Reklama

Reklama

Ava pracuje jako manželská poradkyně a před pár týdny se provdala za Charlieho, inspirována ideálním manželstvím svých rodičů Freddyho a Betty, kterým právě s mladší sestrou Shelby chystá oslavu třicátého výročí svatby. Jednoho dne se však v její kanceláři objeví rozhádaní rodiče a šokovaná Ava se od matky dozví, že otec měl před pětadvaceti lety milostný poměr, a ona se proto hodlá rozvést. Když se jim Ava pokusí poradit, odmítnou ji poslouchat. Ona se však rozhodne zachránit jejich manželství, a když matka vyhodí otce z domu, ubytuje ho u sebe, aniž se poradí s Charliem, což vede k první drobné manželské rozmíšce. Sotva se Ava omluví, objeví se kamarád Gerber, který jim představí svou novou polskou manželku Kasiu a přitom se podřekne o Charlieho prvním manželství, o kterém Ava vůbec nevěděla. Tentokrát je na Charliem, aby vysvětloval. Dny běží, řešení manželské krize rodičů je v nedohlednu a otec stále bydlí u Avy, což má za následek rostoucí napětí mezi ní a Charliem. Ava se pokusí poslat rodiče do manželské poradny, tam však odborník navrhne terapii, která je sice účinná, ale vyžaduje dlouhý čas. A ten Ava nemá, protože oslava výročí se rychle blíží. Hledá další terapeuty a možnosti, každý další pokus však negativně zasáhne do jejího manželství. Navíc jí matka oznámí, že za pár dnů hodlá vyrazit na šestiměsíční výlet do Asie. Aby jí mohla cestu vymluvit, pošle Charlieho s otcem ven, ti však skončí ve striptýzovém baru, kde se opijí. Gerber přivede Freddyho k nápadu souhlasit s rozvodem a oženit se s mladou vděčnou východoevropskou striptérkou, což zničí Aviny plány a vede k další roztržce s Charliem. Nakonec se Shelby rozhodne vzít matku na seznamovací večírek nezadaných, kde si Betty uvědomí, že žádný by jejího manžela nemohl nahradit. Rozhodne se s ním usmířit, mezitím však dojde ke komplikaci, které se Ava rozhodne zneužít k poslednímu zoufalému pokusu o usmíření. Následky však nečekaně ohrozí její vlastní manželství. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (44)

mira.l 

všechny recenze uživatele

Takový tuctový, nemastný, neslaný film, u kterého jsem se, přiznávám, poměrně značnou jeho část nudil a ničím mě výrazně nezaujal. A i když Mandy Moore jsem už v nějakém filmu viděl, tak obsazení filmu bylo aspoň pro mě relativně neznámými herci, snad krom matky hlavní postavy, pořád jsem přemýšlel a nemoh přijít na to, kdo to je, no prozradily to až závěrečné titulky. Což mě jenom utvrdilo v tom, že od dob Doktorky Quinnové už nějaká ta doba utekla... Po asi 20 minutách jsem se tak nějak zamyslel nad tím, co se tam vlastně děje, zjistil, že skoro nic, nakonec jsem to asi i díky přijatelné stopáži dokoukal, ale tohle není ani na dvě hvězdičky, jedna bude ažaž. ()

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Pokud vás baví sledovat rádoby komediální malicherné problémy amerických boháčů, bude se vám líbit i tento film. Ale to není můj případ. Obsazení je hezké (starší osazenstvo), ale postavy jsou nesympatické. Na tenhle film jsem pár hodin po dokoukání úplně zapomněl a říkám si, jestli dvě hvězdy pro něj nejsou ještě moc. Proč se do něčeho tak nezajímavýho a nevtipnýho dneska vůbec strkaj prachy? ()

Reklama

alambert 

všechny recenze uživatele

Řeknu vám, to bylo zas jednou sakra dlouhých 89 minut... Měl jsem pocit, že to trvalo minimálně dvakrát tak dlouho. Proč? Protože je to neskutečně nudné, trapné, klišovité a předvídatelné. Vážně, děj vás jedinkrát nepřekvapí. Že by se objevil nějaký originální vtip, hláška...prostě něco...na to taky zapomeňte. Když chybí vtip, dalo by se to dohnat aspoň jinak, třeba řekněme "elektrizujícími" milostnými scénkami (přece jen, má to být film o lásce, vztazích...). Ta ale není ve film žádná, natož snad "elektrizující". (I když scénka se sušičkou vykazovala menší známky náběhu správnou cestou, byla utnuta dřív než začala xD) A co je až neuvěřitelné, všichni herci, do jednoho a bez vyjímky, neskutečně přehrávají. Všichni, ať hlavní role, nebo herci jedné řádky ve scénáři. A dokonce i Mandy Moore (která si myslím ve starších filmech hrála líp). Ta už navíc není ani tak roztomilá, jako dřív, takže ani jí to neodpustím. A i když je krásná, a krásná je i její ségra, Jessica Szohr, a musím uznat, že je potěšení, koukat se na jejich krásné postavy v sexy šatech, které měli na sobě příjemně často, nestačilo to na vyvážení toho, jaké to bylo jinak utrpení. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že to tak brzo, po tom co to vyšlo v Americe, dávali u nás v televizi, řekla jsem si, že to asi nebude nic moc. No a měla jsem pravdu, ale upřímně jsem to čekala horší, na těch 89 minut to ale dokáže zabavit, i když je to klišé od začátku do konce a nepřekvapí nás tam vůbec nic. Čekalo mě tam docela příjemné překvapení v podobě Jessicy Szohr a nepříliš příjemné překvapení, naštěstí jen v malé nepodstatné roli, v podobě Alyson Hannigan. Mezi ústřední dvojcí nebyla žádná chemie, prostě nic, myslím, že jsem je nominovala a předala jim cenu za nejhorší pár v historii všech filmů. A hlavní hrdinka byla tak příšerně otravná, že jsem to skoro považovala až za nemožný, že by si jí někdo chtěl vzít. 3* ()

len.tilka 

všechny recenze uživatele

I když se Mandy Moore pokoušela o něco teoreticky smysluplného, byla tak neskutečně otravná, že už jsem z ní ke konci fakt pěnila. Nechápu, že to s ní Kellan tak dlouho snášel a nakrknul se až po tak dlouhý době. Ale její vyřešení krize alá peču na terapie, chce to něco rychlýho a doopravdy účinnýho mě docela překvapilo. Samozřejmě na typický americký happyendovský konec snad nemá ani cenu poukazovat. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama