Parta outsiderů z jedné americké střední školy, které všichni jen šikanují, se rozhodne zosnovat hrozivý plán odplaty. Nejdříve všechny uspí na párty a až se všichni probudí, může začít poslední velká odplata. (jamesjimbo)

kalysta

Mě se film líbil, zajímavě vykonstruovaná zápletka, (ne)příjemná atmosféra při exekucích, a dokonce, což u hororů nebývá obvyklé, něco jako poselství. Všimněte si, že rodičům exekutorů není nikdy vidět do obličeje. Že by nám tím někdo chtěl něco sdělit. Něco o nezájmu o výchovu a osud dětí? Z průměru vybočuje směrem nahoru, ale nijak zvlášť výrazně. ()

brasek

Amatérsky lacné, šikana študentov nedôveryhodná. Viac nudy ako zážitku. Od začiatku to má navnadiť diváka na krvavé vyvražďovanie skupiny študentov, ale nemá to grády, je to skoro o ničom. Miestami je to fraška. ()

Neto

----------------------------------VAROVÁNÍ TATO RECENZE OBSAHUJE BOJLER---------------------------- Partička super mega nerďáckých debílků se rozhodne sebrat lidi na párty hárd v kostýmech v lesích a lidi který netuší kdo jí uspořádal se tam samozřejmě najebou jak prasata a začnou do sebe lít všechno možné či nemožné, ale kdo by to čekal "NĚKDO JIM HODIL NĚCO DO PITÍ", dobrý takže se všichni napili z jedné misky a všem se to projevilo v jednu dobu. Tak to mi oliž koule to je náser. Proberou se v místnosti kde jsou v řetězech a vypadáto že je ztrestají silnými anál orgiemi, a nebo olovem do huby. Jeden z únosců na sobě samoržejmě má SS uniformu, protože proč ne kurva? Jejich super geniální plán kterej by šel exploitnout víc než VAC v CSku samozřejmě funguje na výbornou. V tom ale zástupce ghetta utíká a všem se objeví hovna v gatích kostýmů, protože za tohle je někdo 100% ztrestá, nějakým záhadným způsobem se mu povede s jeho tréninkama basketballu a obrovskou staminou utéct a při tom zchrastit bouchačku, v ten moment už klepe na dveře cápka připraven ho okrá... ehm ehm pardon varovat a poprosit ho o zavolání pomoci. Ten ale ví že hráčům v NBA se nedá věřit tak ho popne pažbou a pošle ho spinkat. Poté je tam další ze strany na stranu sračky goreu debilního chování se VŠECH a dalšího GOREu. Nakonec to končí sílou přátelství a hrdinskýma sebevraždama. Poté ještě vidíme kraťoučkej epilog jaký z toho maj trauma. Nápad hezkej, gore byl fajn všechno ostatní stálo zapíču ()

matthew_tv

Niečo podobné ako The class. Nevravím však, že sa mi to nepáčilo ... jediné, čo sa mi nepáčilo bolo to, že film nemal úvod. Film začal s tým, že deti už mali svoje osudy, mali svoj plán, a vlastne sme sa ani nedozvedeli, prečo boli tak šikanované. Avšak bolo to spracované zaujímavo, a aj to utrpenie detí uväznených v budove po tej párty bolo zaujímavé ... ()

Jakub.Holien

Abych byl upřímný, na to že film zachycuje celkem citlivé téma zejména pro USA, zpracování a celková nelogičnost scénáře z něj ale ve výsledku dělá vynucenou blbost, která mě měla potenciál zachytit toto téma v v jiném světle, než ve výsledku udělala. Líbil se mi námět, ale zpracování je opravdu otřes. Chápu, že budget 1 000 000 USD není kdo ví jak velký, ale rozhodně by šlo udělat aby celý film nevypadal, jak epizoda nějakého televizního seriálu. Pokusy šokovat šly naprosto mimo, kvůli atmosféře, která v tomto filmu takřka  neexistuje. Ani ty kostýmy nebyly špatné, jenom ubrat trochu světla, změnit hudbu a možná by to bylo i k dívání. Samozřejmě viděl jsem 100x horší filmy, ale tohle mě vždycky nasere, když dobrý námět napadne neschopného scénáristu. 2/5 ()

sovel

Děj celkem jednoduchý. Parta středoškolských odpadlíků, které oblíbení studenti šikanují, uráží a ponižují. Přichystá odplatu svým mučitelům, super mejdan. Zde je nadrogují a sváží řetězy. Poté ty nejprůbojnější oblíbence posadí do mučícího křesla a pohrají si s nimi. Vše v duchu nezabít ale znetvořit tak aby si vše dobře pamatovali, všechnu bolest co oni způsobili jim. Zprvu film vypadal zajímavě, bohužel se zde spíše více mluví než jedná a film ztrácí tempo. Takže něco ve stylu Saw nečekejte. ()

woltrak

Mno... tak tohle má zajímavý námět a to je tak všechno. Nudné postavy, žádná z nich není sympatická, ani se o to nesnaží. Je tam i spousta debilních dialogů. Kluka, kterého zabijou a leží tuhej v lese je zase za 3 minuty na nohách. A žádná hardcore řezničina se taky nekoná. Takže půl hvězdy za námět a půl hvězdy dají dohromady ty tři prsatý holky. ()