Kruh Osmi

Stephen Cragg

Brian Horiuchi

Michael Lohmann
  • Pitryx

Lokalita výborná, tajemno a napětí už slabší, děj k ničemu. Autoři se asi nějak smluvili, aby mi ten film zhnusili. A to zbytečně zdlouhavými scénami, za to mínus, nejasným snad trojnásobným koncem, další mínus a to poslední je za kecy v závěrečných titulcích. Dost mne to zbytečně zdrželo, protože jsem myslel, že se něco dovím. Kdyby nechali původní závěry, bylo by mé hodnocení lepší. 201308297529/8015(29.8.2013)

• lennyd

Jessica se nastěhuje do nového domu, a i když jí stávající obyvatelé velmi vřele přijmou mezi sebe, přijde jí, že je v domě něco podivného. A opravdu, po pár hodinách nalézá jednoho z nových přátel na chodbě mrtvého. Po příjezdu policie je ale mrtvola pryč, a vše vypadá jen jako Jessičina halucinace. Jenže po odjezdu policie nachází Jessica další mrtvolu. Neskrývají obyvatelé domu nějaké tajemství? ... Takovéto filmy mám docela rád, ale Circle of Eight patří k těm slabším. Hororová atmosféra je tu velmi slabá (divák tak chvilkama zívá nudou), a to "překvapení" na konci je (bohužel) až úplně na konci (možná by se autoři měli nejdřív mrknout na podobně laděný Triangle). Ani herecké obsazení mi moc neseděla, a i když jako hlavní hvězda je "prezentován" DJ Qualls, jeho role je až moc zbytečná...(30.4.2010)

• Tommassi3

"India kdysi byla internetovou senzací.." - "Uváděla jsem politickou debatu jen v kalhotkách !!" ;) Soudě podle zdejšího většinového nezřídka krátkozrakého - A samozřejmě již tradičně nablblého Livingdeadova.. - hodnocení by podobná internetová publicistika nabídla nejspíš víc zábavy než tenhle překvapivě vůbec ne špatný horůrek s nádechem mysteriózna, ale já si troufám tvrdit, že přinejmenším dost zajímavý Kruh osmi skýtá mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát, byť tedy myslím, že ta primární velmi chytrá a dějově potenciálně nesmírně nosná myšlenka mohla být tvůrci využita podstatně lépe.. S lepším skriptem by se možná Stephenu Craggovi zadařilo udržet napětí až do toho finále, kdy do sebe všechno (ne)začne se skřípěním zapadat.. Takové malé a milé déja vu se silvestrovským Zdrojovým kódem..(31.8.2015)

Z tohohle filmu mám rozporuplné pocity. Buď jde o geniální záležitost nebo o naprostou hovadinu a takový pocit mě nepřešel ani u závěrečných titulků. Jeden fakt je, že zajímavé to bylo jen ten závěr na mě působil tak nějak podivně. Každopádně DJ Qualls mě ve filmu neskutečně štval což připočítávám jako plus k jeho hereckému umění.(24.2.2010)

• Athree

Nepočítaje reklam přemýšlím, že jsem zratil asi osmdesát minut svého života. Kruh osmi se brát jako horor rozhodně ani nedá. O obsazení a scénáři ve filmu není třeba raději mluvit. Film byl naprostým zklamáním a důsledkem úbytku času. Hvězdičku si zaslouží jen z lítosti a z celku zajímavě zdesignovaných scén se smrtí.(29.11.2013)

• - Na produkci filmu se podílelo Mountain Dew Green Label Studios, které díky tomu do filmu protlačilo i svůj nealkoholický nápoj Mountain Dew. (SOLOM.)