10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

MatoMan

Čakal som, že to bude niečo ako na Joj-ke Farmár hľadá ženu, ale ma ma to príjemne prekvapilo, aspoň mám čo kukať počas obedu. BTW: Môj favorit je Števo :D ()

Marfab odpad!

Jako v kazde stupidní reality show je i tady banda totálně vypatlanych pošahancu. Zbytečně vyhozené peníze na věci které jsou absolutně k hovnu. Ale jsou tady lidé kteří na tomhle hnoji ujíždějí takže televize z toho žije ()

HarqAlAda odpad!

Rovnako ako Panelák - po zopár dieloch môžem zodpovedne prehlásiť, že minimalizujem riziko vzniku spontánnej lobotómie aktívnym nepozeraním týchto vecí na návštevách kde ešte majú doma TellLieVision. ()

arbeit

hodnotené po 6 častiach. partia blbcov spolu na farme. keď príde hospodár (pochybujem že je vôbec farma jeho) tak sa im klepú nohy ako keby sa s nimi rozprával najvačší strojný inžinier či lekár. postavičky ako tehotná nábožná ženská čo má detí ako vačica, toňiho brat z vyvolených čo sa zabudol na dedinskej diskotéke, nejaký ten homosexuál, dosadená playmate čo pôsobí na farme asi tak ako plastová flaša na čistinke...atď....sranda to je len keď sa hádajú a sú intrigy! 1* ()

Mire odpad!

Neviem ktorý zmrd mi zmazal komentár ktorý som tu vložil ešte pred vysielaním farmy, ale chcem len povedať že som mal samozrejme pravdu a hodnotenie odpad! sa meniť nebude. Narkóza nech si gratuluje! ()

Katte

1* za nápad na celkem dobrou reality show. Osobně s myslím, že by to mohlo být daleko lepší, více to prostříhat, tak hrozně to zbytečně nenatahovat, vždyť jen o jedné nabídce nebo volbě se tam mluví více než 5 minut což je neúnosně mnoho. Chtít to zbytečně natahovat den po dni je hrozná otrava a zabiják soutěže.... ()

JK77 odpad!

Reality show tohto typu, by mali konecne zakazat zakonom, minimalne za ohrozovanie mravnej vychochovy mladeze!!!! ()

Cashville

Druhá séria ešte zábavnejšia ako prvá a čo sa týka finále, tak podľa mňa lepšie ani dopadnúť nemohlo. Verím, že sa dočkám aj Farmy 3. ()

Stejšn odpad!

Téměř každá reality show je debilní, tahle je ještě navíc neskutečně nudná. Buzerant, alkačka, kurva, guma a další supr exoti v dalším z klonů big brothera. Haleluja! ()

RigorMortis odpad!

Tomu sa povie výsmech divákom. Klasický vzorec na tvorbu reality show, "zavri X ľudí (najlepšie labilných) na pár týždňov mimo civilizácie do domu, nasľubuj im skvelo znejúcu sumu a nezabudni to snímať". K tomu masívna propaganda tejto sračky (ospravedlňujem sa za výraz, no to som ešte slušný) na jednej z našich najväčších televízií. Čo okrem výplachu mozgu a zabitého času môže takýto výšplech divákovi dať? Ako vravia bratia Češi, "zhola nic". Takýmto prístupom si táto televízia akurát odpudzuje normálne mysliacich divákov (ak jej ešte nejakí ostali) a priťahuje k sebe ovce. ()

1V4N odpad!

Ako slušne to napísať: Je to kravina na entú. Žiaľ aj tento formát si nájde svojich skalných fanúškov, ale ja k ním s hrdosťou nepatrím. Radšej si pozriem Kredenc, kde si robia z toho prču na čele s Krepkou. 17% je priveľa. ()

Cikinko

Ako milovník sci-fi priznávam, že Silvia Šuvadová dala tejto "reality-šóó" vesmírny rozmer! Z pôvodne milostivo-darovanej 1* dvíham na mimoriadne silné 2*. Napokon, nemožno Markíze vyčítať, že si vie podmaniť masu divákov aj mimo hlavného vysielacieho času (aktuálne 21:40h), ktorí si tento - bio raw televízny skôst - pravidelne zapnú napr. pri žehlení alebo inej bohumilej činnosti (viď moja priateľka alebo kolegovia z práce). Rozhodne odporúčam pozerať v prítomnosti viacerých osôb (z bezpečnostných a zdravotných dôvodov to radšej nepozerajte osamote). ()

Piedone odpad!

Hlavnou náplňou vysielania TV Markíza sú takéto primitívno-dementné programy + otravné reklamy. Všetko ostatné medzi tým (filmy, seriály...) je len "vata" na vyplnenie vysielacieho času. A tá vata je samozrejme väčšinou tiež odpad. Niektorí pamätníci tvrdia, že za komunistov sa na vtedajšie vysielanie ČST nedalo pozerať. A na "toto" sa vari dá??? (moje pocity po zhliadnutí asi 10 minút tejto "úžasnosti"). ()