Mladý pár se rozhodne, že spolu stráví několik romantických dnů jen ve dvou. Proto se vydají na vzdálený pustý ostrov, kde se nechají na 10 dnů vysadit, aby si mohli užívat jeden druhého o samotě. Pár ovšem netuší, že na ostrově nejsou sami a později se začnou dít divné věci. Začíná boj na život a na smrt. (Dlee)

Ondr@932

Skvělý dobrodružný thriller s prvky hororu, ale moc bych to do hororu neřadil...První polovina úžasná, napínavá, mrazivá atmosféra. A tak jsem byl nadšený a napjatý jak to dopadne:-) Uprostřed filmu nadšenost klesla, ale pak se to vrátilo do původních kolejí a napětí opět vzrůstalo:-) A proto dávám 7/10 ()

frxXx

Do prvej polky to je ešte v celku pozerateľné ale potom sa z toho vykľuje čistá chobotovina a človeku je aj ľúto, že pritom strácal čas. Preto priatelia nájdite si radšej niečo zaujímavejšie. ()

Mamlas odpad!

V hlavní roli této věci, neříkejme tomu film, jsou 2 nenadaní komparzisti. Jsou na ostrově. Připomíná to kvalitou a obsahem nějaké home video, kterak Jenda a Mařka byli na dovolené a natočili si, jak se tam měli. Opravdu nekonečná hodina dvacet tuposti a odpadu. Hrozné. ⬇️ 0% ()

Cechyno4 odpad!

Atmosféra asi tak po dobu prvních 30 minut byla víc než dobrá. Divák přemýšlí nad tím, kdo že bude tím zloduchem. Jestli zlo bude nadpřirozené nebo bude lidského charakteru. Osamocený ostrov, tísnivá atmosféra, pár dobrých lekaček, z toho všeho po 30 minutách mohla vzejít parádní hororová záležitost. Jenže se z toho vyklubala nehorázná blbost, z které mě na konci filmu málem rozbolela hlava. Jediné co tedy můžu vyzdvihnout je nádherná flóra a fauna. To bylo opravdu fascinující. Ovšem sledoval jsem horor a ne přírodovědecký dokument. Proto nemůžu jinak - ODPAD ! ()

J.Mayen

Krome barev a krasy ostrova neni na filmu nic zlvastniho, pritom se tu nabizi tolik prostoru a sanci natocit doknalej a perfektni horor. Sam jsem behem sledovani premyslel, jak a k cemu by se takhle nadhera mela vyuzit, nakonec se produkce vydala tou nejhorsi moznou cestou a naservirovali nam opravdove ducharske klise, doplnene nesympatickym herci a opravdu neskutecne nudnym dejem, o pribehu nemluve. Tohle je naprosta ztrata casu. ()

musolini

Ostrov nádhernej,moře úžasný,ale tím to končí.Nudnej a nezáživnej horor z Austrálie u kterého se člověk prostě nebál a ani nemohl,protože nebylo čeho. ()

Cras_h

+ za prostředí a krásné moře, - za dialogy (milionkrat během pěti minut slyšet slovo krásný, úžasný, báječný mi přijde stupidní), rozuzlení a hlavně to největší mínus za tu velkou bradavici co má on na zádech a musí být několikrát zabraná zblízka. ()