10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Kurikmoon odpad!

Nepozerajte. Promenáda ľudskej blbosti a zloby v priamom prenose. Ak už neviete uniesť tú záplavu šťastia vo vašom živote, tento kultúrny boom plný veľkých ľudí Vám ju zreguluje. ()

MichelSmith

Carol Pifková to zmietla presne! No to platilo až do farmy západ vs východ,tá totiž prináša revolúciu a je nazbyt prelestná a ľúbezná akoby skoncipoval Filan! Filiáccie lesknú peknotou slzy povpíjanej do tinty listu na rozlúčku lež fikot sluhu vysnovaného farmárom ťýždňa pripusteného odkapaným macošským lúčiacim sa ! ()

tommmy89

Celkom dobrá reality show, dá sa na tom aj zasmiať :) Miestami dobrý, miestami zas trápny. Ale povedzmi si, prečo sa nepozrieť na ľudí čo spravia pre peniaze čokoľvek? :) 1. séria 90% 2. séria 75% 3. séria 80% 4. séria nepozeral som ! 5. séria 85% ()

Jello Biafra odpad!

Hromada zdegenerovaných imbecilov sa háda pred kamerou a divák so špetkou vkusu má chuť zobrať brokovnicu a všetok personál z tejto relácie vystrielať. Či už je to vymletá krava Járová so silikónom namiesto mozgu alebo feťák Kušnirák. Všetko rovnaká pakáž. ()

Melios odpad!

Ak sa chcete pogrcať alebo zabiť zo Slovenskej produckie ,nenájdete nič lepšieho. Týmto by som netýral ani politických väzňov. ()

borec999 odpad!

Bez mučenia priznám, že som prvé dve série sledoval a že ma nijako neurazili (teda až na moderátorku Kvetku Horváthovú a jej prehnane vážne a "dramatické" moderovanie, ktoré bolo totálne na smiech). Koncept Farmy bol niečím novým, neopozeraným a sprvu sa v ňom naozaj kládol dôraz na samotnú farmu,zvieratá, tradičné metódy práce. Neskôr s ďalšími sériami to postupne skĺzlo do totálnej žumpy, kde ide len o konflikty,hádky a to kto sa s kým vyspal. Navyše, ak som si pri Kvetke (ktorá mi je subjektívne ani sám neviem prečo veľmi nesympatická) myslel, že nemôže byť horšie, tak som sa mýlil, pretože potom prišla Evelyn, pri ktorej razom moderovanie Kvetky vyzerá ako profesionálny výkon. PS: paródia Kredencu Karma s Polnišovou ako Krepkou a Kemkom ako vedúcim farmárom je TOP a veľmi ma pobavil mediálny cirkus, ktorý pobúrená a urazená Kvetka okolo toho celého narobila :D ()

matias32

Najprv mi napadlo dať dve*, pretože Andrea Jarová má predsa tiež dve kozy, ale vidieť ich v každej časti človeka pomaličky omrzí;-P. ()

AdamesWWE

Prvá séria [7/10] Druhá séria [6.5/10] Tretia séria [5/ 10] . Zaujímavý námet pre reality show, prvé dve Farmy ma dosť bavili, ale tretia je dosť slabá Farma je jedna z lepších TV show, aké boli na Slovensku nakrútené. Oproti show Farmám hľadá ženu, Mama ožeň ma, Extrémne Rodiny, Vyvolení atd. má jednoznačne na vrch Farma, či už diváckou sledovanosťou alebo nadpriemerne dobrým spracovaním. ()

Paity

Hvězdičku snad jen za to, že se my měšťáci můžeme podívat, jak se lidé starají na vesnicích ohospodářská zvíířata. Resp. jak by se o ně a půdu starat neměli. ()

Tomu.Ver odpad!

Fakt nechápem ako sa tam môže niekto nahlásiť. Žiaden dôvod, prečo áno, nemôže byť ospravedlniteľný :) Podmienka je demencia, na ktorej sa dá ''niekedy'' aj zasmiať... ()

mysak.pitlik

Chudáci zvířata. Aspoň že je tam ta těhotná pani, která zná některé nejzákladnější věci. Soutěžící jsou jinak vážně docela neschopní, asi bych na ně taky byla po pár dnech sprostá jako Kobra. Ale nejhorší na tom je rozhodně moderátorka. ()

Echelon1 odpad!

Videl som už veľa, ale toto? Neuveriteľné, koľko idiotských idiotov sa v tejto sprostosti zišlo-úbožiaci týrajúci zvieratá (užívateľ whack to vyjadril pekne, zato má moju vďaku). JOJ a Markíza stále klesajú viac a viac...A to je už vážne. Užívateľ Piedone to povedal pekne:"Niektorí pamätníci tvrdia, že za komunistov sa na vtedajšie vysielanie ČST nedalo pozerať. A na "toto" sa vari dá???" ()