Rajské zahrady (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2009, 26x18 min

Kvalitně natočené a zajímavé...(10.10.2009)

• igi B.

Rajské zahrady vybryndané jako debilní šašskotelevizácký protlak s všelijak hýkající a pitvořící se zoufalkou Slavíkovou. Ona si ta chudera snad fakt myslí, že je >velká< herečka... %-/.. . . . Každopádo s >vlasti vědou< v tom pravém smyslu slova má tahle plytká matérie společné asi tolik, jako paní S. s ptáčkem zpěváčkem... Jedna hvězdička tedy jen za ty plenéry a zprávy o nich, zbytek zase jenom čuročirá šmíra coby výtok peněz pro protlačené čudláky, krytý hrou na >veřejnoprávní ráj< , formou i obsahem ryzí hnus a rutinní bída zase jednou z oblastě... - - - - - (Sledováno občas nahodile na nedělně obědovém >kečupovém prostoru< , hodnocení 17.7.2011, komentář zde jako dvanáctý - 14.8.2011)(14.8.2011)

Za nápad a nevídanú krásu, ktorá je pastvou pre oči - maximum (a za nádhernú Morriconeho hudbu z filmu Misia tiež). Za trápny scenár a sprievodkyňu - takmer odpad. Výsledok - slabé *** (komentár iba za Květnú zahradu v Kroměříži).(22.7.2011)

• SexyAjinka

Mínusem je hlavně ta všudypřítomná hudba! Nemám nic proti tomu, k tomu to stylu dokumentu se hodí, ale čeho je moc, toho je příliš.. Nedají s ní na chvíli pokoj. To už moc zábavné není. Tak tohle fakt není určeno pro mě.(28.8.2011)

Mám ráda Pepíka i Arnošta, miluji zahrady i dokumenty. Tím víc mne mrrzí, že se tento seriál moc nevydařil, právě díky familiérnímu způsobu obou protagonistů, které mám jinak opravdu ráda. Podstatně lepší je série se Zuzanou Slavíkovou, kterou ani osobně neznám, ani mi tak úplně nesedne. Paradoxy života. :o)(17.7.2013)