V závěrečné epizodě Liam manipuluje Frankem. (HBO Max)

LachtanShows

Netajím se tím, že homosexualitu značně neuznávám, ale duo Gallavich prostě strká do kapsy i velké množství televizních heteropárů. Takže i já se přidávám k té hordě nadšených fanynek, které dlouhé roky čekaly na tento díl. Síla téhle nepřekonatelné dramedy zas zapůsobila tak, jak to ve svých závěrečných dílech pro jednotlivé řady umí a pár slz se opět dostavilo. ()

zsn

Muži neumí milovat ženy. Nemají k nim úctu, chovají se jako prasata. A pak vidíte tady ty dva buzíky se všemi negativními vlastnosti, co existují, a přitom jsou plní lásky. Muž neumí ženě vyznat lásku, vůbec ji pociťovat, a pak vidíte dva "nepřirozené" chlapy, kteří se umí milovat jak jen to přirozeně lze. Tak bravurně zahrané erotické scény a celá identita homosexuality, která začala vzrušovat i mne, to se jen tak nevidí. Prožívala jsem s nimi každou hádku, připitomělý zamilovaný úsměv i vlhko v kalhotkách. Ostatně všichni jsou v tom seriálu skvělí, mají perfektní role, ve kterých se najde každý. Humor v bídě. Jednoduše se nepos*at. Těmito větami bych zhodnotila tento seriál. Mrzí mne, že 11. řada bude poslední, rychle jsem si na tu rodinku zvykla. ()