Ninjové Yamatu, Jinnain a Nezumi jsou vysláni mistrem na prozkoumání tajemného hořícího objektu, který přistál kousek od vesnice. Cestou narazí na druhou vyslanou skupinu Ninjů, která záhy téměř celá zahyne, když se střetne se skupinou mocných a téměř neporazitelných mimozemšťanů. Podaří se trojici Ninjů společně s Ninjou Rin a vesničanem Nishem zastavit vetřelce a přežít? (StrYke)

molcan2 odpad!

No, to musite vidieť na vlastne oči, len dajte pozor, aby ste na to neobetovali (veľa) peňazí. Pozrite si to keď ste opitý, s kamarátmi a budete sa ťažko smiať na tom ako je to ťažko zlé. ()

kvardis

Chvilemi to velmi nudilo, nicmene nektere vtipne a bojove zceny to vetsinou zachranily.Vtipne bylo prekvapive uziti anglictiny ( nejspis provokace k USA ) alienem ovladanych ninju :) Skoda toho nizkeho rozpoctu pro digitalni zceny, a masky pusobilo to trochu rozporuplne.Vetsinu lidi tenhle film ale odradi a budou jen kroutit hlavou coze to ma jako byt ! ()

Tamten

Celý rozpočet filmu obnáší pár kostýmů ninjů, jedna gumová maska a jedna kamera. Z tohoto pohledu je film čiré zoufalství. Z pohledu děje je to snad ještě o něco horší. Ninjové potkají vetřelce, a pak se mlátí a mlátí až do úplného vymlácení. Přesto má film nějaký nádech, snad správnou špetku humoru či ironie, který i když víte, že je to totální blábol, tak vás u filmu udrží. ()

Claude Speed

Tohle jsem od tohoto filmu fakt nečekal. Na film jsem se těšil, ale místo toho jsem byl zklamán. Lacinné efekty, příšery nebyly děsivé, spíš ubohé a o počítačových efektech nemluvě. Takovýto nápad by se dal využít mnohem lépe. S odřenýma ušima dám 2*. 25%. ()

Blacki odpad!

Mě by akorát zajímalo, jestli to tvůrci mysleli jako seriózní film, nebo jestli to měla být nějaká parodie...Pokud to měl být akční film, tak pro mě to byla spíše komedie. Pokud nemáte slabost pro tyhle japonské blbůstky tak rozhodně nekoukejte. ()

anyonecek

Já jsem se upřímně pobavil, komedie jako svině. Čekal jsem velikou hovadinu, ale tohle předčilo veškeré me očekávání. 80 minut čisté zábavy, kde člověk neví co se děje a vůbec nic ho už v závěru nepřekvapí. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji nějaké anime porno, ještě že se to nezvrtlo až tak moc. Dokonce i nějaké fighty byly vcelku sledovatelné a trošičku seriózní. Přemejšlel sem nad odpadem, ale je to moc velká sranda a jsou tu horší snímky, které si tu stoku mezi filmy zaslouží. ()

djbarrel

Mazec ! Alien vs Ninja ... ninjové ujdou, tedy někteří, mno s alienama je to horší. Dokud si libují v rozmazaných záběrech, rychlých letech nebo se schovávají za křovím, tak to jde. No jak se objeví je to hardcore ! Hned jsem si vzpomněl na všechny monster sračky let osmdesátých. Je to spíš komedie, naštěstí se to moc nebere vážně a kdo by snad pochyboval přijde o iluze když si to rozdává ninja s alienem v souboji kungu-fu nebo v souboji na meče. Taky myslím, že ta přestřelka s tím prehistorickým samopalem neměla chybu. Radši ani nebudu komentovat ty gumídky nebo co to bylo. Myslím, že japoncům se nedá upřít opravdu bujná fantazie. Díky rozumné stopáži se člověk trochu pobaví a když už se začíná nudit, vše zachrání konec filmu. Podruhé bych to nezvládl, ale na jedno shlédnutí, proč ne. 40 % ()

Psychotic17

"Give me the f*cking dirty p*ssy!" Ale no tak, vážně? Já jsem většinou ten první, co si stěžuje na šílenost japonské tvorby, ale tohle byla jednoduše sranda. Akční scény samozřejmě přestřelené, ale zábavné a choreograficky dokonalé. Příběh až vtipný svou jednoduchostí. Tak to má přesně vypadat. Jo a ještě něco: tvůrce napadlo něco, co se mělo v japonských filmech dělat už dávno: nabarvili každému herci hlavu na jinou barvu, aby se dali euroamerickému divákovi snadno rozeznat. Geniální. 80% ()

Abalzo odpad!

Japonská kinematografie nejspíš není pro mě. Při sledování tohoto filmu jsem přemýšlel snad jen nad tím, jestli je to komedie, která není vtipná, nebo zcela nepovedená parodie nebo to snad (a to je podle mě to nejhorší) myslí tvůrci naprosto vážně. Dospěl jsem k závěru, že jde o tu třetí možnost a proto nemůžu dát ani jednu hvězdičku - pokud to mělo být myšleno vážně, tak by to tak taky mělo vypadat! ()

Neel

No, to byla hovadina jak zvon. Ta jedna hvězda je jenom za těch pár soubojů s katanama, který byly navíc nepřehledný... Jinak to bylo něco mezi sci-fi, laciným pornem, komedií a hororem... Vidím to na japonské pokračování Gumáků, protože ten vetřelec, to bylo fakt něco... Slizu zdar. ()

Dixicz

Super film, to musíte vidět! Ninja katany proti vetřeláckým vocasům (doslova). Taky to vypadá, že ufounům se líbí japonský holky. No alespoň to zkusil, dokud ho nepíchla do rozkroku… Bohužel jsem tento výtvor viděl jen v němčině, takže mi asi uniklo mnoho hlášek, ale i tak to stálo za to. Takže jestli máte náladu na crazy movie (a máte pokud možno něco upito, jako jsem měl já) tak do toho rozhodně jděte! ()