Moje super psycho úžasné šestnáctiny (TV film)

My Super Psycho Sweet 16

Horor

USA, 2009, 84 min

Jacob Gentry

Ben Lovett

Alexander Motlagh

Matt Blundell

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Na MTV slasher to dopadlo fakt dobře. Rozmazlená princeznička slaví šestnáctiny a vydupe si znovuotevření kolečkobruslařského párty klubu Roller Dome, kde byl před deseti lety lapen sériový vrah, správce, 'The Lord of the Rink' a otec malé (nyní již vyspělé) dcerky v jedné osobě. Ten údajně později zahynul při policejním převozu, ale jak uvidíme, děj to brzy začne vyvracet... Tak že je to dítko (nebo alespoň chráněnec) vyhlášené teenagerské televizní stanice, to je znát snad jen na obsazení (bárbíny a mončičáci, a všichni vypadají místo na 16 na 25) a OST, ale překvapivě ani ne moc na škodu. Nějak extra načinčaný to taky není, prostě tak akorát. Hlavní hrdinka je pěkná a k tomu má i celkem charisma. Někomu by mohla vadit absence nějakého finálního vysvětlení, někomu zase žadný větší gore, nicméně je tu jedna dobrá (umlácení hasákem) a druhá luxusní (SEK!, a bezhlavé tělo najede do suši dortu) vražda. No a vrahoun, ten mi ke spokojenosti stačil. Takže cool.(20.5.2010)

Překvapivě dobrá a atraktivní teenage vyvražďovačka, u které jsem se ani na okamžik nenudil a kterou jsem si maximálně užil. Což je pro mne docela překvapující vzhledem k tomu, že se jedná jen o TV film,a to navíc z produkce MTV. Ale kupodivu mi tahle vyvražďovačka během pozdního pátečního večera dokonale sedla a já si to vychutnával od začátku do konce. A konečně taky nějaká namyšlená zbohatlická dcerka dostala to, co si po právu zasloužila, škoda jen, že to takhle nedopadá v běžných dílech relity show "Moje super úžasné šestnáctiny", hned by bylo na světě méně vygumovaných amerických teenagerů, kteří si neumí vážit nikoho a ničeho. Ale zpět k filmu. Mrtvých teenagerů je tady celkem dost (lze je spočítat na prstech dvou rukou) a ze všech zavražděných jsem litoval pouze jediného člověka, takže to ten vrah protřídil docela solidně a získal si mé sympatie. Atmosféru měl tenhle horor docela solidní a co se mi velmi líbilo byl fakt, že pokud nepočítám úvodní sekvenci, tak se začalo vraždit až někde v polovině filmu, do té doby to byl docela zajímavý příběh z prostředí střední školy. Zkrátka tady bylo smícháno všechno, co mám rád, do ideálního výsledku a já mám pocit, že tohle je jedna z nejlepších vyvražďovaček, které jsem kdy viděl. Takže já jsem spokojený a uděluji nadprůměrné čtyři hvězdy. A jen tak mimochodem, tohle je vůbec první hraný film, který se kdy objevil na české MTV, a stalo se tak přibližně 11 měsíců od zahájení vysílání této stanice u příležitosti Halloweenu.(1.11.2010)

Není to tak špatný. Občas jsem se i bavila.(31.10.2010)