poster

Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Česko, 2010

 • Brusinka
  *

  IMHO nemá smysl to úplně odstřelit hned na začátku. Pro lidi, co mají filmy o filmu/seriálu/čemkoliv rádi skoro stejně jako samotné filmy je to docela dobrá látka. Jsem ráda, že se tvůrci rozhodli na chvíli opustit kulisy a podívat se za ně. Do jaké míry je to autentické a jak moc je to nahrané, je sice otázka a trochu mě zklamalo, že dále budou soutěžící vybírat diváci (kdyby zůstali u dokumentárně laděného moderovaného - i když moderátoři jsou tu skoro nadbyteční - pořadu, udělali by lépe). Zatím to však vypadá docela dobře. I když kulisy studia, kde se bude boj nadále odehrávat mě trochu děsí... EDIT: Fajn, uhnulo to někam úplně jinam. Ale stále to jistí celkem talentovaní soutěžící a legendární muzikálové písně.(25.3.2010)

 • Judy24
  **

  Robin Hood celkem nepřekvapivě nepřekvapil. Tak nějak klasika, ale byla jsem docela ráda, že tihle lidé aspoň šli za něčím konkrétním. Že byla na konci skutečná práce, kvůli které se ta soutěž pořádala. Jasně, všude hromada komerce, ten muzikál asi nebude nic moc, ale co. Aspoň si tu všichni nehráli na ohromný sólový zpěváky, který budou jednou vyprodávat haly, jako jich to u nás dělá dohromady asi pět.(7.11.2011)

 • triatlet
  *

  Dlouhý nudný moderátorský úvod - x krát soutěžní vystoupení proložené "chytrými" plky poroty - "napínavé" vyřazování v podání nudného závěrečného zmatečného porotcovského hodnocení. "Koho z vás dvou vyřadit? Zazpíval jsi famózně, ale soupeř, kterého bych chtěl vyřadit, zazpíval taky dobře. Takže tě vyřazuji..." /// Moderátorka: " Koho tedy vařazujete?" Jedna hvězda jako alternativa k široké nabídce pěveckých soutěží. Nekonkurenceschopný formát.(13.5.2010)

 • haWranka
  ***

  Zatím se mi to líbí o moc víc, než všechny Superstar a X-faktory. Možná proto, že mám opravdu ráda muzikály. A hodně velkej podíl na tom určitě má i Gábina Osvaldová a spol., jsou totiž opravdu vtipný. Nechci zatím hodnotit víc než průměrně, protože kdo ví, co se z toho vyklube s příchodem přímých přenosů. Mně totiž ta současná nenačančanost vyhovuje.(16.3.2010)

 • heyda
  ***

  Jsem vcelku mile překvapený. Čekal jsem docela hrůzu plnou komerce, ale nakonec se mi dostalo docela dobrého úvodu, který ještě nic moc neznamená a já věřím, že ta kvalita pořadu půjde ještě o něco výš, až se to pročistí o ty slabší jedince. Jinak taky musím uznat, že ty pěvecké výkony jsou fantastické - dost těch mladých děcek by shráblo superstar do hrsti. Fakt klobouk dolů. No jsem docela zvědavý, co mi přinesou další kola :-)(15.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace