Abandoned

Opustená

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 88 min

• Dellamorte

M.Feifer si nikdy nepotrpel na nejaké filmové - režisérsko / akrobatické výkony a " ABANDONED " nie je výnimkou. Jednoznačne sa ale nejedná o filmovú smrť - proste jednoduchá konšpiratívna TV zábava kde sa v nemocnici " záhadne " stratí 1 pacient. Opakujem to síce donekonečna , ale...filmové splašky sú inde ! ( ak ich uvidíš , budeš si ceniť aj takéto filmárske pokusy ) B.M. - R.I.P. !!!(27.8.2010)

Tento film by si zasloužil ocenění za nejhorší maskéry roku a vůbec století... Totiž chyby které jsem viděla mě utvrdily v tom, že je to prostě jen další Béčko, které se ale nikterak nesnaží o to být lepší což je fajn, že si to na nic nehraje.Mám pořád hrozně ráda herectví Brittany Murphy a oceňuji, že si na ni vzpomněli, jelikož tohle je poslední práce na filmu kterou dokázala dokončit a poté zemřela. Nejdříve jsem si skutečně myslela, že z ní udělají blázna a strčí ji na psychinu a tím se na všechno zapomene ale ani by mě nenapadlo přijít s tímhle závěrem, že šlo celou dobu vlastně jen o prachy(a o ty jde vlastně vždycky).Chudák Brittany zapomínala repliky, které se tak pracně učila a občas to bylo i vidět ale skoro jako všude jinde v jejich filmech se i přes nízkorozpočťák bez nějáké snahy o trhák roku projeví její silná stránka která ji vždycky dělala něčím zvláštní a bohužel tu zvláštnost neumím pojmenovat. Takže třemi hvězdami hodnotím hlavně kvůli Britt a pak také kvůli nepředvídatelnosti konce.(23.9.2012)

Celý film je dosť nudný, dej je nepresvedčivý a ničím neohúri. Jediným prekvapením bolo to, ako sa ten chlapec na konci odhalil, že to celé hrá s nimi, nič viac tam nebolo obdivuhodné. Spáchať zločin podľa knihy, tento nápad bol dosť suchý, no myslím, že dalo sa to natočiť aj horšie, takže negatívneho komentáru sa zdržím. Ani tí herci ma síce nezaujali, ale ... čo už, nech sa im darí :D(8.1.2011)

Nemocnice nemá nikdo rád. Ani Kevin (Dean Cain), který musí podstoupit drobnou operaci na ortopedii. Naštěstí jej ale doprovází jeho přítelkyně Mary (Brittany Murphy), která mu dává sílu zákrok vydržet. Během Kevinovy operace si Mary skočí do kantýny na kávu, a když se vrátí, po Kevinovi není ani stopy. Ani v žádných nemocničních záznamech se jeho jméno nevyskytuje, a sestru, která Kevina přijímala, nikdo v nemocnici nezná. Nikdo Mary nevěří, a když se z jejích záznamů zjistí, že užívá antidepresiva, všichni pojmou podezření, že si vše vymyslela. Ale Mary je přesvědčena že má pravdu ona ... Moc nechápu negativní hodnocení tohoto filmu - i když jsem od něj nic extra nečekal (jako od většiny filmů, které míří přímo na video), tady jsem byl docela spokojen. Zápletka je vcelku zajímavá, a až do posledních chvil jsem nevěděl na čem jsem - věřit té holce nebo ne. Některé scény mne (jako ajťáka) hrubě zklamaly, hlavně jak se Mary z nějakýho nemocničního počítače pohodlně nabourá do banky a v pohodě převádí miliony dolarů sem tam. Na druhé straně se na Brittany Murphy dobře kouká (ehm.. koukalo), a škoda jí..(12.11.2012)

Jak je příběh strohý a zbytečně osekaný, tak se na něho lépe kouká. Divák sice nemusí přemýšlet, nic se pro něho nestává zázrakem a herecké výkony usadí vaše mozkové buňky na svá místa. No, herecké výkony. Až na Britany jsou všcichni na přesdržku. Je fajn, že se snžil udělat co nejtamnější prostředí a atmosféru, když ale dojde na lámaní chleba, nechají Feifera se vykoupat ve vlastní štávičce. Jen zmíněná Britany mu pomáhá se sklizní už tolik neurodného pole.60% jak vyšitých(18.11.2010)