Příběh o mladé Anabelle, královně krásy, která náhle zemře během soutěže. Dostane se ale do pohřebního ústavu, který spravuje utrápený Elvis. Poté, co se Anabelle zázračně probudí, naváže s Elvisem vztah. (Ant)

xpaja

Strašně příjemný nezávislý film. Oba hlavní představitelé hrají skvěle a pomalu plynoucí děj doprovází příjemná hudba. Kdybych měl něco vyzdvihnout tak je to především ta úžasná pozitivní atmosféra. Dávám --- == 77 % == --- . ()

Tr3n

Mohla to být příjemná nezavíslárna s celkem originálním námětem, kterou však ve výsledku pohřbívá závěr. Veškerá klišé na konci si mohli autoři odpustit a dát filmu zakončení, které by si zasloužil. ()

BarVo

To je romantika podľa môjho gusta, a to nevravím len preto, že som veľkú časť detstva strávila na cintoríne. Dokonca som - ja, od prírody cynická bytosť - dúfala do poslednej chvíle v šťastný koniec. Nádherné zábery, hudba dokonale dotvára celý ten zvláštny príbeh. Nespravodlivo zabudnutý film. ()

kikin01

Nejsem zrovna zastáncem herečky Blake Lively, ale příjemně mě překvapila. Zahrála opravdu dobře a já to oceňuji. Samotný příběh se mi moc líbil, velmi krásné prostředí, nikde nikdo, a to je pro mě ráj. Stejně tak pouto mezi hlavními hrdinami a hodně křehká Elvisova láska ke svému otci. Sympatická a klidná hudba, a prostě velmi milý snímek. And where is she.. my Annabelle? ()

klapqua

Keďže som od filmu nič čakala, bola som ozaj príjemne prekvapená. Nejedná sa o žiaden svetoborný snímok, z ktorého by mi padla sánka až do sklepa, ale je to celkom fajn oddychovka na upršané popoludnie, po ktorom navyše neostane nepríjemná horká chuť, ale skôr krásne sladké nebíčko:). Príbeh má pomalé tempo a príjemne sa tiahne, sem tam padne rádoby múdra hláška alebo nastane kvázi filozofický moment... Páčil sa mi nápad s pohrebníctvom, sama týmto smerom dosť inklinujem, takže za to sú u mňa určite plusové body. Medzi hrdinami bola ozaj zvláštna chémia, ktorá pracovala ako mala. A klasicky, ako je už u mňa tradičné, chválim opäť hudbu. Jedna hviezda je za tie slnečnice...:) ()

kolodej1

zajímavý snímek z poměrně netradičního prostředí, zvlášť pro romantický žánr, ale jak je vidět, tak to nemusí vadit. O holce, která měla tak nesnesitelnou matku a otčíma, že pro ni byl azyl v márnici pravým vysvobozením. Anabella si dokázala užívat nově nabytou svobodu a svým entuziasmem dokázala probudit i depresivního Elvise, který takovou holku potřeboval jako sůl. A navíc se zrodila i láska. Film byl natočen vkusně, se zajímavou kamerou, líbila se mi atmosféra i muzika, ani chvíli jsem se nenudil, co víc si přát? ()

Vieriq78

Nečakane krásny film. No smutný. Milujem takéto svetlo vo filme.. zomkne všetkých dohromady a vytvára takú atmosféru krásy jednoduchých vecí. Veľmi pekne nasnímané, občas detailné, občas dynamické, miestami nostalgické, obyčajné. Príbeh tychto dvoch ľudi nieje až taký neobyčajný, ich charaktery kreslí režisér veľmi opatrne no jasne. Pardon. Troch. (hlavných)Čítali ste už niekedy niekomu knihu? Len tak. Nie? Tak ja verím, že napriek rozpravkovému nádychu rozkvitnutých slnečníc to po vzhliadnutí tohto filmu skúsite. Len tak. A keď ju potom dočítate, spomeňte si na most, jeho drevo,dom jednoduchý kde s láskou povie otec : Go... (skoro mi srdce urvalo), na ten pokoj, na milovanie na kapote, či pozorovanie obyčajných hviezd. Najdete v tom zázrak ❤️ ako aj vo vete, keď ta raz niečo také napadne, musíš mi zavolať... je zázrak keď dokáže byť niekto tak blízko k druhému. 4+ ()

Jurcekk

Taký krásny film! Taká krásna rola pre Blake Lively! Skúste Prednosta stanice. Andrejka hovorí skúste Yellow Handkerchief. ()

Verduna

Žádný člověk nelíbá mrvé královny krásy! Což ale není případ mladého do sebe uzavřeného Elvise. Ve filmu mi imponuje, že nejde pouze o romantiku a lásku jako trám, ale otevírá se nám pohled na zvrácenost soutěží o titul krásy, o potlačování snů našich ratolestí a o tom, jak snadno můžeme přijít o své dětství bez mrknutí oka. ()

sha.piro

Překrásné, romantické, nenásilné a křehké, s vynikajícími hereckými výkony a půvabnou Blake Lively v roli Anabelle. Tenhle film rozhodně stojí za to vidět, neboť není pouze o zázracích, ale sám je takovým malým (filmovým) zázrakem a právem mu náleží jeho ohodnocení. U mě má ***** ()

MinnieBonnie

Môj prvý komentár :) :Vždy ma potešia filmy, obsahujúce podobný atmosférický nádych leta, lásky, životných okamihov a istého "omamna", ktorého je v Elvisovi a Annabelle cítiť viac než dosť. Blake veľmi prirodzene stvárnila mladé dievča unavené žiť skôr matkin než jej sen stať sa krásnou Miss. Cíti, že potrebuje vo svojom živote práve tie veci, ktoré bežným okom nevidíme :) Podarí sa jej to až na pitevnom stole a zápletka pokračuje výborne v štýle asi každému známej rozprávky o čarovnom zázračnom bozku a láske ktorá všetko prekoná, dokonca aj šialenú mamičku s prevráteným rebríčkom hodnôt. ()

Dr.dogous

Láskyplná "road movie" oživlé mrtvoly a opuštěného funebráka Elvise. Žiješ jenom teď v tuto chvíli. Ale člověk by měl vědět kam patří, jinak si nadělá mnoho malérů. Balzamovač obviněn z nekrofilie, skončí ve vězení. Kupodivu romantika. 76%. ()

Sakashi

Melancholicky laděný, neuvěřitelně krásný příběh, který zasáhne svou snovou atmosférou a upřímným citem hlavních hrdinů v prostředí, kde by málokdo hledal opravdovou lásku. Více než osud ústřední dvojice Anabelle a Elvise, mě zasáhl charakter Charlieho. Nevím jestli to bylo tou láskyplnou dobrotou, něhou malého dítěte, které má radost ze života nebo snad jen dobrým hereckým výkonem Joea Mantegna. Už dlouho jsem neviděla dojemnější příběh. 5* ()

BlackVelvet

A mne se tohe libilo, zase potvrdilo mou slabost pro "nezavislaky". Zapletka je originalni, prekvapiva, film opravdu a nefalsovane romanticky ! A to mnohem vic, nez kdejaky desne romanticky bijak ktery je treba i trapny. Tady to mezi hlavnima hrdinama opravdu jiskri, jako dvojka fungujou a film je opravdu krasnym pohlazenim na dusi i pres jistou ulitlost ktera je nezavislakum vlastni. Skoda, ze to tak nejak zapadlo jak se zda ;( ()

RoyBatty444

Romantika so štipkou ducharyny a celkom sympatickými postavami. Miss krásy si uvedomí plytký život a zaľúbi sa do syna pohrebáka. Malý film s celkom presvedčivými charaktermi a príjemnou romantikou. ()

Slida79

Tento film je víc než se zdá, má opravdu své kouzlo. Popisek je trochu matoucí, nebojte holky není tam nic strašidelného, je to prostě dramatická romance. 80% ()

ashlei

Takhle krásný a milý romantický film se jen tak nevidí, je to jeden z nejúžasnějších filmových zážitků, které jsem kdy zažila :) ()

Agora

Líbilo se mi to. Příjemné, dobře zahrané, neokoukané malebné prostředí, většinou nepřeslazené. Dojímal mě vztah otce a syna a pobavilo mě balzamování. Dívčina matka je ukázková kráva a otčím je nesympatický s náznakem úchyla. ()