Reklama

Reklama

Abandoned

  • Slovensko Opustená
Trailer

Obsahy(1)

Mary doprovází svého přítele Kevina do nemocnice, kde jej čeká rutinní chirurgický zákrok na ortopedii. Ambulantně provedená operace nevyžaduje žádné náročné přípravy ani následnou zdlouhavou rekonvalescenci, a tak se oba domlouvají, že Mary na Kevina počká v nemocničním bufetu. Tady se dívka seznámí s postarším Cooperem, který si tu krátí čas při čekání na svou manželku. Mary se za dohodnutou dobu na ortopedii vrací, po Kevinovi však není nikde na oddělení ani v celé nemocnici ani stopy. Nemocniční registr pacientů neeviduje žádného Kevina Petersona, nikdo z ošetřujícího personálu tohoto mladého muže nikdy neviděl, lékařka provádějící zákrok je na dovolené a zdravotní sestru Amandu, která je ráno přijímala, tu nikdo nezná. Mary začíná mít pocit, že jí v nemocnici nikdo nevěří. Když navíc lékaři zjistí, že Mary užívá antidepresiva a v minulosti utrpěla psychický kolaps, předají jí do péče psychiatra. Mary v nestřežené chvíli prchá, odhodlána dokázat pravdu. V garáži je sražena autem… (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Pokud by náhodou některý z českých distributorů chtěl s tímhle vytáhnout na tuzemské bitevní pole, rozhodně by měl alespoň rozumně volit název, třeba jako Zločin podle návodu a nedržet se původního Abandoned (Opuštěná, Zrazená), kterých už tu máme v databázi (a diváci v hlavách) dosti dosti (namátkou 1949, 2006, 2007, 2010, tento také 2010). Tento videofilm je také vzpomínkou na herečku Brittany Murphy, která nás před časem opustila.___ Abandoned je přesně tím typem filmu, o kterém od začátku víte, že nebude stát za moc, první minuty byste raději škrabali brambory než sledovali zoufale rozpačitý úvod, a když se situace změní a vy se nadějete něčeho nečekaného, rádi přidáte další hvězdičku. A pak sledujete, jak vás tvůrci dál tahají za fusekli a to málo z bodovacích hvězd rychle mizí. Přes celkovou naivitu vypíchněme jeden do očí bijící příklad za všechny - Mary u „výslechu“ tvrdí, že Kevin jí určitě neopustil, protože i když jsou spolu teprve čtyři měsíce, ona na něj čekala celý život… Vážně chcete radu? Tenhle film nestojí za půldruhé hodiny vašeho života. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Představte si, že jdete s přítelem do nemocnice. Ten se chystá na operaci. Jdete s ním na pokoj a pak jdete na hodinku do čekárny. Pak se vrátíte a celá nemocnice Vám začne tvrdit, že Váš přítel neexistuje a že jste pošahaní :-) Brittany Murphy byla sympatická herečka a je škoda, že zemřela tak mladá. Včera jsem s ní viděl film Tajemství polévky rámen a ten byl fakt skvělý. Za ABANDONED dáváme 50% ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Ztratit ve špitále otylého supermana a natočit o tom na hájosmičku unylý klip s dementní pointou a ještě se tím chlubit, to mi připomíná počin některého z místních amaterských nadšenců. Jelikož kamera neustále lačně zabírá tvářičku hlavní hrdinky, nelze si nevšimnout zejména vynikající práce maskerského týmu! Pudrovala ji paní s parkinsonem, stíny jí dělal apačský náčelník, co to přehnal s ohnivou vodou a její botoxové rtíky líčil snad samotný Joker! Zbytek desetidolarového rozpočtu padl na digitální triky, které mistrně maskují vole a panděro ochotníka Dýna Kejna. Jak tedy trefně shrnout laciné domácí video s ementálovým scénářem a partičkou neherců, které z důvodu duševní choroby režiséra ošéfovala klapka za asistence řidiče cateringové firmy? No snad jen otřepaným: "Stálo to za hovno". ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Nic jsem od režiséra Feifera nečekal, jeho předchozí filmy považuji spíše za břečky. Nicméně tomuhle se dá říkat aspoň průměrný film. Je to klasickej televizní thriller, který shodou okolností sehnal pár známějších herců. Je škoda že se s Murphy musíme rozloučit zrovna v tomhle filmu, ale nemůžu si pomoct ale tady vypadá děsně unaveně a znechuceně. Závěrečnej twist není špatný, i když jsem ho z poloviny čekal. Zapomenutí-hodný průměr. Škoda. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

M.Feifer si nikdy nepotrpel na nejaké filmové - režisérsko / akrobatické výkony a " ABANDONED " nie je výnimkou. Jednoznačne sa ale nejedná o filmovú smrť - proste jednoduchá konšpiratívna TV zábava kde sa v nemocnici " záhadne " stratí 1 pacient. Opakujem to síce donekonečna , ale...filmové splašky sú inde ! ( ak ich uvidíš , budeš si ceniť aj takéto filmárske pokusy ) B.M. - R.I.P. !!! ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Počas celého filmu je možné postrehnúť, že pery Mary (Brittany Murphy) majú každý krát inú farbu. Raz je to krvavočervená, neskôr červená, slabo-červená, inokedy naturálna. (fandafilmov)

Reklama

Reklama