Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Česko, 2010

Sleduju to, baví mě to a nestydím se za to. Podle mě lepší než Superstar nebo X-factor. Když už nic, aspoň to není tak o vzhledu, ale o překvapivě dost kvalitních pěveckých výkonech. A porota taky mnohem lepší, než v ostatních pořadech (Ďurovčík je dobrý magor). Jen ten Vondráček mi trochu pije krev.(5.5.2010)

Zatím se mi to líbí o moc víc, než všechny Superstar a X-faktory. Možná proto, že mám opravdu ráda muzikály. A hodně velkej podíl na tom určitě má i Gábina Osvaldová a spol., jsou totiž opravdu vtipný. Nechci zatím hodnotit víc než průměrně, protože kdo ví, co se z toho vyklube s příchodem přímých přenosů. Mně totiž ta současná nenačančanost vyhovuje.(16.3.2010)

Jsem vcelku mile překvapený. Čekal jsem docela hrůzu plnou komerce, ale nakonec se mi dostalo docela dobrého úvodu, který ještě nic moc neznamená a já věřím, že ta kvalita pořadu půjde ještě o něco výš, až se to pročistí o ty slabší jedince. Jinak taky musím uznat, že ty pěvecké výkony jsou fantastické - dost těch mladých děcek by shráblo superstar do hrsti. Fakt klobouk dolů. No jsem docela zvědavý, co mi přinesou další kola :-)(15.3.2010)

• Beagle

V zásadě průměrná castingová show, kterých už jsme na obrazovkách nemálo viděli a ještě uvidíme, obohacená snad jen o taneční výkony. Odpustila bych si pohled na porotce zahalené oblaky dýmu z cigaret, doutníků a podobných propriet. V dnešním díle padla zmínka o Chorus Line, tak k tomu to má vážně daleko...:)(21.3.2010)

• Judy24

Robin Hood celkem nepřekvapivě nepřekvapil. Tak nějak klasika, ale byla jsem docela ráda, že tihle lidé aspoň šli za něčím konkrétním. Že byla na konci skutečná práce, kvůli které se ta soutěž pořádala. Jasně, všude hromada komerce, ten muzikál asi nebude nic moc, ale co. Aspoň si tu všichni nehráli na ohromný sólový zpěváky, který budou jednou vyprodávat haly, jako jich to u nás dělá dohromady asi pět.(7.11.2011)