Herní pořad vysílaný televizí Public od 15. února 2009. Každý díl je vysílán jednou za 14 dní se stopáží 25 minut, je rozdělen na části Téma dílu, Rozhovor, Předehra, Novinky, Recenze, Soutěž, Video-dotaz a Reportáž. (Gerret)

ShiShinka

viz komentář hirnlego, . Btw - já taky umím vzít trailer nejaké hry a zmáčknout Re-play, stejně tak, jak to dělají zde v tomto pořadu. ()

dj_kure

O dost kvalitnější než dnešní Game-Page (IMHO). Rozhovory s tvůrci her a reportáže z jejich prostředí jsou super. Nesleduji sice úplně každý díl, ale když už ano, jsem vždy nad míru spokojen ;) 70% ()

Zeldur

Akční a dynamický průlet světem počítačových her. O chlup lepší než jeho starší interaktivní bratr Game Page. ()

groz122 odpad!

ODPAD ! Pane bože co na tom vidíte ? Moderátoři kteří používají starý britský humor, který je spíš k pláči a to vše nahrávané kamerou z konzervy od fazolí.... Hlavní moderátor se oblíká jak primadona z toho by se dalo vyvodit že lidi kteří se na to koukají pravidelně mají Homosexuální sklony. PODTRŽENO, SEČTENO : 0% ()

Milda003

Mně osobně moderátoři přijdou dost nepřirozený, dokonce až strašně suchý, trapný a určitě né zábavný, ale když se podívám na obsah pořadu celkově, tak o hrách se člověk něco dozví.. ()

Zombiepod

Súčasný nástupca klasickej ČT-čkárskej GamePage, bežiaci každý víkend na Prima Cool. V porovnaní s GamePage ide však o kvalitnejšie prevedenie, dlhšiu stopáž, a stále aktuálnych noviniek z herného priemyslu. Tuček takisto nesklame. ()

Cooller

- 1* za Tučka jelikož je to Vůl s velkým V, -1* za humor který je někdy až neskutečně trapný a nakonec, -1* za to že názory na dané hry jsou extrémě subjektivní a u lecktérých případů mohu s čistím štítem říct že je ani jeden nehráli. Zbývající 2 hvězdy dávám za relativně bohatou informativní základnu nesleduji pravidelně ale když to vysílají tak nepřepínám... ()

Franta

Kvalitní pořad o herním světě, kterému není na první pohled nic možné vytknout. Na ten druhý je však patrný nižší rozpočet pořadu, a tak se stává, že v dialogu dabuje muže i ženu jeden člověk(navíc ani příliš kvalitně). Také mě příliš netěší, že se tvůrci spíše soustředí na kvantitu než na kvalitu. Myslím si však, že většina fanoušků počítačového světa bude schopna tyto nedokonalosti překousnout. ()

ramislav

Pro mě hrozně nesympatická dvojice. Z těch dvou mám pocit (hlavně z moderátorky), že snad nikdy žádnou hru ani nehráli. Mají takový nepřirozený projev, jako by ten text měli naučený nazpamětˇ a nelogicky to chrlili na diváky... Nevím, pokud by vyměninili dvojice, bylo to to možná záživnější... ()

yaqwsx

GamePage je možná konzervativní, jenže tento pořád nemá žádnou vypovídací hodnotu, svým celým "feelingem" je mi nesympatický - snaží se být "cool" až není. Přehršel trapnosti a chaosu. Tučku, Tučku, co jsi nám to proboha udělal? Proč jsi nezůstal ve Score a Game Page? Tady ti to nesvědčí... ()

driftm

Pro mě určitě lepší než game-page,ne že by byl špatný,ale když na gamepage dávají samé MMO RPG,strategie tak to fakt nemusim na re-play dávaj aspoň i to co se líbí mě(akce,simulátory,závodní) a jak tady někdo komentuje moderátory tak pokud se nepletu tak GP je už kurevsky dlouho a tak už maj praxi!Ale tyhle moderátoři na re-play jsou mi víc sympatičtí!A na GP moc ne a ještě k tomu odešel hlavní komentátor od GP tak si to přeberte prostě GP je už zastaralé,za chvilku zanikne,ale re-play je nový a přišel v pravou chvíly.Proto taky má největší sledovanost!Ale samozřejmě to má i svoje mouchy!-napříklat nějaké to PSP či 3DS co tam komentujou apod...pochybuju že to ještě někoho zajímá tyhle vykopávky! ()

arbeit

Prima cool je asi dosť cool a tak musí byť taký aj re-play. Prvá veľká chyba sú neskutočné otravné a dlhé zvučky/prelínačky a hudobný podmaz. Tukan je skôr taký šašo čo sa stále bezdôvodne usmieva. Alžbeta prikyvuje a prikyvuje, myslím že bez moderátorskej dvojice by bol takýto program lepší, respektívne by nemuseli mať žiadne úvody a podobne. Stačilo by keby robili rozhovory napr na E3, to im celkom ide. Inak recenzie pomerne dobré, ale často príliš krátke a na samostatné videorecenzie ktoré robil Ondřej Broukal z Tiscali to nemá ani keby čo. Program sa však od úvodu kedy ešte nebol v TV s inou moderátroskou dvojicou a aj iným komentárom riadne zlepšil. Problém je že re-play dosiahol úrovne ktorá stačí cool vačšine a tak asi už lepší nebude. ()

Larry12

Na Publicu to bylo nic moc, ale když na Coolu vystoupil Tukan, tak jsem věděl, že tohle bude stát za to. EDIT: Po delší době už nic moc, zdá se mi, že je to spíš pro casual hráče, takže je to hodně zjednodušeně podaný. A to je pro hardcore hráče velké mínus. ()

Bifftekk

Těžkej týpek který neumí skoro mluvit a blonďatá kráska která viděla Prince of Persia maximálně na plakátě. Vše je nemasné, neslané. Game Page byla srdcovka, ale tohle?! ()

Astinas

Moderátoři jsou sympatičtí a celkem se vyznají v herním světě, obzvlášť se mi líbí, že pouštějí Prodigy, jako soundtrack. Je to zajímavé a rychlé. Když ale srovnám S Game Pagem, tak je to na mě až moc rychlé, G.P. jde podle mě více do hloubky a ne jen nastínit danou novinku nebo hru, tak jak to dělají v Re-p. Bohužel za poslední 2 roky úroveň G.P. padla a možná právě proto Re-p. je o něco lepší. ()

vipeerr

Většina už tady byla řečena takže stručně : na Gamepage to nemá, více se to věnuje hrám avšak mi příjde že to mají pojaté celé tak nějak, trapně. Hrám jako takovým, ligám nebo turnajům se to nijak nevěnuje. Spíše slouží jen jako upoutávka na brzy vycházející hry. Pro mě naprosto nevyužitelný pořad. O herních novinkách se dozvím na youtube a prakticky nic víc tam neřeknou. 2 * z lásky ke hrám (: ()

Nessos

Při srovnání s konkurenčním Game Page koukatelnější, akčnější, asi i zábavnější. Pro fanouška PC her v omezeném českém prostředí nutnost, tím spíše, pokud se chce podívat na reálné ingame videa. Hodnotit hvězdičkama ale nebudu. ()

ManOfPhoenix

Vcelku, pohodová TV show o herních novinkách, které nás někdy mile i nemile překvapí. Je to ale lepší, než koukat na Amerického Ninja Factoru či Faktoru Strachu. Vážně, tohle funguje, a možná vás někdy v nějakých epizodách překvapí vaší oblíbenou hrou. ()