poster

Robin Hood: Cesta ke slávě (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV / Hudební

Česko, 2010

 • Fallen_One
  *

  Na blbiny se vždycky dobře kouká, protože je to, voilá, blbina! A u té se vždycky smějeme tomu, jak je debilní. Superstar, Xfucktor a podobný sračky jsou jakž takž ospravedlnitelný ale tohle se evidentně veze na jejich "úspěchu". Dělat takovýhle typ konkurzu na obyčejný muzikál, navíc na tak nevhodné téma, to je ubohost nejubožejší. Hvězdička za to, že je tam aspoň na koho koukat...(2.5.2010)

 • Beagle
  **

  V zásadě průměrná castingová show, kterých už jsme na obrazovkách nemálo viděli a ještě uvidíme, obohacená snad jen o taneční výkony. Odpustila bych si pohled na porotce zahalené oblaky dýmu z cigaret, doutníků a podobných propriet. V dnešním díle padla zmínka o Chorus Line, tak k tomu to má vážně daleko...:)(21.3.2010)

 • 2mig1
  *

  bylo to slabý, nudný, bez talentů, o ničem.... bylo pro někoho překvapení, že vyhrál honza kříž, kterej v kalichu už v muzikálech hraje? tím nemluvim o protekci, ale o tom, že on byl skutečně jedinej, kdo něco uměl, a ostatní byli v porovnávní s ním tragičtí.... včetně neschopných a nudných moderátorů... gongování poroty byl vrchol amatérismu.... čtyři superstar, jeden x-faktor, vždycky si každej člen poroty řek, co chtěl a stíhalo se, tady se ten čtvrtej stačil maximálně tak nadechnout a jelo se dál.... a možnost hlasovat pouze během reklamy mezi přenosem a vyřazováním? bez komentáře.. ta jedna hvězda je za zmiiňovanýho kříže..(12.8.2010)

 • Queendom
  **

  Ze tří hvězdiček opravuju na dvě a to ještě vo prsa. Díly z divadla byly zajímavý, bylo to takový civilní a uvěřitelný (může bejt soutěž uvěřitelná?) a až na některý trapný a otřepaný fórky věčně soupeřícího dua Osvaldová - Soukup, to bylo prostě fajn. Vyřazovací díly jsou šílená nuda a můžou za to už všichni účinkující. Chcíplí moderátoři, nabubřelá porota i připosraný soutěžící.(14.3.2010)

 • Katarine
  ***

  Sleduju to, baví mě to a nestydím se za to. Podle mě lepší než Superstar nebo X-factor. Když už nic, aspoň to není tak o vzhledu, ale o překvapivě dost kvalitních pěveckých výkonech. A porota taky mnohem lepší, než v ostatních pořadech (Ďurovčík je dobrý magor). Jen ten Vondráček mi trochu pije krev.(5.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace