Příběh o mladé Anabelle, královně krásy, která náhle zemře během soutěže. Dostane se ale do pohřebního ústavu, který spravuje utrápený Elvis. Poté, co se Anabelle zázračně probudí, naváže s Elvisem vztah. (Ant)

annes

Wow. Po dlouhé době romantický film, který má zajímavý příběh nejen mezi dvěma zamilovanými, ale i mezi ostatními postavami (Elvise a jeho otec). Navíc konec, který neobsahuje polibek.. Jednoduše řečeno povedený snímek. ()

anaon

Krásný pozitivní film, který by si zasloužil větší pozornost. Představitelé ústřední dvojice byli vybráni opravdu dobře, chemie mezi nimi funguje naprosto perfektně. A Joe Mantegna jakožto Elvisův otec je tak strašně roztomilý! Celý film provází krásná snová a tak nějak "neamerická" atmosféra. Po všech těch filmech, kde se někdo vraždí, mlátí a nadává si je toto opravdu příjemné uvolnění. Zázraky se dějí! :) ()

IdaHutt

Nesdílím nadšení všech těch komentářů, jež se rozplývají nad nádherně romantickým příběhem. Asi jsem na tento druh romantiky (čpící hodně kýčem) příliš cynická a příliš stará. Dvě hvězdičky dávám za to, nad čím se nikdo nerozplývá, tj. za pohled do zákulisí načančaného obchodu s bílým (reklamním) masem čili do páchnoucích útrob těch nesčetných dryáčnických soutěží "Miss". A také za zachycení falešné "mateřské" lásky (skvělá Mary Steenburgen!), v níž jde pouze o úspěch = prachy. Kdyby se film více zaměřil právě na tuhle realistickou linii, mohl to být zajímavý a hodnotný snímek. Bohužel, nestalo se tak - a vznikl tak vyspekulovaný žánrový mrzáček. A ještě něco - pozor, spoiler!!! - když mladý balzamovač v márnici neodolá a políbí mrtvou modelku, milí romantikové, je to nejenom krajně nehygienické, nýbrž především perverzní. A to vždycky a všude! Tohle přece nebyla pohádka o spící Šípkové Růžence, ani báchorka o přiotrávené Sněhurce. Bože, romantik nekrofil! - Co nám naservírují příště? Něžného a sympatického romantika kanibala? ()

kluzo

Po slibném začátku a označení drama, jsem od filmu očekával něco jiného. Opět se potvrdilo zlaté pravidlo: NIC NEOČEKÁVAT. Nakonec nebylo ale tak zle. Film je více než drama (i když jsou zde prvky dramatu) romantický a místy (opravdu ale zřídka) i vtipný. Oba hlavní představitelé místy působili Kenovo-Bárbínově, ale naštěstí ne tak často. Čili zkrátím to: jednoduchá filozofie o životě podaná dostatečně polopatě, aby to pochopili i amíci, trochu sporný příběh, nudná kamera, která se snažila předstírat, že je něco víc, uspokojivé herecké výkony hlavních hrdinů a výborný herecký výkon Joe Mantegna mi dává 50%. ()

tančísvlky

Niečo mi na tomto filme vadí . Sú chvíľe skôr krátke , kedy sa to tvarí ako veľký film . Len ten zbytok je akýsi nemastný neslaný. Som skeptický či to nie je smerované skôr za každú cenu k originalite . Je to príliš beznádejné , aby to mohol byť ozaj veĺký film. ()

markotter

Opravdu krásně romantický až neamerický snímek o střetu dvou lidí ze zcela odlišných světů. Podivína, který se stará o otce a skomírající balzamovací službu a budoucí královny krásy. Nemělo by to fungovat ani lidsky ani filmařsky, ale ono to funguje a příjemně se na to dívá. Kupodivu se mi víc než vztah Anabelle a Elvise líbil vztah Elvise a jeho táty. ()

josieaddms

Už dobrý tah byl neobsadit příliš okoukané tváře, ale vsadit na něco nového čemu my diváci spíše uvěříme. Dále se mi líbila vyváženost romantiky s tragédií, a příběh, který je trochu pohádka, ale svým způsobem i tvrdá realita. Film mi doporučila mladší sestra a mě osobně dost fascinuje fakt, že už teď má lepší vkus na filmy než já. Opravdu mě tenhle film příjemně překvapil. V prostředku už jsem se trochu bála že to trošku moc osladí, ale konec byl krásně poetický a vyvážený. Strašně se mi líbila ta možnost kterou nám film dal, že buď jsme to mohli brát jako klasický happyend, a nebo jsme si to mohli vysvětlit i druhým způsobem. Snímek velmi dobře dramaticky stupňoval a měl takovou opravdovou atmosféru, a kouzlo i depresivitu malého městečka v Texasu. A i když to mělo některé hodně romantické scény, nikdy to příliš nespadlo k patetizmu. Pro mě to byl milý zážitek a možnost prožít zajímavý druh lásky alespoň skrze obrazovku. ()

mira.l

Dám tři, ale spíš jen kvůli Blake Lively, je to (nebo byla) krásná holka. Byl by to krásný příběh, jen mě tam lehce neštimuje jeden detail. Nemělo by se tělo dostat do pohřebního ústavu až po pitvě?? A ten zbytek už pak nějak ztrácí kouzlo... A konec tomu taky nepřidal. ()

DavidWebb

Občas si pozriem aj nejakú romantickú prkotinu a toto bol zásah do čierneho. Problém s romantickými flickmi je, že sa väčšinou pri nich cítim prinajlepšom trápne. No a Elvis & Anabelle sa trápnosti s absolútnym prehľadom vyhol, za čo môže definitívne dobrý scenár a perfektný výber hercov. Blake Lively síce nemám rád (má naozaj nepríjemný hlas) ale tu mi vôbec nevadila. Dokonca s hlavným predstaviteľom vytvorila dokonalý pár, medzi ktorými nejaká tá chémia je, to povestné "niečo". No a jeho otec (Joe Mantegna), tak to bol koncert pár exceláns, ten tam pasoval jak penis do... Aké je to jednoduché, keď sú vo filme normálne, uveriteľné, nesilené dialógy a správny casting. Potom režisér nepotrebuje ani namakaný budget a skvelý kúsok je na svete. Navyše veľmi dobrý a skvele sa hodiaci soundtrack ma prinútil poprehrabovať sa v ďalších romantických flickoch, reku ešte možno niečo dobré vyhrabem. Lenže to taktiež znamená, že ešte uvidím aj veľa šitu. Unfortunetly inak to nejde... ()

kosoj

"I love you, ...", zbytek se na barák nevešel. Zajímavé téma, dobře zahrané, ale režijně absolutně zabité. To se nedá pustit ani na ty naše smutné vánoce. Blake Lively je skvělá, Hild ví. ()

VvV14

Lehce mi tu vadí hlavní protagonistka, ale dá se to přežít. Co se týče filmu, tak žádné výhrady nemám. Naopak jsem byl příjemně překvapen. Název zní teda trochu děsivě (evokuje to nějakou přeslazenou romantiku, či představu zaostalého chlapce s barbínkou), ale ono tomu tak vůbec není. Jelikož je to cíleno na diváka tak, aby jako jediný znal celou pravdu, dá se i vcítit do hlavního "hrdiny". 4*, protože to ještě do hrobu nepatří. ()

ellniora

Skvělé, milé, nápadité. Docela fajn obsazení. Fakt moc hezký film. Má to svoji specifickou atmosféru, což mě docela vtáhlo a je to sice romantika, ale zároveň to není prvoplánové. Za mě spokojenost. ()

dzberry

Nenásilné, nezávislé, nenaštve, nepřekvapí. On po řadě událostí podle některých nekrofil, ona celkem sexy kůstka. Mezi nimi brzy láska. Jen je třeba vysvětlit tu jeho nekrofilii. Vše se trochu zašmodrchá. Pomohou slunečnice. Prima kytky. Všechno ale dobře dopadne. Pokud neumřeli, žijou dodnes. A její matka ať si laskavě vydloubne oko. ()

eagles22

Originální a velice dojemný romantický film. Podle mého, jeden z nejlepších ve svém žánru. Moc takových není. 85%. ()