Ong Bak 3

Akční / Fantasy

Thajsko, 2010, 94 min

Tony Jaa
  • Lacike

Tony to posral na celej ciare. Totalna sracka a ja som velmi dlho rozmyslal, za co dat tomuto filmu aspon jednu hviezdicku. Nakoniec ju davam za Petchtaia Wongkamlaoa, ktoreho fantasticka bojova scena (na to co tam predvedie sa ani Tony nechyta) ma vytrhla z letargie sposobenej predchadzajucou meganudou a ako jedina vo mne vyvolala aspon nejaku emociu. Zaverecne modlenie Tonyho na skale za aspon trochu zmysluplny vysledok uz tomuto filmu nepomohlo. Po Tom yum goong som Tonymu prorokoval este 10 rokov na vrchole, kym mu zacne forma klesat a on upadne do zabudnutia. Ale ze ho caka taky rychly a hlavne hlboky pad na dno, som necakal. 1/10.(18.8.2010)

• JJ.Gibson

Vypadá to, že Tony Jaa bude točit již pouze filmy, které se budou jmenovat Ong Bak, akorát se tématicky budou měnit. Příští Ong Bak bude romantická komedie s prvky mui thai vs tchýně :) Ale teď vážně! Ong bak 3 je stejně tragický jako druhý díl. Mám pocit, že místo toho, aby se to zlepšovalo, se to pořád jen zhoršuje. Jednotlivé scény na sebe moc nenavazují a jsou chaotické. A jelikož Tony Jaa zrovna nemá moc hereckého talentu, tak mu nechali říct asi 40 slov dohromady + nekonečné řvaní. Tohle funguje v Terminátorovi 1, ale tam je Arnold, u Tonyho ne. Tím pádem vůbec nemá žádné charisma, prostě nic, proč byste ho měli mít rádi. Takže jediné co zbývá, jsou bojové sekvence, jenže ty toho taky moc skvělého nepřinesly. Hodnocení: jedna utrápená hvězdička!!!!(25.8.2010)

• Fr

Tien je ve velkém nebezpečí! Nebude se zotavovat snadno. Je to odplata za jeho minulost. Jeho OSUD! Nic víc..... Tony trpí od úvodních titulků (máme mnoho společného). Byl tááákovejhle kousíček od smrti!! Naštěstí ho daj do kupy a ještě ho vylepšej! Projde si fází ,,popírání“ a vše trvá dost dlouho. OSUD! Ong Bak 3 je plný filmařské nedokonalosti a všemožných klišé. I těch slonů je čím dál míň. Tak proč na to furt čumím? Asi je všude málo násilí! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nechápu větu: ,,Moudrost je to co vládne světu“. 2.) Nevěřím, že vyléčit se dá všechno. 3.) Přemýšlím, jestli je T.Jaa nesmrtelnej nebo jen my ostatní hovno vydržíme. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne(25.8.2010)

• Tuax

Až při zhlédnutí tohoto dílu mi došlo, že dvojka a trojka jsou jeden rozdělený film. Jenže zde se jim povedlo oproti dvojce vše ještě více zhoršit a navíc do soubojů zapletli opět ten mod neuvěřitelnosti, kdy jeden ze soku ví, že má prohrávat tak to moc očividně přihrává a dává najevo. Na jednu stranu to ještě trochu zachraňovala pěkná thajka, ale nakonec to nevytrhla. Ono ta rehabilitace uprostřed pralesa v kamenném chármu bez jídla a vody, a ještě styl jakým s rehabilitoval, no učiněný zázrak, to by měli vyučovat na školách. To bylidé po úrazech běhali do večera jako opičí mláďata. Pak to vrácení času a ty mysteriozní prvky s dýmem, ptáky, nějak to prostě nefungovalo, nezapadalo. Grande finále z toho pak vyznívá jako grandiozní slátanina. A taky by mě zajímalo jak je možné, že v přechodu z vesnice, kdy byl rozsekaný, tak je na králově dvoře zdobí už jen pár škrábanců. A po rehabilitačce už vypadá zepředu dokonale bez poskrvnky, natož nějaké jizvy. Jako kdyby to bylo pojmuto jakožto film o superhrdinovi se superschopnostmi, tak neřeknu, ale tohle byl jen trvrdohlavý maník, co se uměl mlátit, nic víc.(31.7.2016)

Když se člověk připraví na to, že to bude trochu jinej styl filmu, než očekáváme a že se spíš jedná o úplně jinej subžánr nějakejch zaklínačskejch fantasy horrorů s prvky martial arts, tak je to fakt výbornej film s naprosto geniální dojemnou, ale nakopávací hudbou, která diváka stále v pozornosti nese k závěru - pomstě, což je asi největší martial arts peklo, co jsem možná viděl. Výborný je zasazení dalšího muai thai borce Chuponga, kterej je výbornej, ale Tony je fakt jedinečnej a ještě viditelně o třídu lepší než Chupong. Masakr asi 2 stovek kaskadérů je tak strašně intenzivní mlata, že jsem nevěřil, že ty strašný "mrdy rukama" od Tonyho někteří vůbec přežili... Tony zhubl, vypustil pro mé potěšení zbraně a zapojil hlavně ruce, proti kterým se nechytá ani extra-třída Donnie Yen. Těžko porovnávat kdo co a jak, ale podle mne je tady Tony v nejlepší MA formě, co kdy byl. Přichází opět s něčím novým a nedokážu si představit, že by se ten týpek v MA mohl posunout ještě o stupínek výš ... Tohle už je pomyslný vrchol možného ...(14.8.2010)

• - Tony Jaa se pustil do natáčení. Ukousl si ale velké sousto a přešvihl rozpočet, měl deprese a nakonec se zhroutil a utekl do kambodžské džungle, kde se dva měsíce schovával. (Pepy)

• - Po dokončení Ong Bak 2 se Tony Jaa nepohodl se zástupci produkční firmy Sahamongkol Film, se kterou měl podepsanou smlouvu. Ti po něm požadovali, aby film kvůli pokrytí nákladů na natočení rozdělil na dvě části. S tím však Tony Jaa nesouhlasil a veřejně vystoupil s několika požadavky vůči Sahamongkolu. Jedním z nich bylo i ukončení smlouvy, kterou měl podepsanou na 10 let. Krátce po té se na nějakou dobu ztratil, takže se vyrojily domněnky o jeho únosu. Po nějaké době se však znovu objevil a setkal se i se Sia Jiangem, šéfem Sahamongkolu. Po této schůzi náhle zrušil všechny své požadavky a souhlasil také s rozdělením filmu. To se však podepsalo na kvalitě třetího pokračování. Ong Bak 2 i přes sestříhání uspěl díky bojovým sekvencím, a stal se v Thajsku hitem. Naproti tomu Ong Bak 3 s narychlo sepsaným scénářem, ve kterém dostal větší prostor Dan Chupong, a nově dotočenými scénami, naprosto propadl a stal se prvním Tonyho filmem od doby prvního Ong-baku, který se v Thajsku nedostal na první místo v návštěvnosti. (Raztubyl)

• - Šiesty film, v ktorom si Tony Jaa a Petchtai Wongkamlao zahrali spolu. (Johnny.ARN)