Láska, svatba, manželství

Láska, svadba, manželstvo

Komedie

USA, 2011, 89 min

• len.tilka

I když se Mandy Moore pokoušela o něco teoreticky smysluplného, byla tak neskutečně otravná, že už jsem z ní ke konci fakt pěnila. Nechápu, že to s ní Kellan tak dlouho snášel a nakrknul se až po tak dlouhý době. Ale její vyřešení krize alá peču na terapie, chce to něco rychlýho a doopravdy účinnýho mě docela překvapilo. Samozřejmě na typický americký happyendovský konec snad nemá ani cenu poukazovat.(17.11.2013)

Film s Mandy Moore vzdy potesi, naviac takym bonusom bola Jane Seymour, uz som ju dlho nikde nevidela, James Brolin tiez sympaticky, najmenej sa mi pacil manzel Charlie. LOVE, WEDDING, MARRIAGE je prijemna romanticka komedia, predvidatelna, ale ako oddychovka velmi fajn, davam pekne 3* takych 65% urcite.(24.11.2018)

• Pavlínka9

"Idylické" manželství a touha za každou cenu dát všechno do kupy a všechny dohromady, aby byli šťastní, přesně o to se v tomto filmu snaží Mandy Moore, která jestli někdy bude hrát náročnější roli, stane se zázrak :D :D Jane Seymour je neskutečná kočka a s Jamesem Brolinem k sobě neskutečně pasují ;) Spíš mě zajímal tento pár a "tajemný" mladý hoch, který se tam objevil v domě plného zapálených svíček ;) Popravdě jsem si v tu chvíli myslela něco jiného ;) Film je pro mě podprůměr a zbytečná ztráta času, kdy stejně všichni žijí v překrásných domech a dělají práci snů :D(14.9.2014)

Vzhledem k tomu, že to tak brzo, po tom co to vyšlo v Americe, dávali u nás v televizi, řekla jsem si, že to asi nebude nic moc. No a měla jsem pravdu, ale upřímně jsem to čekala horší, na těch 89 minut to ale dokáže zabavit, i když je to klišé od začátku do konce a nepřekvapí nás tam vůbec nic. Čekalo mě tam docela příjemné překvapení v podobě Jessicy Szohr a nepříliš příjemné překvapení, naštěstí jen v malé nepodstatné roli, v podobě Alyson Hannigan. Mezi ústřední dvojcí nebyla žádná chemie, prostě nic, myslím, že jsem je nominovala a předala jim cenu za nejhorší pár v historii všech filmů. A hlavní hrdinka byla tak příšerně otravná, že jsem to skoro považovala až za nemožný, že by si jí někdo chtěl vzít. 3*(11.11.2011)

• mira.l

Takový tuctový, nemastný, neslaný film, u kterého jsem se, přiznávám, poměrně značnou jeho část nudil a ničím mě výrazně nezaujal. A i když Mandy Moore jsem už v nějakém filmu viděl, tak obsazení filmu bylo aspoň pro mě relativně neznámými herci, snad krom matky hlavní postavy, pořád jsem přemýšlel a nemoh přijít na to, kdo to je, no prozradily to až závěrečné titulky. Což mě jenom utvrdilo v tom, že od dob Doktorky Quinnové už nějaká ta doba utekla... Po asi 20 minutách jsem se tak nějak zamyslel nad tím, co se tam vlastně děje, zjistil, že skoro nic, nakonec jsem to asi i díky přijatelné stopáži dokoukal, ale tohle není ani na dvě hvězdičky, jedna bude ažaž.(19.7.2015)