připomínalo Wolfensteina, na té druhé ale zpracování a efekty stojí za starou belu v čele s hlavním monstrem. Ale co taky čekat od laciného filmu. Herci nebyli špatní a možná kdyby to byl klasický válečný snímek bez sci-fi prvků, bylo by to mnohem lepší. 45%(1.2.2010)

• eraserhead666

Když mi bylo tak 8-10 let, hltali jsme polský seriál Čtyři z tanku a pes a podobné válečné filmy, kde hrdinští vojáci likvidovali zparchantělý nacistický odpad. Být mi 8-10 dneska, možná by mě bavil i tenhle film. Možná. Možná bych už v tom věku dokázal odhadnout, že (na rozdíl od 4tyř z tanku a psa) je natolik špatný, plný všech možných klišé, rádoby hrdinů, patetického chování, dialogů a scén, nelogičností a prostě všeho špatného, co kinematografie může nabídnout, že bych mu dal odpad stejně. Tohle je ten nejspodnější balast efkové kategorie vhodný snad jen pro televizní dopoledne, zfilmovaná bezduchá počítačová střílečka právě tak pro desetileté, co si chtějí hrát na hrdiny. K zblití. Naprostá ztráta času.(9.7.2011)

• Cacadore

Bohužel jsem se (nevím proč) původně domníval, že film má na čsfd hodnocení 64 %. Po prvních patnácti minutách mi to přišlo divné a podíval jsem se na čsfd znovu. V tu chvíli tam bylo 28 %. K filmu: Tomuto filmu se dá vytknout asi vše, takže vezmu jen ty nejhorší věci: použité zbraně a technika historicky/geograficky nesedí, naprosto odporná animace hlavních zrůd, postavy se rekrutují patrně z řad mentálně retardovaných, a spousta dalších věcí. Tento film má pro mě jen jediné pozitivum, a to, že příště se podívám hodnocení čsfd hned a nebudu se raději ničeho domnívat. Za mě: 10 %.(2.10.2012)

• Crocuta

Krystalicky čistá esence filmového kreténismu. Dialogy jsou naprosté bláboly, stejně stupidní jako jednání postav a vlastně celý děj, který je vykrádačkou různých filmů a počítačových her a ve kterém divák marně hledá špetku soudržnosti nebo dokonce logiky. Kapitolou která zasluhuje zvláštní pozornost je výprava. Podle jmen převažujících v titulcích vznikl tento snímek ve spolupráci s bulharským (?) koproducentem - odtud patrně i lokace, které rozhodně neevokují okupovanou Francii 40. let, ale spíš válku v bývalé Jugoslávii nebo rumunskou revoluci v roce 1989. Podobné je to s "dobovou" výzbrojí - němečtí tankisté se projíždějí v tanku T-34 a údajní francouzští odbojáři jsou zase kromě loveckých pušek vybaveni samopaly Špagin sovětské provenience. To jsou však už jenom podružné detaily, které na celkové ubohosti tohoto škváru mnoho nezmění, stejně jako směšné a laciné digitální triky. Zkrátka tu máme další z výtvorů neblaze proslulé Sci-fi Pictures Production, která se specializuje na výrobu materiálu pro filmové masochisty.(27.2.2010)

• - Vo filme je použitý tank, ktorý je premaľovaný na nemecký. V skutočnosti ide o ruské T-34. (Johnny.ARN)