Příběh o mladé Anabelle, královně krásy, která náhle zemře během soutěže. Dostane se ale do pohřebního ústavu, který spravuje utrápený Elvis. Poté, co se Anabelle zázračně probudí, naváže s Elvisem vztah. (Ant)

vixina

Sprvu to vyzeralo nádejne, ale predvídateľná romantika sa hromadila, až vyústila v neuveriteľný príbeh, ktorý vyznel "tak trochu" naprázdno. Pri dlhej stopáži a pozvoľnom tempe som čakala, kedy to naberie nejaký spád (a to tu nehovorím o absencii akčna, čo by mi ani tak nevadilo, ako skôr o tom, že film ničím nezaujal, pretože to všetko tu už bolo). Na to, ako sa tento film snažil byť z normálneho života, bol až príliš absurdný. Nič viac a nič menej ako 3*. ()

lineker

Takový malý pěkný láskyplný film, kde to nelze těm dvěma nepřát a vy strašně těšíte na ten happyend, protože oni prostě patří k sobě. ()

LenaSovi

Moc pěkné herecké obsazení ,milý příběh, nebylo to špatné, ale maličko občas afektovaná Blake Lively mi lezla nanervy.. Jinak pěkné zpracování, trošku pohádka, ale na deštivé odpoledne ideální. ()

Sejkorka

Příběh dvou neúspěšných sebevrahů. Oba k tomu mají rozdílné důvody, Elvis i genetické vlohy. Záchrana na poslední chvíli = láska. Super terapie. Přídomku Drama / Romantický chybí Mysteriózní (nebo se to zmrtvýchvstání opravdu mohlo stát? Co třeba pitva a tak?) A taky komedie, není to tak úplně smutné. I když, i trochu morbidní. Líbat mrtvoly, no fuj. Když mrtvola, tak bych preferoval matku Anabelle, ta je fakt na zabití. Elvisům otec Charlie se stal obětí násilí. Říkám si, proč v mnoha amerických filmech tohle mladým pachatelům prochází ? Například Vyvolávač deště nebo dětská šikana v Mostu do země Terabithia či Srdci v Atlantidě. Objev posledních dnů pro mne je Blake Lively. Je opravdu kočka, navíc pěkně hraje. Je jí 33 a má 3 děti. Slušné na herečku. Mimo jiné poučné : Google : Jak dlouho roste slunečnice ? Slunečnice klíčí spolehlivě asi během jednoho týdne a do květuschopné velikosti dorostou přibližně za tři měsíce. Je v Texasu moře? Ano Mexický záliv. ()

Dr.Marek

Konecne neotrely dej i misto, ktery se povetsinou odehrava okolo soucasneho balzamovani. Klid a ticho jako pred Vasim poslednim vydechem je ve filmu casto spojeno se smrti - takze necekejte zadne happyendy.. a zaroven ani zadna smrt ve filmu neni smutna, ale jen zacatek dalsi cesty. Originalni film, kde ma hrdina smrnc a Anabelle je nadherna a krasne svobodna - po sve smrti. ()