Šest hodin života (TV film)

• Francie

Otages

Thriller

Francie, 2009, 104 min

• pe3czech

Podle anotace se zdá, že by mohlo jít o zajímavou zápletku, podle dojmu z filmu jde o nudu..(19.4.2010)

Rozhodně lepší než většina emerických filmů na podobné téma, rozhodně horší než většina francouzských filmů z doby zašlé slávy francouzských thrillerů. Překombinováním překombinovaného scénáře mi to připomíná detektivní případy slavného Leóna Cliftona.(7.8.2011)

Velmi zajímavý nápad poměrně zdařile zabitý amatérským zpracováním. Navíc musím "vyzdvihnout" oficiální text distributora, který vtipně prozrazuje 99% děje a 100% motivace, čímž ztrácí smysl se na tento snímek dívat. Děkuji tímto prozřetelnosti, že mi, ve své neskonalé moudrosti, neumožnila dopředu si tento text přečíst.(8.8.2011)

• Terva

Scénář - Pierre Lemaître a Eric Prungnaud. Dobrý scénář, leč trochu ukvapeně zbrklé.(31.8.2011)

Jak je tady už řečeno všechno zajímavé z filmu je uvedeno v obsahu. Film má poměrně silný a napínavý prostředek, ale jakmile zjistíte o co jde (na to přijdete hodně brzy) je pomalu ubíhající konec opravdu nuda.(18.4.2010)