Modern Warfare: Frozen Crossing

Krátkometrážní
2010, 7 min

Režie:

Niko Pueringer

Parta fanoušků Call of Duty natočila na vlastní náklady film jako poctu své oblíbené herní sérii. V krátkém hraném filmečku se můžete vydat na záchrannou misi s dvojicí vojáků, která se však trochu zkomplikuje.
Zajímavé na tom je, že ačkoliv v Hollywoodu rozpočty filmů rostou, dokáže v dnešní době natočit srovnatelnou (a často i lepší) podívanou tým obyčejných lidí. Stačí k tomu digitální kamera, trocha talentu, tři dny a 209 dolarů a 42 centů. (kikulin)

Langy10

Nádherně, ale opravdu suprově spracovaný amaterský film ve smyslu call of duty :) .. Efekty vše ! 5 hvězd jasných, prostě dosud můj nejoblíbenější studentský film :) ()

Wladi.mir

Prostě skvělé. Call of Duty si už delší dobu zasluhuje celovečerní film a tento krátký snímek nás nemůže zasytit. Chci ještě!! ()

TomikZlesa

Snad přijde doba kdy někdo temhle "amatérum" otevře dveře a nechá je natočit pořádněj film, dokážu si představit že naprosto stejným způsobem jako kratas by byl koukatelný i například hodinový film, kde ale nejsou prachy ani smrt nebere :-( ()

Ruuzha

Tak tohle je hodně luxusní záležitost. Samozřejmě děj a nějaké detaily by se daly upravit, ale jinak to nemá chybu. Kamera i hudba perfektní, parádní prostředí, prostě hodně, hodně dobrej amatérskej film. A 7 minut za 210 dolarů? Kluci dejte dohromady 2,500 natočte celovečerák a já na něj rád půjdu do kina 90% ()

sir-dave

Jeden z nejlepších amatérských kraťasů jaké jsem kdy viděl. Za takovéto peníze natočit skoro věrnou kopii mé nejoblíbenější hry - smekám. Úplně si dokážu představit jak by Uwe Boll CoD naprosto zmršil, kdyby měl i 150 000x větší rozpočet. Tohle bych si s radostí dokázal představit jako část budoucího filmu, pokud by se toho někdo schopný ujal. Útěk před sniperem v druhé polovině skvěle natočený! ()

Sfinkter

Čekal jsem neumětelství a hodně jsem se spletl. Tento fandovský snímek si tvůrci vyšperkovali a předkládají nám parádní hranou poctu hernímu kultu. Hudba, kamera, choreografie, amatéři by tohle určitě nezvládli. Zvědav na part 2. ()

buLLiTT

Na to, aký mal tento "film" rozpočet a na to že to robili prakticky úplní amatéri je to jeden z najúžasnejších krátkokomtrážných filmov vôbec... A najlepší herný film celkovo ;) ()

slovan1

Tohle musí pro fandy série CoD působit jako pohlazení pro oči. Nadupaně natočený kratkometrážní filmek. Za tyhle efekty by se fakt nemusely stydět i Hollywoodské studia. Efekty hodně povedené od zvuku zbraní až po stříkance krví. Plná palba. ()

Cejny

Opravdu výborné, je vidět, že když se chce, tak to jde i s minimem peněz. Kamera a ostatní efekty si zaslouží velké plus. ()

martinez.

Mám rád amatérskou tvorbu i herní sérii CoD, no na tomto si pochutnají i ti, kteří od filmu požadují kvalitu a s hrou zkušenosti nemají. __ Frozen Crossing nemá promyšlený děj, jedná se jen o jednu krátkou záchranou misi s hláškami z akčních her, která mě ale svým profeisonálním provedením až uzemnila. __ Bude pokračování. A jestli do rozpočtu ještě přibude pár zelených, bude to delší a dějově propracovanější, tak dám 5* a bude to hřích, jestli si tvůrců nevšimne žádný producent. ()

Teabag

Koukal jsem jak blázen, co se autorům povedlo s takovým rozpočtem! Pro fandy CoD 4: Modern Warfare je tohle asi povinnost vidět :-) ()

BlaXxer

Je to vymakané, vidno, že tvorcovia sú fanúšikmi air-softu a zvládajú slušne 3D a AAE. Kamera dobrá, akčné scény dynamické. Síce neviem čo všetko rátali tvorcovia do sumy akú uviedli ale za 200 doláčov by akurát mali na tie dva kolimátory. ()

pospech11

celovečerního filmu se asi nedočkáme, takže tyhle fan spestření jsou skvělé. Navíc na to, že celej filmeček stál jen 200 dolarů, tak jsou tam dobré triky, zvuky prostě všechno jen se mi zdá že jednoho z herců co byli na konci 2. dílu od někud znám. Prosím také o přidání jejich druhého dílu Modern Warfare Frozen Crossing Pt 2 ()