Reklama

Reklama

Abandoned

  • Slovensko Opustená
Trailer

Obsahy(1)

Mary doprovází svého přítele Kevina do nemocnice, kde jej čeká rutinní chirurgický zákrok na ortopedii. Ambulantně provedená operace nevyžaduje žádné náročné přípravy ani následnou zdlouhavou rekonvalescenci, a tak se oba domlouvají, že Mary na Kevina počká v nemocničním bufetu. Tady se dívka seznámí s postarším Cooperem, který si tu krátí čas při čekání na svou manželku. Mary se za dohodnutou dobu na ortopedii vrací, po Kevinovi však není nikde na oddělení ani v celé nemocnici ani stopy. Nemocniční registr pacientů neeviduje žádného Kevina Petersona, nikdo z ošetřujícího personálu tohoto mladého muže nikdy neviděl, lékařka provádějící zákrok je na dovolené a zdravotní sestru Amandu, která je ráno přijímala, tu nikdo nezná. Mary začíná mít pocit, že jí v nemocnici nikdo nevěří. Když navíc lékaři zjistí, že Mary užívá antidepresiva a v minulosti utrpěla psychický kolaps, předají jí do péče psychiatra. Mary v nestřežené chvíli prchá, odhodlána dokázat pravdu. V garáži je sražena autem… (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Pokud by náhodou některý z českých distributorů chtěl s tímhle vytáhnout na tuzemské bitevní pole, rozhodně by měl alespoň rozumně volit název, třeba jako Zločin podle návodu a nedržet se původního Abandoned (Opuštěná, Zrazená), kterých už tu máme v databázi (a diváci v hlavách) dosti dosti (namátkou 1949, 2006, 2007, 2010, tento také 2010). Tento videofilm je také vzpomínkou na herečku Brittany Murphy, která nás před časem opustila.___ Abandoned je přesně tím typem filmu, o kterém od začátku víte, že nebude stát za moc, první minuty byste raději škrabali brambory než sledovali zoufale rozpačitý úvod, a když se situace změní a vy se nadějete něčeho nečekaného, rádi přidáte další hvězdičku. A pak sledujete, jak vás tvůrci dál tahají za fusekli a to málo z bodovacích hvězd rychle mizí. Přes celkovou naivitu vypíchněme jeden do očí bijící příklad za všechny - Mary u „výslechu“ tvrdí, že Kevin jí určitě neopustil, protože i když jsou spolu teprve čtyři měsíce, ona na něj čekala celý život… Vážně chcete radu? Tenhle film nestojí za půldruhé hodiny vašeho života. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

M.Feifer si nikdy nepotrpel na nejaké filmové - režisérsko / akrobatické výkony a " ABANDONED " nie je výnimkou. Jednoznačne sa ale nejedná o filmovú smrť - proste jednoduchá konšpiratívna TV zábava kde sa v nemocnici " záhadne " stratí 1 pacient. Opakujem to síce donekonečna , ale...filmové splašky sú inde ! ( ak ich uvidíš , budeš si ceniť aj takéto filmárske pokusy ) B.M. - R.I.P. !!! ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Film má nějakou hodnotu především coby "ten poslední film s Brittany naživu". Jinak žádná sláva, Brittany se svým zmalovaným fejsem a zduřelými opíchanými pysky připomíná klauna nebo parodii na šukací pannu, a svou afektovanou přeslazenou slečinku přehrává o sto šest. A za partnera navíc nepochopitelně dostane jakéhosi postaršího necharismatického balíka s vizáží totálního vidloně, což filmu na přitažlivosti a působivosti taky nepřidává. Postupně se sice začne blýskat na lepší časy, to když se přeslazená slečinka změní na zmatenou a neurotickou slečinku typu 'jeblá fetka' (kteréžto figury hrávala nebožka Brittany vskutku bravurně), ale všechno nakonec pohnojí retardovaná zápletka, která je navíc od jisté chvíle průhledná jako sklo. Když k tomu připočtu nevábný televizní look, mizernou digitální kameru a podřadné herce ve vedlejších rolích, nevychází mi to ani na průměrné hodnocení. Nedůstojné rozloučení s kdysi tak sympatickou a talentovanou herečkou. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Představte si, že jdete s přítelem do nemocnice. Ten se chystá na operaci. Jdete s ním na pokoj a pak jdete na hodinku do čekárny. Pak se vrátíte a celá nemocnice Vám začne tvrdit, že Váš přítel neexistuje a že jste pošahaní :-) Brittany Murphy byla sympatická herečka a je škoda, že zemřela tak mladá. Včera jsem s ní viděl film Tajemství polévky rámen a ten byl fakt skvělý. Za ABANDONED dáváme 50% ()

kery- 

všechny recenze uživatele

Brittany určitě měla budoucnost, škoda jí..Ve filmu to zvládá na pohodu, ale film jako takový je nic moc, od žánru mysteriozní jsem čekal něco víc než jen trapný "plán zločinců"..Škoda no, film měl navíc, jediný co stálo za to byla právě Brittany..R.I.P..Na závěr nutno podotknout že v první půli se napětí drželo fest, proto dám 3* ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Počas celého filmu je možné postrehnúť, že pery Mary (Brittany Murphy) majú každý krát inú farbu. Raz je to krvavočervená, neskôr červená, slabo-červená, inokedy naturálna. (fandafilmov)

Reklama

Reklama