10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Hrmak odpad!

Vyzerá to na ďalší prúser. Po prvej časti kde sa nám predstavili ,,súťažiaci,, som mal skutočne dosť. Ešte asi pozriem nejakú tú časť, ale odpad ako vyšitý!!! ()

TeemuSelanne odpad!

Stupidita. Nothing more, nothing less. Vlastne ani neviem o čom to presne je, ale už len fakt, že tam vzali ľudí z kategórie 3.5 (pričom 4 už sú bezndomovci), nič dobré neveští. Možno to chodí aj preto, aby si mnohí z nás pri pohľade na to povedali, že nie sme na tom až tak zle. Každopádne, je to odpad. ()

David_SVK

Súťaž v ktorej som si myslel že pôjde o to kto koľko robí a nie o to kto je obľúbenejší....nechápem jak to mohla vyhrať playmate ktorá tam nič nerobila a ešte je škaredá jak noc....Ale ináč nápad to bol dobrý a na Slovensku som ešte zatiaľ lepšiu reality show nevidel....Dva hviezdičky na počesť ľudí ktorý sa v tej show naozaj snažili niečo urobiť a aj vyhrať ako napríklad Michal.... ()

tomuleee

No popravdě slovenské farmy jsou nej. Super moderátorka, která pokaždé vypadá tak sexy že být farmářem tak se asi neudržím :D Skvělá zábava i když hrubšího zrna občas ale jedinej formát co v Tv občas sleduji. 100% za ukázku jaký jsou lidé svině ()

insky odpad!

to je fakt paráda, ukázať ešte viac debiliny ako bolo, nechať sa nabrífovať štábom aby zúčastnení robili ešte väčšie sprostosti, "luxusná"relácia, ďalší blivajz! A ešte to dávaju v TV Markiza a TV JOJ všetko naraz,akurat v každej trochu pozmenené, či už túto farmársku stupiditu alebo tú o varení. ()

VVee69

Akože podľa mňa je toto oproti Farmár hľadá ženu a podobných debilinách najobstojnejšia reality show. Má to aspoň nejakú tú úvodnú myšlienku a cieľ narozdiel od iných "show", ktoré sú len o tom, že ktorý súťažiaci je väčší obmedzenec. Nehodnotím prvú sériu tam som nevidel nič, ale tie ostatné sa na jedno oko pozerať ako tak dajú. Síce kadejaký obmedzenci sú tam furt, ale tak kto iný by išiel na Slovensku do takejto reality show. :) ()

Shanyo odpad!

Dokázal som sa na to pozerať až 5 minút. Jediné na čo si pamätám, že som mal problém rozoznať skutočné kravy a volov od tých súťažiacich ........ ()

mato331 odpad!

Totálny inteligenčný výplach, pri ktorom je aj video, na ktorom si pes naháňa vlastný chvost, vysoko inteligentný, priam až náučný program. Tvorcovia postupovali podľa jednoduchého návodu: 1. zoberieme desať ľudí, ktorých IQ sa limitne blíži nule a strčíme ich niekam pánu Bohu za chrbát. 2. čakáme, čo sa stane. Pre istotu zopakujeme v niekoľkých sériách. Vo výsledku tak máme 'reality show', ktorú normálny človek nemôže pozerať ani v stave totálnej opilosti. A keď v MHDčke počúvam tie nadšené reči ohľadom tohto zverstva, normálne sa začínam báť o našu budúcnosť. ()

d-nao odpad!

Klobúk hore všetkým retardovaným osobám, ktorí tento čistý výplach dokážu dosledovať do konca. ()

Majo.evans odpad!

Normálny človek sa do takýchto súťaží neprihlási.Jednoducho není o čom.Sú tam len kurvy a socky čo chcú na seba upozorniť.A ešte ku tomu tá Evelyn čo bola naposledy.Fakt no comment.Bezduché a povrchné.Otras.A potom to deti pozerajú a opičia sa po nich.Des. ()