foto

Michael Weston

  • nar. 25.10.1973 (44 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Michael Weston se narodil 25. října jako Michael Rubinstein v New York City. Syn herce Johna Rubinsteina, vnuk slavného klavíristy Arthura Rubinsteina a pravnuk dirigenta a zakladatele Varšavského Filharmonického Orchestru Emila Młynarskiho. Vystudoval divadelní umění na Northwestern University.

V televizi debutoval v roce 1998 v seriálu NIGHT MAN, o rok později si zahrál poprvé po boku Zacha Braffa, a to ve filmu GETTING TO KNOW YOU. V roce 2000 se objevil například ve filmech COYOTE UGLY nebo LUCKY NUMBERS a jednu z hlavních rolí si ztvárnil ve filmu SALLY. V dalších letech následovaly filmy HART’S WAR a WISHCRAFT nebo seriál FRAISER.

V roce 2004 si zahrál opět se Zachem Braffem ve filmu GARDEN STATE, objevil se v seriálech MONK a jako Jake v SIX FEET UNDER. Následoval film THE DUKES OF HAZZARD, seriál ER a znovu po boku Zacha Braffa v THE LAST KISS a SCRUBS. V roce 2007 poté seriály LAW & ORDER: SPECIAL VICTIMS UNIT a PSYCH.

O rok později se poprvé objevuje v seriálu HOUSE jako soukromý detektiv Loucas Douglas. Vystupoval celkem v 10 epizodách a tvůrce seriálu David Shore plánoval v roce 2008 vytvořit spin-off House, ve kterém by měl Weston ztvárnit hlavní roli.

Po roce 2009 si zahrál ve filmech CRANK: HIGH VOLTAGE, STATE OF PLAY a GAMER a v seriálech CSI: CRIME SCENE INVESTIGATION a BURN NOTICE. V roce 2000 si změnil jméno na Weston (po matce Judi West), protože v SAG (Screen Actors Guild), již byl jeden Micheal Rubinstein.

Sony1994

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace