10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Jimbopepo odpad!

No, ďalšia z relácii, ktorá televízii zdvíha sledovanosť a mne žalúdok :D kreténi z markíza.sk mi zmazali tento príspevok: Pravda možno bolí, ale toto je skutočne žumpa zábavy. Len vďaka primitívnosti televízneho diváka si naďalej môžu odpadové televízie typu Markíza chrochtať blahom. Farmu by človek nemal sledovať už len z toho dôvodu, že televízia hrubým spôsobom porušila elementárnu televíznu etiku a nielenže zobrazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami, ešte z toho robí zábavu. Producent takého produktu je absolútny chudák. To, že nejaká skupina pologramotných nímandov nechá zo seba robiť cvičené opičky, mi neprekáža, ale hranice, ktoré pri tom televízie smú prekročiť, by mal limitovať zákon a tiež televízny divák, ktorý by sa mal zamyslieť sám nad sebou, a spýtať sa, čo je na tej debilnej Farme vlastne zábavné. ()

megajalec

Aj tak to je celé len hrané. Neviem koľká variácia na to isté, kedy už konečne niekto príde so zaujímavým námetom na reality show? Napr. v Rusku mali tuším takú, že kto vydrží dlhšie nespať. Keď tvorcom zmiznú nápady, napchajú tam ďalších ľudí, ak sa dlho nič nedeje, dajú im tam alkohol. Jedna * pre chalaniska z Trnavy, ktorý tam nakreslil znak Spartaka pri dverách :) ()

mnx odpad!

Banda kreténů se snaží přežít v rozpadlé boudě. No.. aspoň se tu nevyskytuje ufetovaná troska sexbomby z 90tých let, jako v české verzi, to je ale tak jediné plus - jinak je to doopravdy dost těžká žumpa. Doporučuji jen zvláště otrlým televizním konzumentům. ()

tatka

Obrovský posun v reality tv. Miesto vyvaľovania sa v luxusných vilách práca na poli, zničené manikúry a prepotené tričká. Je to síce drina, ale na konci čaká 50 tácov, čo je rozhodne lepšia motivácia, ako loviť nejakého ženícha. ()

HakuSaku

Kobra Kobra Kobra!!! Skoda ho! Inak samozrejme hovadina reality show, ale prekvapivo vhodne na odreagovanie! No pozor u niektorych jedincov to moze vyvolavat agresivitu pri pohlade na tu zberbu tam :))) ()

kreion

prepad zo 4 na 2 hviezdičky u mňa. Počiatočná zaujímavosť a dynamika sa vytráca. Premyslenosť súťaže začína strácať základy. Tak ako sa to posledné týždne dalo pozerať, tak sa to teraz už absolútne pozerať nedá. Škoda. EDIT: z 2 hviezdičiek sťahujem na 1 za ten podvod vo finále. ()

PanJam odpad!

Tak ja som sa celkom dobré zabavil, neviem ako vy. Moje hodnotenie je 3*, beriem to však s miernym nadhľadom. Viem, keby som mal zhodnotiť mnoho pirmitívnych a úbohých komentárov niektorých súťažiacich tak by sme asi nakoniec skončili pri 1*. Ale mňa to nakoniec celkom pobavilo a bol som rád že to bolo niečo odlišné ako Farmár Hľadá Ženu. Niektoré diely boli fakt veľmi vtipné a celkom som sa zasmial. Za ten priamy prenos by som dal asi odpad, ale to už nechám tak :O. Edit 2017 : Farmu už niekoľko rokov nepozerám, momentálne mám 21 a vyrástol som :D... Je naozaj zábavné, ako človek v 15 dokáže žrať tieto sračky. Horšie je, že mnohí z toho nevyrástli a aj po 20-ke berú tieto rôzne farmy ako vrchol zábavy. Dnes už ale každý zdravo uvažujúci človek vidí, ako sú tieto súťaže manipulované, neprirodzené a že sú tam zámerne vyberaný tí najprimitívnejší a najúbohejší ľudia. Celé zle. ()

MFJD odpad!

Nechápem ako dáka p.c. čo má nasrané v hlave a nepodojené šestky môže vyhrať niečo okrem kvapavky. A k tomu 50 litrov, to nie je závisť, len sa to malo volať KRAVA nie Farma, vtedy by som tomu uveril. ()

unclejack odpad!

Priveľa dôvodov nemať rád. Totálne o ničom , šou za všetky prachy. Pokračovanie doporučujem nepozerať ani náhodou. ()

Steeler91 odpad!

Každý, kto daruje tejto sračke minimálne jednu hviezdu je imbecil, ktorému stačí pozereť aj pol dňa v kuse na stenu, pričom ho to zabáva. Relácia ako stvorená pre ľudí ktorí nevedia čo je to normálny život, nemajú vlastný život, alebo sa spokoja s minimom, alebo su mentálne zaostalí. Takže spodina, nažerte sa.....dnes večer Vám ide karta.... ()