poster

Break-Up Artist, The

Komedie

USA, 2009, 105 min

Režie:

Steve Woo

Kamera:

C. Kim Miles

Scénografie:

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
(další profese)
 • ThomasCrown
  ***

  Síce ničím výnimočná komédia, ale Amanda tento filmík vyťahuje z priemernosti. Námet je však tiež patrične zaujímavý, respektíve reflektujúci dnešnú uponáhľanú a jednoduché riešenia hľadajúcu dobu.(3.1.2011)

 • Eksi
  **

  Priemer romatického amerického filmu s komediálnymi prvkami. Amanda Crew dodáva príbehu trochu reálnosti, aj keď námet o break-up agentúrach je bullshit.(8.1.2011)

 • Riddick77
  odpad!

  Ach, moje oči, moje oči... Ohavnost, která na mě působila jako čiré zlo. Film jsem zhlédnul pouze a jen kvůli Amandě Crew, která je mi velmi sympatická, přičemž jsem na ní prvně narazil ve filmu "Charlie St. Cloud". Marně jsem si představoval, že by to mohlo mít podobný náboj a trochu toho romantického kouzla. Byl jsem velmi nepříjemně vyveden z omylu. Romantická linka nefunguje vůbec, linka ohledně agentury na rozchody je absolutně stupidní a korunu tomu dávají prazvláštní (rozuměj stupidní) charaktery prakticky všech postav. Doufám, že Amanda zvolí v budoucnu poněkud ambicioznější projekty, či se pokusí hledat náměty, ve kterých je "co hrát" a mají nějaký smysl. 0/10!(1.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace