Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V této zábavné castingové show musí soutěžící přesvědčit porotu i diváky, o svých pěveckých, hereckých a tanečních schopnostech. Vítězové soutěže získají smlouvy na hlavní role Robina a Mariany v muzikálu Robin Hood. V porotě usedli Ján Ďurovčík (režisér tohoto muzikálu), Ondřej Soukup (autor hudby), Gabriela Osvaldová (autorka textů) a Michal Kocourek (producent a ředitel Divadla Kalich). Pořad moderují Martina Kociánová a Petr Vondráček. (Deco.20)

(více)

Recenze (32)

triatlet 

všechny recenze uživatele

Dlouhý nudný moderátorský úvod - x krát soutěžní vystoupení proložené "chytrými" plky poroty - "napínavé" vyřazování v podání nudného závěrečného zmatečného porotcovského hodnocení. "Koho z vás dvou vyřadit? Zazpíval jsi famózně, ale soupeř, kterého bych chtěl vyřadit, zazpíval taky dobře. Takže tě vyřazuji..." /// Moderátorka: " Koho tedy vařazujete?" Jedna hvězda jako alternativa k široké nabídce pěveckých soutěží. Nekonkurenceschopný formát. ()

Beagle 

všechny recenze uživatele

V zásadě průměrná castingová show, kterých už jsme na obrazovkách nemálo viděli a ještě uvidíme, obohacená snad jen o taneční výkony. Odpustila bych si pohled na porotce zahalené oblaky dýmu z cigaret, doutníků a podobných propriet. V dnešním díle padla zmínka o Chorus Line, tak k tomu to má vážně daleko...:) ()

Reklama

heyda 

všechny recenze uživatele

Jsem vcelku mile překvapený. Čekal jsem docela hrůzu plnou komerce, ale nakonec se mi dostalo docela dobrého úvodu, který ještě nic moc neznamená a já věřím, že ta kvalita pořadu půjde ještě o něco výš, až se to pročistí o ty slabší jedince. Jinak taky musím uznat, že ty pěvecké výkony jsou fantastické - dost těch mladých děcek by shráblo superstar do hrsti. Fakt klobouk dolů. No jsem docela zvědavý, co mi přinesou další kola :-) ()

Fallen_One 

všechny recenze uživatele

Na blbiny se vždycky dobře kouká, protože je to, voilá, blbina! A u té se vždycky smějeme tomu, jak je debilní. Superstar, Xfucktor a podobný sračky jsou jakž takž ospravedlnitelný ale tohle se evidentně veze na jejich "úspěchu". Dělat takovýhle typ konkurzu na obyčejný muzikál, navíc na tak nevhodné téma, to je ubohost nejubožejší. Hvězdička za to, že je tam aspoň na koho koukat... ()

Katarine 

všechny recenze uživatele

Sleduju to, baví mě to a nestydím se za to. Podle mě lepší než Superstar nebo X-factor. Když už nic, aspoň to není tak o vzhledu, ale o překvapivě dost kvalitních pěveckých výkonech. A porota taky mnohem lepší, než v ostatních pořadech (Ďurovčík je dobrý magor). Jen ten Vondráček mi trochu pije krev. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama