Láska, svatba, manželství

Love, Wedding, Marriage

Láska, svadba, manželstvo

Komedie

USA, 2011, 89 min

Film s Mandy Moore vzdy potesi, naviac takym bonusom bola Jane Seymour, uz som ju dlho nikde nevidela, James Brolin tiez sympaticky, najmenej sa mi pacil manzel Charlie. LOVE, WEDDING, MARRIAGE je prijemna romanticka komedia, predvidatelna, ale ako oddychovka velmi fajn, davam pekne 3* takych 65% urcite.(24.11.2018)

• FandaF

Váhal jsem, ale nakonec jsem opravdu nenašel ani jeden důvod pro alespoň jednu *. Opravdu, tak špatné to bylo. Asi bych se normálně ani nedodíval, ale stihnul jsem u toho ještě drobnou práci a v bedně nic rozumějšího zrovna nebylo, tak jsem to nechal běžet. I tak mne ta stupidita pěkně otravovala. Dialogy a tupost postav je neskutečná!(11.11.2011)

• mira.l

Takový tuctový, nemastný, neslaný film, u kterého jsem se, přiznávám, poměrně značnou jeho část nudil a ničím mě výrazně nezaujal. A i když Mandy Moore jsem už v nějakém filmu viděl, tak obsazení filmu bylo aspoň pro mě relativně neznámými herci, snad krom matky hlavní postavy, pořád jsem přemýšlel a nemoh přijít na to, kdo to je, no prozradily to až závěrečné titulky. Což mě jenom utvrdilo v tom, že od dob Doktorky Quinnové už nějaká ta doba utekla... Po asi 20 minutách jsem se tak nějak zamyslel nad tím, co se tam vlastně děje, zjistil, že skoro nic, nakonec jsem to asi i díky přijatelné stopáži dokoukal, ale tohle není ani na dvě hvězdičky, jedna bude ažaž.(19.7.2015)

• alambert

Řeknu vám, to bylo zas jednou sakra dlouhých 89 minut... Měl jsem pocit, že to trvalo minimálně dvakrát tak dlouho. Proč? Protože je to neskutečně nudné, trapné, klišovité a předvídatelné. Vážně, děj vás jedinkrát nepřekvapí. Že by se objevil nějaký originální vtip, hláška...prostě něco...na to taky zapomeňte. Když chybí vtip, dalo by se to dohnat aspoň jinak, třeba řekněme "elektrizujícími" milostnými scénkami (přece jen, má to být film o lásce, vztazích...). Ta ale není ve film žádná, natož snad "elektrizující". (I když scénka se sušičkou vykazovala menší známky náběhu správnou cestou, byla utnuta dřív než začala xD) A co je až neuvěřitelné, všichni herci, do jednoho a bez vyjímky, neskutečně přehrávají. Všichni, ať hlavní role, nebo herci jedné řádky ve scénáři. A dokonce i Mandy Moore (která si myslím ve starších filmech hrála líp). Ta už navíc není ani tak roztomilá, jako dřív, takže ani jí to neodpustím. A i když je krásná, a krásná je i její ségra, Jessica Szohr, a musím uznat, že je potěšení, koukat se na jejich krásné postavy v sexy šatech, které měli na sobě příjemně často, nestačilo to na vyvážení toho, jaké to bylo jinak utrpení.(12.11.2011)

• Goldbeater

Pokud vás baví sledovat rádoby komediální malicherné problémy amerických boháčů, bude se vám líbit i tento film. Ale to není můj případ. Obsazení je hezké (starší osazenstvo), ale postavy jsou nesympatické. Na tenhle film jsem pár hodin po dokoukání úplně zapomněl a říkám si, jestli dvě hvězdy pro něj nejsou ještě moc. Proč se do něčeho tak nezajímavýho a nevtipnýho dneska vůbec strkaj prachy?(12.11.2011)