Láska, svatba, manželství

Láska, svadba, manželstvo

Komedie

USA, 2011, 89 min

• len.tilka

I když se Mandy Moore pokoušela o něco teoreticky smysluplného, byla tak neskutečně otravná, že už jsem z ní ke konci fakt pěnila. Nechápu, že to s ní Kellan tak dlouho snášel a nakrknul se až po tak dlouhý době. Ale její vyřešení krize alá peču na terapie, chce to něco rychlýho a doopravdy účinnýho mě docela překvapilo. Samozřejmě na typický americký happyendovský konec snad nemá ani cenu poukazovat.(17.11.2013)

• Pavlínka9

"Idylické" manželství a touha za každou cenu dát všechno do kupy a všechny dohromady, aby byli šťastní, přesně o to se v tomto filmu snaží Mandy Moore, která jestli někdy bude hrát náročnější roli, stane se zázrak :D :D Jane Seymour je neskutečná kočka a s Jamesem Brolinem k sobě neskutečně pasují ;) Spíš mě zajímal tento pár a "tajemný" mladý hoch, který se tam objevil v domě plného zapálených svíček ;) Popravdě jsem si v tu chvíli myslela něco jiného ;) Film je pro mě podprůměr a zbytečná ztráta času, kdy stejně všichni žijí v překrásných domech a dělají práci snů :D(14.9.2014)

• Domec

Nuda, klise, nuda, klise. Mandy Moore mam rada a v predchozich filmech ukazala, ze hrat umi, tak proc sakra sla do takovyho dementniho projektu? Ava jakozto manzelska poradkyne se za kazdou cenu snazi zachranit manzeltsvi svejch rodicu na ukor toho svyho. Co to sakra je? Je ji snad 10 nebo co? Jediny plus tohodle filmu je Jessica, ktera je obcas aspon vtipna.(27.8.2011)

• FandaF

Váhal jsem, ale nakonec jsem opravdu nenašel ani jeden důvod pro alespoň jednu *. Opravdu, tak špatné to bylo. Asi bych se normálně ani nedodíval, ale stihnul jsem u toho ještě drobnou práci a v bedně nic rozumějšího zrovna nebylo, tak jsem to nechal běžet. I tak mne ta stupidita pěkně otravovala. Dialogy a tupost postav je neskutečná!(11.11.2011)

• ikilledjenny

Naprosto nezáživná nudná vztahovka. Kdyby, tam nehrál Kellan Lutz, který jako herec stojí za prd, ale za to se na něj hezky kouká, tak to vypnu. Terapeutka, co chce zachránit manželství rodičů, ale přitom zanedbává svého novomanžela, takže se jim pomalu bortí jejich vysněná pohádka. No ale to by nebyl Hollywood bez happyendu, že?(23.9.2012)