Ong Bak 3

Akční / Fantasy

Thajsko, 2010, 94 min

Tony Jaa
  • Lacike

Tony to posral na celej ciare. Totalna sracka a ja som velmi dlho rozmyslal, za co dat tomuto filmu aspon jednu hviezdicku. Nakoniec ju davam za Petchtaia Wongkamlaoa, ktoreho fantasticka bojova scena (na to co tam predvedie sa ani Tony nechyta) ma vytrhla z letargie sposobenej predchadzajucou meganudou a ako jedina vo mne vyvolala aspon nejaku emociu. Zaverecne modlenie Tonyho na skale za aspon trochu zmysluplny vysledok uz tomuto filmu nepomohlo. Po Tom yum goong som Tonymu prorokoval este 10 rokov na vrchole, kym mu zacne forma klesat a on upadne do zabudnutia. Ale ze ho caka taky rychly a hlavne hlboky pad na dno, som necakal. 1/10.(18.8.2010)

• TomikZlesa

Tony Jaa je v hajzlu jako moje ranní stolice, když se nedávno objevily zprávy že se zcvokl, oholil si hlavu a odcestoval na sloním hřbetu do chrámu tak jsem se chytal za hlavu, mlátil s ní o svoje vlastní koleno a řval proooč ... Po dokoukání tohodle filmu sem mu nedivím, natočit něco takovýho tak bych taky kamsi odcestoval. Bohužel ani bitky, Tony a ani Dan tenhle film nezachranují, nesčetněkrát viděné chvaty a chmaty, minimum kaskadérských kousků, chybí tomu ta správna tupost, syrovost a zábavnost kterou v sobě měl Ong Bak 1 a Protector. Po tomhle pokusu je zřejmě serie Ong Bak totálně pod drnem :-( Petchtai Wongkamlao totálně trapný a zbytečný. 1* za film ze slitování a další za výbornou hudbu (bez ironie). Jo a až si bude někdo říkat na jaký filmy Tony asi nejvíc kouká, tak to bude zřejmě Utrpení Krista, Apokalypto a Princ z Persie :-)(16.8.2010)

• Vecko99

Po ONG BAK 2 jsem už od třetího dílu moc nečekal a udělal jsem dobře. Škoda, že potenciál Tonyho je zatím stále nevyužit. Trojka již není ani tolik o MA, ale je to spíš takové fantasy, i přesto jsem se celý film aspoň těšil na souboj Jaa vs Chupong, jelikož ti dva mají co ukázat. Jenže nakonec byl ten souboj stejný jako celý film. Chvilkami mi přijde, že jednotlivé díly ONG BAk spolu nemají krom názvu nic společného.(26.3.2012)

• Djkoma

Achjo. Dvojka je špinavá, akční a hloupá. Trojka má málo soubojů, je (audio)vizuálně opojná a hloupá. Co je lepší? Těžko se to srovnává, ale těžko se to odděluje, protože třetí díl je spíše (vynuceným) dopovídáním příběhu, na který má navazovat původní první díl (tím se to snad celé uzavře nebo dluží Tony Jaa ještě peníze někde jinde?:-)). Je škoda, že takový úžasný talent, který v každé bojové scéně vládne naprosto všemu přítomnému se zaprodává hloupostem. Film utíká velmi pomalu, akce je v něm příliš málo na to, aby dokázal pouze jí zabavit, a závěrečný souboj je až smutné sledovat. Dobro versus zlo, bílá versus černá, příroda versus temné stíny.... třetí díl je prostě prohra na celé čáře, které nebudete chtít věřit. Prosím tě Tony, vrať se a mlať lidi ve filmech. Nic jiného mě už u MA filmů poslední roky nedrží...(20.8.2010)

• Saraph

Nuda, nuda, nudaaa! Po druhém Ong-bakovi jsem doufal v pokračování prvního filmu, ale z nějakého důvodu se rozhodli pokračovat v tom, co se nikomu nelíbilo. Narozdíl od předešlých dvou filmů už třetí skoro sám neví, oč v něm vlastně má jít. Celá pointa příběhu je „jdeme se mlátit, protože proč kurva ne.“ Skoro bych zapomněl, že půl filmu jsme Tiena viděli jen tančit pod vodopádem. Závěrečným vyvrcholením byl souboj tak příšerně nezajímavý, že už skutečně dokazoval, jak zbytečný celý tenhle film byl.(13.11.2015)

• - Po tomto neúspěchu Tony Jaa oznámil, že končí s filmovou kariérou a 29. května 2010 projel na hřbetu slona bránou buddhistického chrámu v Surinu. Tam si nechal oholit hlavu, složil přísahu a přijal jméno Kitiposano, což znamená "elegantní celebrita". Tím se oficiálně stal budhistickým mnichem, nikdo však nevěděl na jak dlouho, neboť takovéto konání je v Thajsku poměrně běžné a sám Tony Jaa se do chrámu uchyluje poměrně často. Začátkem ledna 2011 se však potvrdilo, že již není mnichem. (Raztubyl)

• - Šiesty film, v ktorom si Tony Jaa a Petchtai Wongkamlao zahrali spolu. (Johnny.ARN)

• - Natáčelo se v chrámu Prasat Ta Moan v provincii Surin poblíž hranic z Kambodží. Ve stejnou dobu se však Thajsko opět dostalo do rozepře s Kambodží kvůli spornému chrámu Preah Vihear a spor zahrnoval právě i chrám Prasat Ta Moan. Štáb byl proto nucen během natáčení toto místo opustit. (Raztubyl)