Kruh Osmi

Ermanno Di Febo-Orsini

Kostýmy:

Julia Bartholomew
  • Dzonis

Připadá mi jako by tvůrce začal vymýšlet zajímavý příběh, ale čím víc toho bylo, tím víc se to vzdalovalo od alespoň lehce logického vysvětlení. Nakonec to dopadlo tak že se děj dal těžko zakončit nějakým aspoň trochu logickým vysvětlením takže radši zakončen nebyl vůbec. Vše předvídatelné až na naprosto nelogický "nezávěr".(2.5.2012)

• eraserhead666

Sakra, bydlet v baráku, kde všichni ví všechno, to by bylo tedy peklo. Ups... Už fakt, že prvních cca 10 minut je naprosto zbytečných, a když protrpíte předlouhou titulkovou sekvencí, ubije vás dalších pár minut vložené reklamy na vůz KIA docela varuje. Pak ale trošku film jako zamrká okem, divák na chvilku zpozorní, aby nakonec usnul a když se po půlhodině vzbudí, zjistí, že se vlastně pořád nic nestalo. Nakonec se to dokodrcá k nějakému rozuzlení, které stejně už dávno očekáváte a naivně se probrodíte bahnem nicneříkajících keců během závěrečných titulků. Proč to mu nedávám odpad? Má to výbornou hudbu, určitou dobu to vypadá zajímavě a baví mě DJ Qualls. A snad třeba jednou přijdu na to, jaký smysl tam měly ty lesbičky.(22.9.2014)

• Blue.Poison

Takže buď to byla naprostá tupost a dál si to nezaslouží rozmazávat, nebo to naopak bylo tak strašně geniální a vypointované, že jsem to nepochopila. Přikláním se spíše k první variantě - tzn., že sami tvůrci nevěděli, co vlastně podnikají a kam to vede. Film se totiž celou dobu tváří, že má v rukávu nějaký trumf a proto si může dovolilt vyplnit stopáž připitomělým a bezcílným pobíháním po činžáku, ovšem když dojde na lámání chleba, je z toho plytké nic.(23.1.2012)

Z tohohle filmu mám rozporuplné pocity. Buď jde o geniální záležitost nebo o naprostou hovadinu a takový pocit mě nepřešel ani u závěrečných titulků. Jeden fakt je, že zajímavé to bylo jen ten závěr na mě působil tak nějak podivně. Každopádně DJ Qualls mě ve filmu neskutečně štval což připočítávám jako plus k jeho hereckému umění.(24.2.2010)

• Tommassi3

"India kdysi byla internetovou senzací.." - "Uváděla jsem politickou debatu jen v kalhotkách !!" ;) Soudě podle zdejšího většinového nezřídka krátkozrakého - A samozřejmě již tradičně nablblého Livingdeadova.. - hodnocení by podobná internetová publicistika nabídla nejspíš víc zábavy než tenhle překvapivě vůbec ne špatný horůrek s nádechem mysteriózna, ale já si troufám tvrdit, že přinejmenším dost zajímavý Kruh osmi skýtá mnohem víc, než by se mohlo na první pohled zdát, byť tedy myslím, že ta primární velmi chytrá a dějově potenciálně nesmírně nosná myšlenka mohla být tvůrci využita podstatně lépe.. S lepším skriptem by se možná Stephenu Craggovi zadařilo udržet napětí až do toho finále, kdy do sebe všechno (ne)začne se skřípěním zapadat.. Takové malé a milé déja vu se silvestrovským Zdrojovým kódem..(31.8.2015)

• - Na produkci filmu se podílelo Mountain Dew Green Label Studios, které díky tomu do filmu protlačilo i svůj nealkoholický nápoj Mountain Dew. (SOLOM.)