poster

Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Česko, 2010

 • Wishkah
  **

  Celkem zajímavý projekt, který je ale totálně nezvládnutý. Hláškař Jano Ďurovčík to sám nezachrání. Režie stojí za prd, snaha za každou cenu vměstnat show do vymezeného času, je to bez nápadu, bez nějaké snahy získat vlastní tvář a oba dva moderátoři, jak Vondráček tak Kociánová jsou toporní a nudní, bez jediné vtipné hlášky. Projekt ostře kontrastuje s nedávno vysílanou Česko-Slovenskou Superstar, která byla podle mě asi nejpovedenější Superstar vůbec(26.4.2010)

 • Judy24
  **

  Robin Hood celkem nepřekvapivě nepřekvapil. Tak nějak klasika, ale byla jsem docela ráda, že tihle lidé aspoň šli za něčím konkrétním. Že byla na konci skutečná práce, kvůli které se ta soutěž pořádala. Jasně, všude hromada komerce, ten muzikál asi nebude nic moc, ale co. Aspoň si tu všichni nehráli na ohromný sólový zpěváky, který budou jednou vyprodávat haly, jako jich to u nás dělá dohromady asi pět.(7.11.2011)

 • Beagle
  **

  V zásadě průměrná castingová show, kterých už jsme na obrazovkách nemálo viděli a ještě uvidíme, obohacená snad jen o taneční výkony. Odpustila bych si pohled na porotce zahalené oblaky dýmu z cigaret, doutníků a podobných propriet. V dnešním díle padla zmínka o Chorus Line, tak k tomu to má vážně daleko...:)(21.3.2010)

 • Fallen_One
  *

  Na blbiny se vždycky dobře kouká, protože je to, voilá, blbina! A u té se vždycky smějeme tomu, jak je debilní. Superstar, Xfucktor a podobný sračky jsou jakž takž ospravedlnitelný ale tohle se evidentně veze na jejich "úspěchu". Dělat takovýhle typ konkurzu na obyčejný muzikál, navíc na tak nevhodné téma, to je ubohost nejubožejší. Hvězdička za to, že je tam aspoň na koho koukat...(2.5.2010)

 • Queendom
  **

  Ze tří hvězdiček opravuju na dvě a to ještě vo prsa. Díly z divadla byly zajímavý, bylo to takový civilní a uvěřitelný (může bejt soutěž uvěřitelná?) a až na některý trapný a otřepaný fórky věčně soupeřícího dua Osvaldová - Soukup, to bylo prostě fajn. Vyřazovací díly jsou šílená nuda a můžou za to už všichni účinkující. Chcíplí moderátoři, nabubřelá porota i připosraný soutěžící.(14.3.2010)