Abandoned

Opustená

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 88 min

Představte si, že jdete s přítelem do nemocnice. Ten se chystá na operaci. Jdete s ním na pokoj a pak jdete na hodinku do čekárny. Pak se vrátíte a celá nemocnice Vám začne tvrdit, že Váš přítel neexistuje a že jste pošahaní :-) Brittany Murphy byla sympatická herečka a je škoda, že zemřela tak mladá. Včera jsem s ní viděl film Tajemství polévky rámen a ten byl fakt skvělý. Za ABANDONED dáváme 50%(19.9.2010)

Celý film je dosť nudný, dej je nepresvedčivý a ničím neohúri. Jediným prekvapením bolo to, ako sa ten chlapec na konci odhalil, že to celé hrá s nimi, nič viac tam nebolo obdivuhodné. Spáchať zločin podľa knihy, tento nápad bol dosť suchý, no myslím, že dalo sa to natočiť aj horšie, takže negatívneho komentáru sa zdržím. Ani tí herci ma síce nezaujali, ale ... čo už, nech sa im darí :D(8.1.2011)

Nic jsem od režiséra Feifera nečekal, jeho předchozí filmy považuji spíše za břečky. Nicméně tomuhle se dá říkat aspoň průměrný film. Je to klasickej televizní thriller, který shodou okolností sehnal pár známějších herců. Je škoda že se s Murphy musíme rozloučit zrovna v tomhle filmu, ale nemůžu si pomoct ale tady vypadá děsně unaveně a znechuceně. Závěrečnej twist není špatný, i když jsem ho z poloviny čekal. Zapomenutí-hodný průměr. Škoda.(30.3.2018)

• verbal

Ztratit ve špitále otylého supermana a natočit o tom na hájosmičku unylý klip s dementní pointou a ještě se tím chlubit, to mi připomíná počin některého z místních amaterských nadšenců. Jelikož kamera neustále lačně zabírá tvářičku hlavní hrdinky, nelze si nevšimnout zejména vynikající práce maskerského týmu! Pudrovala ji paní s parkinsonem, stíny jí dělal apačský náčelník, co to přehnal s ohnivou vodou a její botoxové rtíky líčil snad samotný Joker! Zbytek desetidolarového rozpočtu padl na digitální triky, které mistrně maskují vole a panděro ochotníka Dýna Kejna. Jak tedy trefně shrnout laciné domácí video s ementálovým scénářem a partičkou neherců, které z důvodu duševní choroby režiséra ošéfovala klapka za asistence řidiče cateringové firmy? No snad jen otřepaným: "Stálo to za hovno".(9.11.2010)

Nemocnice nemá nikdo rád. Ani Kevin (Dean Cain), který musí podstoupit drobnou operaci na ortopedii. Naštěstí jej ale doprovází jeho přítelkyně Mary (Brittany Murphy), která mu dává sílu zákrok vydržet. Během Kevinovy operace si Mary skočí do kantýny na kávu, a když se vrátí, po Kevinovi není ani stopy. Ani v žádných nemocničních záznamech se jeho jméno nevyskytuje, a sestru, která Kevina přijímala, nikdo v nemocnici nezná. Nikdo Mary nevěří, a když se z jejích záznamů zjistí, že užívá antidepresiva, všichni pojmou podezření, že si vše vymyslela. Ale Mary je přesvědčena že má pravdu ona ... Moc nechápu negativní hodnocení tohoto filmu - i když jsem od něj nic extra nečekal (jako od většiny filmů, které míří přímo na video), tady jsem byl docela spokojen. Zápletka je vcelku zajímavá, a až do posledních chvil jsem nevěděl na čem jsem - věřit té holce nebo ne. Některé scény mne (jako ajťáka) hrubě zklamaly, hlavně jak se Mary z nějakýho nemocničního počítače pohodlně nabourá do banky a v pohodě převádí miliony dolarů sem tam. Na druhé straně se na Brittany Murphy dobře kouká (ehm.. koukalo), a škoda jí..(12.11.2012)