The Only Living Boy in New York

• Kanada The Only Living Boy in New York (více)

Název filmu je odvozen ze stejnojmenné písně dua Simon and Garfunkel. Vypráví o muži, který zjišťuje, že jeho despotický otec má mimomanželský milostný poměr. Při snaze ukončit jejich milostnou aférku se ovšem do milenky svého otce také zamiluje. Do všeho se navíc vloží chlapcův podivný soused, který se samovolně pasuje do role vztahového specialisty. (Furciferka)

WilliamWalla

Jeff Bridges wow! Musím vážne oceniť jeho výkon, pretože som pozeral film, od ktorého aj napriek hviezdnemu obsadeniu som nečakal nejaký extra herecký výkon. Proste som si myslel, že si pustím pohodový film na nedeľnajší večer a dostal som celkom slušnú romantickú drámu s TOP výkonom Bridgesa, ktorý vynikal všade kde sa dalo. ()

Troniq

Lover East Side, zaprděnej konec Manhattanu, tam chcíp pes. A navíc, když tam chodíš ven s holkou, kterou žereš, ale jsi jen za kamaráda. Takže co s tím? To rozsekne jen Jeff Bridges! Mohl to být dost průměrný snímek, ale nečekané rozuzlení a vlastně i nenápadně krásně zachycená atmosféra dnešního New Yorku to šroubují na poctivé 4 hvězdy. Jemné, inteligentní, opravdové. A já měl takovej strach, že to sklouzne k patosu a laciným frázím. Díky, nestalo se... Marku Webbe. ()

peproch

Způsoby jak se pasovat s otcem jsou mnohé, milovat se s otcovou milenkou je jeden z nejmocnějších. Fakt, hrdina že přitom nic nezakrývá, že plně žije, zatímco ostatní stínují, markýrují a maskují, je nesporný. Film je příjemný, dramatičnost není hrocena, vyprávění je plynulé. ()